• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Vojvodina Net kutak za "obične" ljubitelje filmova !
Vojvodina Net kutak za "obične" ljubitelje filmova !



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-10-04 , 11:56 AM

Otvaram ovaj kutak za sve one koji nisu popili svu pamet sveta kada je filmska umetnost u pitanju, za one koji ne spavaju na klupi ispred katedre za filmsku i pozorišnu režiju... neka ovo bude mesto gde ćemo ukuse razmenjivati mi "obični ljudi" kojima je film predmet razonode, a ne seminarski ili diplomski rad !


Preporučujte, obrazlažite, ocenjujte, komentarišite, kritikujte, "prepucavajte se"... zanemarite žanr, režisera, glumce, jednostavno pišite o onome što vam se sviđa i onome što vas zanima, preporučite drugima šta po vama treba da gledaju i zašto, dajte neki laički argument zašto nešto ne treba gledati, nemojte samo da se prosera*ate, sve ostalo može... let the games begin ! smeh


Poruku je menjao/la G@le - Petak, 2013-10-04, 11:56 AM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2013-10-06 , 2:10 PM

Prava tema.Zaista je iritantno kada ja spomenem neki film na forumu a neko me bombarduje podacima o njemu "kako on sve zna" od toga ko su glumci do toga ko je reditelj a da uopste ne uziva u filmu kao u filmu i da ne razume sustinu a tehnicki deo razvaljuje.Ja filmove gledam da bih se opustila,uzivala.Treba znati tehnicke podatke ako zelis ali nisu bitni oni vec uzivanje i opustanje .


Poruku je menjao/la Korisnica - Nedelja, 2013-10-06, 2:14 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-10-07 , 7:38 PM

Quote (Korisnica)
uzivanje i opustanje .

Kljucna stvar, ja stvarno obozavam da gledam filmove, to zna bas da me opusti i onako "psihicki odmori"... pogotovu uz "pratecu opremu" poput nekih grickalica, sokova i sl. klopa :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-01-12 , 10:05 PM

sta da ovdje komentarism mislim koji film sta..
.. onaj film koji me moze nasmijati raplakati i izazavati starh u meni
takve filmove volim .. kad pogledam da mogu reci ovo je bio dobar film .. :D
GLUMIO u njemu neki exstra poznati glumaci ili neki kojeg nikad cula ..
uzivam da gledam horor, akcije , komedija i romantiku naravnoo ... veliki sam fan naucno/fantasticnih filmova :D

eto ne znam sta jos da kazem :D B)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








592
poruka na forumu
208 1412



post # 5 | 2014-01-13 , 3:12 AM

Quote strumfeta_mala ()
sta da ovdje komentarism mislim koji film sta..
pa neki što si gledala valjda, što, ko ko koga i za koje pare itd. :D aj probaću ja nešto :p

The Million Dollar Hotel (2000) - Film koji nema sretan kraj, glumci su dobri poznati i vrsni u svom zanatu. Glavni glumac skočio sa zgrade nije bio hepi end, muzika U2 grupa i sasvim gotivna za film, Mel Gibson je rešio slučaj i ponešto naučio o ljudskoj prirodi, najveći deo socijalnih slučajeva nije izvuko keš koji je neko očekivo kad je počo gledat. Uglavnom film ima dobru priču de se emocije, ljubav realistički doživljavaju jer nema supermena, smajdermena, vampira itd. Već obična priča koja se može nekom desiti (siromahu i bogatašu) i sa kojom se može poistovetiti :) Prosto vuče dok gledaš da ga odgledaš do kraja jer kraj se nemože lako ni pretpostaviti.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2014-01-13 , 2:41 PM

Step Up prvi deo.

Obican,jednostavan,potpuno opustajuci film.

Divan,djuskanje,uzivancija i prikaz rada koji je potreban da bi se bilo u formi za dobar ples.

Citam da je 2006.-te poceo da se prikazuje a odlican je i dan-danas.Film za sva vremena gj .Sjajan je juhu .


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2014-01-13, 2:51 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








15
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2016-08-12 , 9:16 AM

volim filmove koji izazovu neku emociju,smeh,plac,strah bilo sta tesko mi je naci dobru komediju ove novije su mi bzv sve iste





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 8 | 2017-11-02 , 4:23 AM

mene iritira kada neko odgleda bioskopske hitove holivudske produkcije-pogotovo kad je horor žanr u pitanju i onda su mu veliki broj novijih horora loši i kliše zbunjen pa mislim šta da snime ljudi a da neka ideja ne bude preuzeta iz nekog horor filma ako snime nešto bezveze nabacano i nerazumljivo samo da bi se taj horor izdvojio onda bude bezveze čemu sve to lele  ono tipa:čudovište upadne u kuću saplete se o stolicu i padne vlasnik za to vreme beži kroz vremenski portal u zidu i na kraju u nekom mraku čuje se buhahaha :D








94
poruka na forumu
2 40



post # 9 | 2019-03-16 , 0:28 AM

Volim Ratne Filmove najviše.Jer jednostavno su poučni.Mislim gledam i ostale žanrove ali Ratni su mi najbolji,osobito 2.Svjetski Rat biografski filmovi.Ma Perfekcija.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2019-03-18 , 1:41 PM

Obožavam filmove krimi, romanticne, scify, muzicke, porodicne :D
Generalno svako ima svoje probleme u zivotu i resava ih na neki svoj nacin, ali gledanje filmova koji nisu stvarni nego prosto imaju neku radnju koja ce mi na 2 h skrenuti paznju sa sopstvene muke - e to je moja stvar cute da

Niti gledam ocene, niti citam komentare jer da smo svi podesni da budemo najbolji komentatori i kriticari, svet bi bio prepun samo tog zanimanja.
Ne volim ljude koji kada kritikuju smatraju da je njihova ocena filma ravna sa Bozijom. I onda sole pamet svima kako nemaju pojma o tome sta valja facepalm

Ili gledas ili iskljucis, ne nameces svoje misljenje i ne raspravljas se kao na pijaci nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








94
poruka na forumu
2 40



post # 11 | 2019-04-19 , 10:47 PM

Da dodam jednu stvar ja kada gledam film manim se kritika i nakon 3 ili 5 dana skupmi hrabrosti te ga pogledam , a ocjenu dam  kako mi padne na pamet ne po nekoj matematici!
Zasad najbolji žanrovi su mi
1,Groundhog Day
2.Animacija i Anime
3.Akcija

Komentari su bezvrijedni večinom filmom sudim po trailerim i review-vima online!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2019-06-22 , 12:11 PM

Evoo ,nadjoh vremena da pogledamo Pokemon Detektiv Pikacu ,dugo sam cekla da izadje . 
odradjen je super,nije lose  i ne moze da bude los za one koji su nekad uzivili u svakoje epp POKEMONA i jedva docekanoj sljedecoj. Pikacu je odlican kao i uvijek , odusevljena sam s njim ,malo smijesan kad prica,al ko mu je pozudio glas nije ni cudo :D
Ono sto bih ja dodala ovom film jos ,da malooo doda te neizvjesnosti su TIM REKETA, mislim da su bar jednu scenu zasluzili u film i njihov nacin "otmu" Pikacua lol  i njihovi ludi planovi lol 
sve u svemu super film za pogledati i svakako preporuka pogotovo nama koji volimo POKEMONE ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Vojvodina Net kutak za "obične" ljubitelje filmova !
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]