• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » #reylo (Pravi fanovi Star Wars-a ce znat o cemu pricam.)
#reylo






379
poruka na forumu
207 1209



post # 1 | 2018-02-18 , 4:04 PM

Da li podrzavate #reylo ili imate neku drugu teoriju.


Fajlovi: 0077318.jpg (92.8 Kb)

Poruku je menjao/la Nekodaleko - Nedelja, 2018-02-18, 4:09 PM


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2018-02-19 , 11:57 AM

Nekodaleko, šta ti je to ? nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 3 | 2018-02-19 , 6:09 PM

Ako hoce da naprave CW sapunicu sto da ne, ali to nema veze sa pravim SW fanovime, zna se sta je pravi SW ova dva zadnja dela samo voze talas popularnosti starih. Trpanje romanse u mesta gde joj nije mesto samo da se mladja populacija primi po meni nije ok, posebno sa ovakvim kultnim naslovima. :)

Manje vise isto sa novom ST serijom.








379
poruka na forumu
207 1209



post # 4 | 2018-02-20 , 1:44 PM

Admin. meni se svidja. I zaista je osvezenje od onog starog dosadnog sto se stalno isto okrece. A izvini nije bila romansa izmedju Hana i princeze Leje i izmedju Anakina i Padme. Aj molim te. TLJ je los zbog nekih drugih stvari, a ne zbog romanse.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 5 | 2018-02-22 , 9:23 PM

E nikako se ne slazemo. :D

Quote Nekodaleko ()
A izvini nije bila romansa izmedju Hana i princeze Leje i izmedju Anakina i Padme.


Originalna trilogija koja traje oko 7 sati ukupno nije imala 6-7 minuta romanse kada se sve spoji u jednu celinu, sto se ovoga sa Anakinom i Padme tice to je bilo toliko "dobro" da su proglaseni najgorim SW delovima ikada, glumac koji je glumio Anakina je zbog te uloge pao u zaborav (iako je do data bio u usponu), zbog guranja romanse u prvi plan su unistili pricu ikone kao sto je Dart Vader.

SW je otpor, imperija, Jedaji i Sithi i to je to, romansi tamo nema mesta osim ako se ne provuce usput kao u originalu, 2-3 minuta po filmu. To sto hoce da prilagode sadrzaj klincima i zenskoj populaciji nema veze sa SW serijalom.

I razlog sto sve to kazem je zato sto sam okoreli SW i ST fan, znaci u njihovom najcistijem obliku i sve sto odstupa od toga je skrnjavljenje necega sto je oblikovalo mnoge generacije u cilju profita (moze da se gleda ali nije to taj osecaj uzivanja). :)

Ovaj zadnji SW je daleko od najlosijega ali ako nastave sa nekom kvazi romasom moze da zezne i Epizode 1 i 3.

E sad kako se tebi svidja uvlacenje romanse u pricu, meni je odbojno, svako sa svojim misljenjem, siguran sam da cemo cuti jos neke fanove na ovu temu. :)








105
poruka na forumu
25 644



post # 6 | 2018-02-24 , 11:03 PM

Admin objasnio...ajde malo (borbene) romantike kao kod Hana i Leje jos moze, sve ostalo je glupost trpati u SW...








379
poruka na forumu
207 1209



post # 7 | 2018-02-25 , 3:22 PM

Admine ako prica ostane na samo tome, na borbi izmedju jedaja i sita, postane zamorna. Ja sam gledala sve filmove al nikako mi se ne svidjaju prva 3 dela, mozda jer sam kad sam ih pogledala sve o njima znala a mozda jer su jednostvno dosadni. Ne kazem da je druga trilogija bila super, al moras da shvatis da ce to sad biti 9 filmova, dosadi ta borba. Malo romantike nije na odmet. Da su sa besmislenim scenama unistili the last jedi to je tacno ali te scene nisu sa dvojcem reylo. I ja bi se bunla da su mi iskasapili pocetnu trilogiju i filmovi bi isli u tom smjeru da nije dizni preuzeo.  Al ovi filmovi su snjimani za nove generacije.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 8 | 2018-02-25 , 4:26 PM

Ali Dizni bukvlano unisti sve sto uzme (u smislu sve sroza na nivo 12 godina). ccc

Poznat je po tome, od svega prave nesto sto je za decu. Oni nisu za ozbiljne i mracne filmove, a i ne slazem se da dosadi borba, mada ne pricamo mi ovde o akciji bez prekida vec mracnoj prici, umesto ljubavi su mogli da porade na razvoju likova kroz pricu. :)

Prva 3 dela su ikone SF zanra kao sto je Next Generation iz ST-a, ni sam ne znam koliko sam ih puta gledao ali je prvi deo (New Hope) definitivno najbolji bar za mene.

Sto se mene tice: 4,6,5,2,7,8,3,1 po kvalitetu price, ali videcemo kako ce zadnji deo da zaokruzi pricu mozda se promeni (ako se desi ta ljubavna prica i oni zavrse zajedno bem ti onda i film i sve, aj ako se desi pa se pobiju medjusobno onda jos i nekako, mada najbolje da se ne desi s obzirom da su jos sve nagadjanja. ccc ). :)

Inace nevezano za temu Star Wars: Rouge One je primer kako jedan SW film treba da izgleda iako nema glavne likove, film je sam po sebi oduvao sve i jedan film osim originala (znaci 1,2,3,7,8 = 0 prica za ono) i upotpunio je sve rupe i pitanja koje su mozda postojale u originalu. Ako nisi gledala, a volis SW baci oko (samo ne ocekuj previse romanse). :)

Hmm sto vise kad smo kod toga mogao bio Rouge One da se odgleda veceras na velikom ekranu. cute








379
poruka na forumu
207 1209



post # 9 | 2018-02-25 , 6:01 PM

Snazno se ne slazem sa misljenjem da treba da se poubijaju,ali da treba da porede na razvitku likova, da.  Rogue one nisam gledala, ne znam zasto, ne privlaci me.A da li znas da su prva 3 filma radjena bas za 12 to godisnjake. Za cjelu pricu bas i nisam sigurna, ja govorim samo za posljednja 2 filma. Svaki od trilogija je imao svog heroja i zlocinca, luke i dart vader, obi van i anakin, kylo i rey, ali 100% sam sigurna da ce se ovaj dio trilogije zavrsit dobro za rey i kylo-a.  Malo jer bi bilo glupo da se poubijaju sa dosadasnjim razvitkom price, a i zato jer mi se svidja kylo. stid  Iskreno ne svidja mi se sto nema objasnjenja odkud snoke tu, i ko je on. Jel ti to znas? Mene zanima samo posljednja trilogija.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 10 | 2018-02-25 , 6:56 PM

Ajd to sve al ST pederluk lele










379
poruka na forumu
207 1209



post # 11 | 2018-02-25 , 8:20 PM

lol


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.


Forum » Film, Muzika i TV » Film » #reylo (Pravi fanovi Star Wars-a ce znat o cemu pricam.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]