Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Horor filmovi
Horor filmovi






78
poruka na forumu
8 11



post # 1 | 2012-02-14 , 5:36 AM

Kada gledate horor filmove, da li se unesete u film? Da li razmisljate o tome sta biste vi uradili na njihovom mestu, da li bii bili ttoliko hrabri ili da li bi bili hrabri uopste?
Je l' imate kosmare posle horor filmova?
Koliko vas uopste plase ovakvi filmovi? :)








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 2 | 2012-02-14 , 9:21 PM

Ja volim da ih gledam, ne plase me, malo me hvata neka jeza, zavisi od scene, ali meni je to bas kul, volim kad film ostavi utisak na mene. Kad je komedija da me nasmeje, kad je drama da me rasplace, kad je horor da me malo uplasi :) Desavalo mi se da sanjam neke scene. Nikad sebe ne zamisljam u tim scenama jer su dosta nerealne. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 3 | 2012-02-28 , 6:45 PM

jao obozavam horore.. ali po nekada me iznervira kako ide radnja glupo i onda onako gledajuci iz ne znanja ja pocnem da govorim e ja bih ovako ja bih onako uradila :D :D a nemam kosmare.. cak su mi neki horori dosadni a nekada imaju smesne scene...


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-03-02 , 1:02 PM

Ja ne geldam :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








82
poruka na forumu
82 440



post # 5 | 2012-04-20 , 6:12 PM

Uhhh ovo je definitivno moja tema :D Moj omiljeni zanr...pa ne uzivim se bas cesto jer ima malo onih horora koji mogu da me uplase ali horore gledam jer uvek je prisutna napetost...steta pa u danasnje vreme i nema dobrih horora,samo neke budalastine,steta... :( <_< A jedini horor koji nisam smeo da odg do kraja i koji me totalno isprepadao jeste Gospodar Pakla...cccc znaci imao sam nocne more,jbt...bio je kung-fu u krevetu kad sam spavao lol lol lol lol








552
poruka na forumu
154 381



post # 6 | 2012-04-20 , 7:31 PM

Uhhh.ne gledam,imam previše bujnu fantaziju pa non stop zamišljam te grozote :)
samo gledam Scary Movie xd


Dafuq did i just Read ?








308
poruka na forumu
349 1445



post # 7 | 2012-04-20 , 8:57 PM

dosta sam jih pregledao ali me do sad nije ni jedan uplasio, tako da ;) :p :)


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








421
poruka na forumu
65 124



post # 8 | 2012-04-20 , 9:12 PM

Nema vise dobrih horora, samo sprdacine na racun tog zanra. Nisam imao priliku da odgledam film koji bi me uplasio.
Kao mali sam ih gotivio ali u poslednjih 7-8 godina bas nikako.
Danas se prave trileri koji se pogresno smestaju u zanr horora. Legendarne su scene gde devojka bezi od ubice. Ona trci svom snagom i saplice se na kamencice, rupice kao za klikere, pertle, bubasvabe i pukotine u asfaltu i naravno uvek padne i krene da se vuce kao da su joj creva ispala i vristi, vristi, vristi,vristi,vristi,.......vristi lele , a ubica se vuce kao da hoda na stulama, prosto puzi, ali jbg. stigne je i digne noz a ona jos vise vristi, vristi, vristi, vr...krljgrljgrljšššiiikkk...e jebiga, zakla je!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 9 | 2012-04-21 , 10:36 PM

EXORCIST prvi








387
poruka na forumu
34 201



post # 10 | 2012-04-21 , 11:47 PM

ne gledam horore.ta vrsta radnje mi nije uopste zanimljiva :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








478
poruka na forumu
107 311



post # 11 | 2012-04-21 , 11:57 PM

Quote (Deluxe)
Ona trci svom snagom i saplice se na kamencice, rupice kao za klikere, pertle, bubasvabe i pukotine u asfaltu i naravno uvek padne i krene da se vuce kao da su joj creva ispala i vristi, vristi, vristi,vristi,vristi,.......vristi , a ubica se vuce kao da hoda na stulama, prosto puzi, ali jbg. stigne je i digne noz a ona jos vise vristi, vristi, vristi, vr...krljgrljgrljšššiiikkk...e jebiga, zakla je!


lol :lol:
ko joj kriv sta nije brze puzala.

Ja sam prestala gledati horore, ne podnosim to nekako, glupo mi. Zadnje sam pogledala Hostel.Znaci ima negdje 3 godine.
E ono je katastrofa a ne horor, cisto izivljavanje nad ljudskim tijelom, a to ne volim i gotovo. Voljela sam horore s pricom, intrigantne, napete,nepredvidljive,s dozom nadnaravnog, no toga vise nema. Ovi danasnji horori imaju samo 20 litara krvi po liku,negativce koji su vise smjesni nego strasni i vristanje do besvjesti.


Poruku je menjao/la fizica - Nedelja, 2012-04-22, 0:08 AM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 12 | 2012-04-22 , 0:06 AM

Volim psiholoske horore, ne volim nikako one u kojima preovladava mnogo krvi, klanja i slicno. Niti su mu strasni, nit' zanimljivi.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








50
poruka na forumu
2 14



post # 13 | 2012-05-13 , 3:30 PM

Horor su najbolji :) volim vise psiholoske horore kad moras ukljiciti mozak a ne one vristave glupe i smjesne...Danas ima rijetko koji dobar horor...


Biljana Stupar








759
poruka na forumu
24 112



post # 14 | 2012-07-12 , 3:16 PM

Kada gledate horor filmove, da li se unesete u film?
Pokusavam ali me prica totalno ubije svojom nerealnoscu %)
Da li razmisljate o tome sta biste vi uradili na njihovom mestu, da li bii bili ttoliko hrabri ili da li bi bili hrabri uopste?
Da razmisljam sta bi uradio-razmisljam a to je bjezanje a ne osvrtanje pobjediti tog lika jer su svi postali besmrtni, i nema smisla to pokusavati !
Je l' imate kosmare posle horor filmova?
Koliko vas uopste plase ovakvi filmovi?
Gledajuci ove nove horore izgubio sam strah od istih !








38
poruka na forumu
2 15



post # 15 | 2012-07-25 , 1:38 PM

Quote (LoveDamon)
Kada gledate horor filmove, da li se unesete u film? Da li razmisljate o tome sta biste vi uradili na njihovom mestu, da li bii bili ttoliko hrabri ili da li bi bili hrabri uopste?
Je l' imate kosmare posle horor filmova?
Koliko vas uopste plase ovakvi filmovi? :)

haha, naravno da se ne plasim, jest bilo tako, kad sam bio dete...
sada obozavam da pogledam neki dobar horor, a ne ovo u danasnje vreme svasta snimaju...
Nikada nisam zamisljao sta bih radio da sam na njihovom mestu, jer nisam psihopata :p




Forum » Film, Muzika i TV » Film » Horor filmovi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]