Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Preljubnici
Preljubnici






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 16 | 2013-01-10 , 11:55 AM

Xavi sektasa ima svugde gde ima vernika a i da je sve ovo izmisljanje u realnom zivotu se takve stvari dogadjaju i odatle im je inspiracija za serijal.
Inace ne zove se sada Preljubnici vec Balkanske prevare.
Pedja je mmm brows2 .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 17 | 2013-01-10 , 12:03 PM

ja ne shvatam ljude koji mogu da gledaju takve emisije...
koga briga ko koga... i zbog cega.... %) %)
ljudi moji, pa pogledajte malo oko sebe... ljepse je i svjtlije nego te tudje muke...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 18 | 2013-01-10 , 5:39 PM

Ma cista glupost... kao sto kaze STARA
(devils_angel)
koga briga ko koga... i zbog cega....
:)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 19 | 2013-01-11 , 0:06 AM

Jel' vi vidite kakav je macan Pedja?
Jos ga zamislis u uniformi brows2 .
Ja i ne zelim da gledam ali ukucanin koji gleda pojaca ton na tv-u tako da cujem i kada ne zelim tako da mi dodje na isto.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








478
poruka na forumu
107 311



post # 20 | 2013-01-11 , 0:35 AM

(devils_angel)
ljudi moji, pa pogledajte malo oko sebe... ljepse je i svjtlije

Paa....i nije bas. lele Na slicno dodje, nazalost.
I da, ne razumijem ljude koji gledaju takve "emisije", kao da im nije dosta ovo sto gledaju oko sebe.
Traze jos.
Zasto?
Ne znam.

"Sta reci?Koju posluku porati?Kome?.."

lele


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








314
poruka na forumu
456 4349



post # 21 | 2013-01-11 , 3:24 AM

FAIL emisija, los igrani program, a jos gora gluma! xd xd xd










287
poruka na forumu
36 149



post # 22 | 2013-01-11 , 4:50 AM

Savršeno loša gluma, štur scenario.. Isto njesra kao ona Krv nije voda, ili kako već...
A zašto ljudi gledaju?

"Većinska želja da živimo u mentalitetu sela." - kaže Edo Majka.


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








31
poruka na forumu
47 324



post # 23 | 2013-01-13 , 2:32 AM

Ma bezveze, bahate se :)










262
poruka na forumu
12 70



post # 24 | 2013-02-16 , 0:32 AM

meni je sasvim ok episija i volim da pogledam nekad koju epizodu :D

Added (2013-02-15, 10:32 PM)
---------------------------------------------
ja se slazem sa tim da su neke epizode super a da se za neke vidi da su veoma velika namestanja inace seija je OK ali su sad stvarno preterali sa tim epizodama postali su gadljivi da ih covek nemoze gledati



"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








314
poruka na forumu
15 192



post # 25 | 2013-03-12 , 1:23 PM

Da li je dovoljno ako napišem "Smeće"?










130
poruka na forumu
333 2852



post # 26 | 2013-04-23 , 5:57 PM

Nemogu da verujem da ste stavili ovu temu. Od kako je pocela da se reklamira i prikazuje ide mi na nerve, a ja slabo gledam tv, ali sta ces ljudi pricaju okolo. Ah koliko mi je vremen trebalo da ubedim jednog ukucanina da nesmara sa tim i da je sve namesteno. znaci tuga!


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 27 | 2013-04-23 , 6:08 PM

Ta emisija je zabranjena i ukinuta od strane RRA takodje je Trenutak istine prebacen oko ponoci ne sme pre da se prikazuje jos samo da se nekako Farma I VB zabrane ili bar prebace posle ponoci bilo bi super, manje ispiranja mozga sa "elitom"...








130
poruka na forumu
333 2852



post # 28 | 2013-04-23 , 7:37 PM

Quote (Admin)
Ta emisija je zabranjena i ukinuta od strane RRA takodje je Trenutak istine prebacen oko ponoci ne sme pre da se prikazuje jos samo da se nekako Farma I VB zabrane ili bar prebace posle ponoci bilo bi super, manje ispiranja mozga sa "elitom"...


Sto bi to bilo dobro! :)


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 29 | 2013-04-24 , 9:46 AM

Zabranjena je u Srbiji i to je odlicno jer takve stvari treba da ostanu u medju ljudima koje se ticu a ne da budu na televiziji.
Sve to postoji a nema razloga da se prikazuje na tv programu.
A Farmu i VB bi volela da zabrane zbog gadosti koje se prikazuju,a ne da cekam kraj tog smeca da bi na miru jela (jer moja ukucanka gleda) .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 30 | 2013-04-25 , 10:51 PM

Uvek moze program da se prebaci.
Nazalost to je sve surova realnost.
Pogledala jesam poneku epozodu i mislim da nam okolina nije nista bolja, eto dokaza u trenutku istine kakvog naroda sve ima.
A i sto se tice preljubnika, ima ih vala mnogo u reali.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Preljubnici
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]