• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » The Tudors (Opšta diskusija)
The Tudors



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-05-21 , 3:15 AM

The Tudors



Opis serije:

Zamislite neizmernu količinu seksa, intriga, politike, ubistava u 16. stoleću i dobili ste seriju 'Tudors' u kojoj gledaoci dobijaju pristup svakodnevnom životu Henrika VIII. za vreme njegovih najburnijih godina.
Rađena u stilu poznate HBO serije 'Rim', Tudors nastoje što realnije pokazati život na engleskom dvoru u 16. stoleću. Radnja se događa u tridesetim godinama Henrika VIII., kojeg glumi Jonathan Rhys Meyers, koji gotovo očajnički nastoji napraviti sina svojoj kraljici, dok se istovremeno zabavlja s dvorskim damama i pazi kako njegovi prijatelji ne bi nastradali jer spavaju sa ženama njegovih lordova. Njegovi neprijatelji daju sve od sebe kako bi ga uništili, a on se u ključnom trenutku zaljubi u Anne Boleyn koja želi biti njegova kraljica, a ne samo ljubavnica kao što joj je on ponudio. I tek tu zapravo počne prava intriga, zašećerena ubistvima, razvratom, bludništvom i ostalim "stvarima' zbog kojih je ova serija na kraju zabranjena za one mlađe od 18 godina.
Glumci: Jonathan Rhys Meyers, Henry Cavill, James Frain, Anthony Brophy, Guy Carleton, Sarah Bolger, Natalie Dormer, Max Brown, Nick Dunning, Rod Hallett, Maria Doyle Kennedy, Simon Ward.

Trailer:



Fajlovi: 8448989.jpg (195.0 Kb)

Poruku je menjao/la Ćoek - Utorak, 2013-05-21, 7:56 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 2 | 2013-05-21 , 8:42 AM

Jako dobra serija..:D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-05-21 , 11:23 AM

Quote (Andrea-92)
Jako dobra serija

Slazem se sa mojim drugom u potpunosti... da ;)



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








131
poruka na forumu
53 225



post # 4 | 2013-07-22 , 0:22 AM

extra serija


PARTIZAN FOREVER


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » The Tudors (Opšta diskusija)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]