• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Peaky Blinders (2013) (Nova fantastična britanska serija!)
Peaky Blinders (2013)



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-12-22 , 10:33 PM

Peaky Blinders



Sinopsis:

Radnja započinje 1919. u siromašnom i prepunom kriminalnom predgrađu Birminghama. Vojnici koji su se vratili iz Prvog svetskog rata, politički revolucionari i bande, svi se bore za egzistenciju u industrijskom krajoliku kojeg muče ekonomski problemi.
Oružje prokrijumčareno iz evropskih rovova uspelo se uvući u zajednicu. Komunisti planiraju nasilnu revoluciju, a Parlament je iščekuje spreman na odgovor. Winston Churchill mobilizuje posebne ogranke Londonske policije da se pozabavi tim problemom.
Radnja se fokusira na porodicu Shelby, čiji mnogi članovi čine najgoru i najokoreliju bandu, Peaky Blinderse, koja zarađuju novac klađenjem, reketiranjem i pljačkama. Bandu vodi Tommy Shelby, najnasilniji među njima, ali njegovo vođstvo će uskoro biti testirano.
Nemilosrdni viši inspektor Campbell stiže iz Belfasta da počisti grad. Osim njega u sussedstvo je došla i, možda još opasnija, lepa žena zagonetne prošlosti imena Grace Burgess, koja čuva opasnu tajnu.


Trailer:



Zanima me vaše mišljenje o ovoj seriji? Poznato je da britanci prave odlične serije, tako da smatram da je ovo samo još jedna u nizu fenomenalnih serija koju ćemo gledati?


Fajlovi: 2371249.jpg (187.3 Kb)

Poruku je menjao/la hrabri_mali_toster - Ponedeljak, 2013-12-23, 0:09 AM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








278
poruka na forumu
43 244



post # 2 | 2014-09-26 , 12:36 PM

Ovo mi je najbolja serija od svih koje pratim
Radnja je malo ozbiljnija i glumačka ekipa je super.
Jedva čekam drugu sezonu - 02.10.2014.


Poruku je menjao/la felicity - Petak, 2014-09-26, 12:40 PM


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2014-09-26 , 7:13 PM

Skroz gotivna serija, definitivno jedna od omiljenih što se tiče ''noviteta''. Sećam se da sam celu sezonu ''slistio'' u jednom danu, njam, njam. :D

Čist primer da kvantite uopšte nije važan, već kvalitet. Opet nas čeka šest epizoda i u drugoj sezoni, kratko ali slatko što bi se reklo. B)

Quote felicity ()
Radnja je malo ozbiljnija i glumačka ekipa je super.
Jedva čekam drugu sezonu - 02.10.2014.


Evo ga i zaključak, ne bih ništa više dodao. :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








278
poruka na forumu
43 244



post # 4 | 2014-10-05 , 2:55 PM

Uf,svideo mi se početak druge sezone,ostavio me bez daha. B)
Izgleda da Britvašima neće biti baš lako,malo se zeznuše u proračunu ;)


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Peaky Blinders (2013) (Nova fantastična britanska serija!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]