• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Doctor Who (Britanska naučno-fantastična serija)
Doctor Who






90
poruka na forumu
11 23



post # 1 | 2011-11-25 , 3:11 AM



Opis:
Pustolovine vanzemaljaca i samotnjaka Doktora Whoa, putnika kroz vrijeme i njegovih pratioca .Doctor Who je besmrtni vanzemaljac, putnik kroz vreme i prostor iz neke druge galaksije koji se na Zemlji pojavljuje u trenutcima raznih katastrofa i havarija (atentat na Kennedya, potonuće Titanica i sl.). Doktor je mudar i duhovit, drzak i hrabar. Vanzemaljac i samotnjak (teško je održati prijateljstva kad ti posao nalaže da neprestano putuješ prostorom i vremenom), njegova mu logika postaje nužno oruđe u trenutku kad se svet nađe u opasnosti. Bez obzira na sjajne kvalifikacije teško se snalazi u vezama pa mu tu u pomoć pristiže Rose koju spašava iz nevolje na početku prve epizode. Rose je obična djevojka koja radi u običnoj trgovini sve ju dok, pogađate, iz životne opasnosti ne spašava zagonetni Doktor. Rose pomaže Doktoru spasiti svet i s njim odlazi u vremensko-prostornom svemirskom brodu nalik koji izgleda kao telefonska govornica u nove fantastične pustolovine.

Žanr: avantura, drama, naučna fantastika

IMDb



edit by cika_kristijan :)

Šta mislite o ovoj seriji?
Ja sam svaku epizodu odgledao od 2005. svaki specijal i mini-specijal. Serija je mnogo jaka.


Fajlovi: 5326963.jpg (11.0 Kb)








209
poruka na forumu
23 90



post # 2 | 2011-12-08 , 6:18 PM

ja sam pre voleo tu seriju da gledam ali gledao sam je odavno tako da je se sad jedva secam


Ljubav je smisao zivota rece mi covek dok cigaru mota








88
poruka na forumu
46 111



post # 3 | 2011-12-09 , 0:19 AM

extra serija smile





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 4 | 2011-12-09 , 1:22 AM

Extra serija danas savim slucajno nadjem 2 epizode koje nisam gledao sa 10-im doktorom aaaa moj omiljeni biggrin





  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 5 | 2011-12-09 , 7:13 PM

jedna od mojih omiljenih serija...obozavam je.... happy happy happy


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."








88
poruka na forumu
46 111



post # 6 | 2011-12-09 , 7:44 PM

serija je super, ali je meni ipak draža Stargate biggrin





  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 7 | 2011-12-09 , 8:31 PM

Quote (Asuris)
serija je super, ali je meni ipak draža Stargate


jel startgate atlantis...? biggrin wink


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."








88
poruka na forumu
46 111



post # 8 | 2011-12-10 , 0:20 AM

daa SG Atlantis je zakon, ali extra je i SG - 1 , samo su Universe zeznuli sa lošim glumcima...








90
poruka na forumu
11 23



post # 9 | 2011-12-27 , 0:36 AM

Jedino mi se ne sviđa što teži da bude porodična serija. Sve više i više deteta. Inače, juče je izašao božićni specijal za 7. sezonu. Trenutno na sajtu imate samo prvu sezonu, a ostale će biti postavljene posle Nove godine.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 10 | 2011-12-27 , 0:48 AM

Quote (cp6uja)
Inače, juče je izašao božićni specijal za 7. sezonu.


aaaa znaci veceras to gledam biggrin

Quote (cp6uja)
Jedino mi se ne sviđa što teži da bude porodična serija.


to je od kako je pocelo sa 11 doktorom za 10 nije bilo toliko toga smile








90
poruka na forumu
11 23



post # 11 | 2011-12-27 , 0:56 AM

Quote (Davor)
to je od kako je pocelo sa 11 doktorom za 10 nije bilo toliko toga


Naravno da je bilo, Božićni specijali su uvek bili za decu. Ovaj 11. Doktor je mnogo cool, ali brate, da se sve svodi na Minotaura, čudovišta iz ormara, sve je kao neka bajka, ali opet, 6. sezona ima mnogo dobru priču.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 12 | 2011-12-27 , 4:06 AM

Quote (cp6uja)
Božićni specijali su uvek bili za decu


hmm ne znam tacno koji kada doktor zavrsi na pescanoj planeti i otkriva da je citavu populaciju istrebila rasa neki leteci bica od metala kada krecu na zemlju...

ili kada je svemirski titanik trebalo da se srusi i pobije milione ljudi to bas i nije nesto za decu ko kod jedanaestog biggrin

mada oba su odlicna jeste da sam malo pristran za 10-tog ipak mi on najdrazi i imao neke od najboljih radnji u celoj serije biggrin








90
poruka na forumu
11 23



post # 13 | 2012-02-18 , 8:32 AM

Quote (Davor)
hmm ne znam tacno koji kada doktor zavrsi na pescanoj planeti i otkriva da je citavu populaciju istrebila rasa neki leteci bica od metala kada krecu na zemlju...

ili kada je svemirski titanik trebalo da se srusi i pobije milione ljudi to bas i nije nesto za decu ko kod jedanaestog

mada oba su odlicna jeste da sam malo pristran za 10-tog ipak mi on najdrazi i imao neke od najboljih radnji u celoj serije


To sa Titanikom je bio Božićni specijal, a ovo drugo Uskršnji. To je bila poslednja godina 10-og Doktora - 2009. Plaši me da će tako biti i ove godine, da će možda i ovaj da ode. Mada, najbolje epizode su The End of Time. Negde sam isto video da se Doktor može regenerisati 12 puta.

Added (2012-02-18, 6:32 AM)
---------------------------------------------
I još nešto: Postavljene su 2. i 3. sezona, samo da neko odobri. Moliću lepo, ako specijal The Runaway Bride ne radi, nemojte da ga brišete, zato što će izgubiti redosled, kao ni kratak specijal Time Crash za koji treba prevod, koji ću uraditi uskoro. Dodao bih još, nego ne mogu da pronađem Voyage of Damned, božićni specijal za 4. sezonu.
Po meni je najuzbudljivija 4. sezona, iako me nervira Donna Noble.









82
poruka na forumu
82 440



post # 14 | 2012-04-20 , 6:15 PM

Nisam gledao bas svaku epizodu ali ono sto sam odg ostavilo na mene pozitivan utisak..steta sto se ne snima vise :)





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 15 | 2012-08-22 , 10:53 PM

nije losa


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Doctor Who (Britanska naučno-fantastična serija)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]