• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Helix (nova serija)
Helix



  iggi



6
poruka na forumu
2 8



post # 1 | 2014-01-04 , 8:55 PM

10 januara na SyFy kanalu pocinje emitovanje nove sf serije Helix

http://www.youtube.com/watch?v=CviEeDRBr6w - pogledajte prvih 15 minuta duple prve epizode.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2014-02-07 , 9:16 PM



"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








712
poruka na forumu
219 844



post # 3 | 2014-02-07 , 9:28 PM

odlicna serija gledao sam jih svih pet jedva cekam nove, ovim putem zahvalio bih se administratorima sto izlaze nama clanovima uvjek u susret a pogotovo bih pohvalio Nutella92 uvjek je tu da uleti za pomoc.


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








59
poruka na forumu
110 531



post # 4 | 2014-12-02 , 7:37 AM

odlicna serija,obozavam serije u tom fazonu i odgledam ih u jednom dahu,jos sad ide zimaaa....joj radosti moje kada bi pustili nastavke u toku duge i depresivne zime,ne bih iz kuce izlazila (ali moram)...dodje kao odlican beg iz ove realnosti koja je mnogo gora nego avanture u serijama,mene barem opustaju.Jedva cekam nastavke ove serije.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Helix (nova serija)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]