• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Atlantis (2013)
Atlantis (2013)






111
poruka na forumu
3 34



post # 1 | 2014-12-01 , 7:29 PM



Opis: Grad Atlantida misteriozno i drevno mesto igara s bikovima, boginja sa zmijama umjesto kose i tako prostranim palatama da kažu da su ih izgradili divovi. Radnja prati mladog Grka Jasona nakon što stigne na misterioyno ostrvo Atlantidu gde stiče nove prijatelje i susreće se s magijom i poznatim čudovištima iz grčke mitologije.


Žanr: Avantura, Drama, Fantazija

Moje mišljenje: Serija je fenomenalna. Kada sam pogledao prvu ep. pomislio sam na početku kakvo je ovo sranj*, ali kako se odvijao kraj 1ep. sve više i više mi se sviđala. Samo se plašim da ne završe seriju, pošto još nisu napomenuli da je snimanje 2 sezone počelo, bar ja nisam nigde pročitao do sada.

Added (2014-11-18, 9:42 PM)
---------------------------------------------
Krenula je druga sezona, sam pocetak 2sezone mi je sav nekako blah... Ne znam zasto imam takav utisak, da li zbog predugog izbacivanja druge sezone ili zbog cega vec,ali ta prva epizoda, nije mi nesto. :/

Added (2014-11-23, 5:26 PM)
---------------------------------------------
Izasla nova epizoda. Super je osmisljeno, samo da nastave ovako i bice super.

Added (2014-12-01, 6:29 PM)
---------------------------------------------
Izasla nova EP :)



Poruku je menjao/la mozila013 - Ponedeljak, 2014-01-27, 1:09 AM








25
poruka na forumu
0 10



post # 2 | 2015-02-10 , 8:19 PM

sta se desava sa ove serije nikako nova epizoda da izadje sad sam gledao na imd nista konkretno nisam nasao sezona 2 do sad 6 epizoda


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Atlantis (2013)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]