• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Ravenswood...
Ravenswood...






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-04-01 , 11:27 PM

Ravenswood


Opis serije :
Ravenswood je grad koji pati od misterioznog prokletstva već generacijama. Pet stranaca iznenada počinju osećati da su povezani tim prokletstvom i osećaju potrebu da dalje istražuju tajnovitu i strašnu istoriju grada pre nego postane kasno za svakoga od njih.

Trailer:


Ovo sam seriju pratila... exstra je dobra.. i vcr sam slucajno pogledala da vidim kad ce uskoro nova epp...
medjutim zapelo mi je za oko to da pise Ravenswood S01E10 (2014) Kraj serije :o !!!!

Za mene je serija zavsila sa velikom misterijom... mislim nije fer stavarnoo ...
Steta sto je ukinuta :(

Da li je jos neko pratio ovu seriju i kako vam se cini .
Postoje li ikakve naznake za ponovno snimanje serije, nastavka bilo cega .... :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2014-04-01 , 11:40 PM

Quote LAstrumfi ()
. i vcr sam slucajno pogledala da vidim kad ce uskoro nova epp


Ne znam gde si videla ali zvanicno je objavljeno da je serija ukinuta posto je dozivela fijasko, sad ne znam da li se sta promenilo po tom pitanju. :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-04-01 , 11:48 PM

Admin, nisam nigdje vidjela da pise.. da ce nova ... vec sam jednostavno otisla na oniln serije i kliknula na Ravenswoodd da vidim da nema slucajno nova epp i ptocitala sam to da pise da je kraj serije i tako da sam se bas ono razocarala .. steta sto je serija ukinuta.. sad sam vidjela isla sam maloo da istrazim ... ja sam se nadala da ce je nastaviti sa snimanjem .. :)
Quote Admin ()
zvanicno je objavljeno da je serija ukinuta posto je dozivela fijasko,

steta .. serija je bila odlicna .. cudno da je tako nesto dozivjela .. al nema svako isti ukus :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 4 | 2014-06-15 , 4:49 PM

Šteta, uopće nije bila loša serija.


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.








387
poruka na forumu
90 1169



post # 5 | 2014-06-15 , 5:10 PM

Ne,meni se iskreno nije dopala gledao sam samo dve ep. Sto se tice razloga ukidanja snimanja serije to izgleda ovako



Ocigledno da je ABC Family imala veca ocekivanja za seriju sto kaze Admin, dozivela je fijasko,spala samo na 1.29 miliona gledalaca ;)


Fajlovi: 6670486.png (26.7 Kb)



Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Ravenswood...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]