• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » THE FLASH
THE FLASH






278
poruka na forumu
43 244



post # 1 | 2014-09-26 , 1:12 PM

Serija je uradjena kao spin-off serije Arrow,ali prati nama poznatu
priču-serija je o superheroju koji je brz poput munje.
Glavnu ulogu ima Grant Gustin kao Barry Allen/Flash.
Nakon što je bio svedok majčinog ubistva,a njegov otac optužen,Barry Allen reši da postane istražitelj
i sazna šta se zapravo dogodilo i ko je prravi ubica.Kad akcelerator Harrisona Wellsa izazove eksploziju,
grom pogodi Allena i on upada u komu na devet meseci.Nakon što se probudi iz kome
shvata da ima super moć i da je brz poput munje,ali on nije jedini sa super moćima...
Prva sezona-07.10.2014





Poruku je menjao/la felicity - Petak, 2014-09-26, 1:13 PM


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








12
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 2014-09-26 , 2:24 PM

Licno je jedva cekam ,jer mi ova ''pilot'' epizoda izgleda prilicno obecavajuce ,pa cu vidim uskoro ... bezi B) cao








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2014-09-27 , 0:14 AM

Pilot sam vec odgledao, sad cekam da krene ovo glavno! Inace sudeci po pilotu, serija obecava!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








278
poruka na forumu
43 244



post # 4 | 2014-10-16 , 6:06 PM

Biće ovo dobra serija juhu



Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 5 | 2014-10-16 , 7:04 PM

Serija je ok ali mi se ne svidja izbor za glumca, jos manje mi se svidja kostim. Jbt u onoj seriji iz pocetka 90tih su imali bolji kostim. :D








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 6 | 2014-10-16 , 7:42 PM

Quote Admin ()
Serija je ok ali mi se ne svidja izbor za glumca, jos manje mi se svidja kostim. Jbt u onoj seriji iz pocetka 90tih su imali bolji kostim.

Ipak je ovo remake! Naravno da ce nesto da promene!
Inace serija... KEVA!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








63
poruka na forumu
50 166



post # 7 | 2014-10-17 , 0:59 AM

Kao Totalna ''klinkica'' sam gledala seriju i totalno sam ''Odlepljivala'' na nju...Secam se da sam iz Nemacke dobila na poklon ''Commodore 64'' ,pa sam na plavom TV ekranu pisala - nesto u smislu:''Dragi Flash ovde ''xxxxx'',molim te dodji sto pre mozes u ulicu ''xxxxx xxxxx xxx'' u ''xxxxxxxx'' - tvoja pomoc mi je hitno potrebna'' itd. i sl. , ccc lol :lol: ...A sta ces ,decija masta zaista nema granice...Znam samo da sam sedela ,gledala kroz prozor i ocekivala da se svakog trenutka pojavi ,ali ..... :o wtf zbunjen %) nzm place ,ali NADA je uvek bila prisutna ... lol ljut lol stid kao xd :xd: xd , i ako nikad nije dosao JA sam ga i dalje Volela ... !!!
Sto se Ove NOVE ''The Flash'' serije tice - odgledala sam ''Pilot'' ,pa ponovo ,pravu 1-vu epizodu u kojoj ima dosta delova kojih nema u ''Pilot-u'' i prilicno me je Zainteresovala i Definitivno cu je pratiti ... Ima nesto sto me ''privlaci'' da je gledam ,Obecava Dobru Zabavu u Svakom Slucaju.Ipak ''Flash'' je ''Flash'' i to ce jednostavno morati da se gleda ,a imam osecaj ,kao jos mladi FUN stare serije ,da ce ova biti Odlicna i po Radnji /prici/ ,a i po danasnjim mogucnostima 3D-a - tako da stvano mozemo da Uzivamo u svakoj Novo-Izlazecoj Epizodi ,kojima se vec Unapred Radujem i sa Ne strpljenjem ih ocekujem.Mora biti barem koliko-toliko Dostojan starog ''The Flash''-a ,jer ovo je ipak Rimejk serije ,a bice i Novih Prica ,ma JEDVA CEKAM klopa juhu :juhu: juhu - i dalje Ne Gubim Nadu ... Serija ce biti u najgorem slucaju vise nego Dobra + verovatno ce se sastajati sa raznim, ''Super Herojima'' ,kao sa ''Arrow''-om npr. ,ali to cemo tek da vidimo ... lele , brreeejjjjj ,od ovolikog kuckanja bih stvarno sada zelela da pustim jednu ,a mozda i vise ''The Flash'' - Epizoda ... Ajde vise ''Flash'' ,tako si brz kao Munja ,a MI te ovde cekamo i cekamo i evo sada i pisemo o tebi ,pa dolazi vise ovamo - dosta je bilo cekanja /samo se nadam da nam ''udaras ceznju'' tim Cekanjem i da ces to Opravdati u Seriji/ ... Toliko o ''The Flash''-u od ''Moa'' - ''The Skromne'' ... Pozzz.....svima ... ruze pospana andjeo da ... Cujemo se u sledecoj Epizodi ... ;) da cao :cao: cao :D cao


Poruku je menjao/la Hellbringer - Petak, 2014-10-17, 1:02 AM


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 8 | 2014-10-17 , 9:31 PM

Sto svi pricaju da je serija rimejk kada nema nikakve veze sa starom serijom. :D

Rimejk je nesto sto je uradjeno potpuno isto (ista prica) sa novim glumcima, samo zato sto ima isti naziv ne znaci da je rimejk. Osim toga ova serija je radjena po stripu od kojega postoje 2 verzije ali da ne idemo u to. :)

Serija nije losa ali nije ni nista epic, iskreno ocekivao sam nesto vise od ovoga. Kostim je promasaj, kao neko ko je gledao staru seriju, citao stripove, pogledao verovatno sve i jedan crtani o flashu i JL mogu reci da je ovo katastrofa sto se kostima i izbora glumca tice. Lik treba da bude u spaneksu (sav zategnut) sa jasnim oznakama, a ne kao da ide na noc vestica, u vrhunskoj formi, a ne da mu se svako rebro providi itd.

Previse su poceli da vuku na neku nazovi romansu jos od 1 epizode (s obzirom da ga radi CW sta ocekivati useru svaku seriju sa previse romanse), to nije flash. On je zenskaros koji ide od jedne do druge i svaka mu da korpu posto je neozbiljan itd, nikada se tu nije previse paznje davalo takvim stvarima i sigurno im nije mesto jos u 1 epizodi. :)

Sve u svemu ok je ali s obzirom da mi je Flash ubedljivo najdrazi heroj iz DC univerzuma kao fan nisam zadovoljan kako je krenulo, Arrow su mnogo bolje uradili (za sada). :)

Novi kostim vs starog (kostim i glumac su jako bitni za ovakve serije). :D



Fajlovi: 9670936.jpg (52.7 Kb)








278
poruka na forumu
43 244



post # 9 | 2014-10-18 , 5:37 PM

John Wesley Shipp

Glumio Flasha(1990-1991) i otac Barry Allena/Flash (2014)

Da li će John Wesley Shipp ponovo obući kostim Flasha,hehehe


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








25
poruka na forumu
0 10



post # 10 | 2014-12-25 , 1:15 PM

pitanje jedno dali iko ima informaciju koliko sezona je u planu evo vidim sledca ide tek mislim epizoda u januaru

Added (2014-12-25, 12:15 PM)
---------------------------------------------
serija je odlicna



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa








2
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 2014-12-25 , 8:59 PM

Idi na IMDB tu imas sve informacije ! :) :D hehe


Poruku je menjao/la samotnjak - Cetvrtak, 2014-12-25, 9:00 PM








278
poruka na forumu
43 244



post # 12 | 2015-01-12 , 6:13 PM

Serija je obnovljena za drugu sezonu


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








50
poruka na forumu
27 60



post # 13 | 2015-01-14 , 3:46 PM

Nisam gledala, ali sam cula da je dobra. :D








640
poruka na forumu
67 157



post # 14 | 2015-03-16 , 3:15 PM

Očajna i 'ubi Bože' glupava serija! Ne bih da zalatim u detalje. <_<










90
poruka na forumu
11 23



post # 15 | 2015-03-24 , 2:21 AM

Serija "The Flash" je trenutno najbolja comic book serija na televizijama i verovatno najbolja serija vezana za superheroje. Adaptacija Eobard Thawne-a je urađena savršeno, lepo su zavarali trag Eddie-jem. Nismo imali sve odgovore, ni sada ih nemamo.


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » THE FLASH
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]