• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » "Power" (Starz)
"Power"






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 1 | 2016-08-17 , 9:11 PM

Da li gledate ovu seriju i koji su vasi utisci? 


Fajlovi: 8757534.jpg (57.6 Kb)

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥






Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 2 | 2016-08-17 , 10:26 PM

Uuu svidja mi se ova serija, sad sam pogledao trailer i cini mi se da nije losa. 
Nesto kao o trgovini drogom, kriminalom... A i video sam da glumi 50 Cent. Bas cu je pogledati cini mi se zanimljiva
  da


Pozelite mi srecu.






Wooo - hooooo!
177
poruka na forumu
10 108



post # 3 | 2016-09-20 , 4:57 PM

Nisam je jos gledao, cekam ovde da neko jos ponesto iskomentarise da znam vredi li je gledati. :)










1
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2018-12-17 , 4:21 PM

Ovo je odlicna serija !!!!  imam pitanje za administratore :  KAD CE PREVOD CELE 5.SEZONE??? Preveli ste samo 3 epizode, jedva cekam(o) prevod ostalih epizoda.veoma smo nestrpljivi.kad ce prevod ostalih?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2018-12-17 , 4:49 PM

Quote krledictator1 ()
Ovo je odlicna serija !!!!  imam pitanje za administratore :  KAD CE PREVOD CELE 5.SEZONE??? Preveli ste samo 3 epizode, jedva cekam(o) prevod ostalih epizoda.veoma smo nestrpljivi.kad ce prevod ostalih?

Prevode preuzimamo sa titlovi.rs i mozete tamo da pitate isto da li je neko voljan da prevede, jer kolega koji je ovde preveo par epizoda , ima svoj privatni zivot, i ne stize toliko cesto da bude azuran, a kamoli prevodi brzo seriju ciji se prevod stalno trazi :)

Tako da ne znamo kad ce biti sledeci prevod, sve zavisi od viska njegovog slobodnog vremena sa kojim raspolaze :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








321
poruka na forumu
259 91



post # 6 | 2018-12-18 , 8:11 PM

Quote Nutella92 ()
Prevode preuzimamo sa titlovi.rs i mozete tamo da pitate isto da li je neko voljan da prevede, jer kolega koji je ovde preveo par epizoda , ima svoj privatni zivot, i ne stize toliko cesto da bude azuran, a kamoli prevodi brzo seriju ciji se prevod stalno trazi Tako da ne znamo kad ce biti sledeci prevod, sve zavisi od viska njegovog slobodnog vremena sa kojim raspolaze
Svaka cast koleginice. Sve si objasnila. :* Mogu se potruditi jednu ep. da pokusam da sredim ove nedelje, ali kada to ne mogu da obecam :)










699
poruka na forumu
750 8679



post # 7 | 2018-12-18 , 11:23 PM

Quote Remedy ()
Mogu se potruditi jednu ep. da pokusam da sredim ove nedelje, ali kada to ne mogu da obecam :)
 jaoj kolega..sto ste me obradovali da  :*






Republika Srpska
1
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 2020-10-07 , 7:51 PM

Kada ce biti postavljene epizode Power Book II 2020?


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » "Power" (Starz)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]