• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Black Mirror
Black Mirror




Virginia
76
poruka na forumu
82 614



post # 1 | 2017-05-26 , 1:55 PM

Nisam uopste skontala da jos uvek nema tema o ovoj seriji, mislila sam da je sigurno vec odavno otvorena, pa kada sam htela da pitam nesto, vidim nema je.
Elem, za one koji nisu gledali, ne znam kako ste mogli da preskocite ovu genijalnost. Postoji milion filmova i serija sa ovom tematikom mracnih strana tehnologije (tu je naglasak, iako ima i jako pozitivnih stvari - druga epizoda druge sezone, npr) i nista nije ni do noznog prsta ovoj seriji. Posle svake epizode mi treba neko vreme da svarim sta sam upravo pogledala i uticaj koji ona moze da ima u realnosti. A svakako ce ga imati. Skoro je predstavnik Apple-a izasao i rekao "Nadam se da shvatate da ce ovako izgledati buducnost, to je neizbezno."
Svako hvaljenje ove serije je deminutiv i ne cini joj cast, tako da savetujem onima koji vole ozbiljne, "world-changing" teme da se odmah bace na gledanje.
A sad, pitanje za fanove: Koja epizoda trece sezone je na vas ostavila najjaci utisak i cekate li cetvrtu? U prvoj i drugoj mi je bilo tesko da se odlucim (to sto ima tako malo epizoda, a ne mozes da se odlucis na najbolju treba da bude najbolji pokazatelj brilijantnosti serije), ali sam na kraju nekako dosla do blagih favorita (druga epizoda mi je bila najbolja u obe sezone). Medjutim, treca ima jednu najjacu i najjeziviju pricu po mom misljenju, a to je peta epizoda.
Pisite utiske!


Poruku je menjao/la Mrs_Iglesias - Petak, 2017-05-26, 2:58 PM


"Nobody exists on purpose.
Nobody belongs anywhere.
Everybody's gonna die."








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 2 | 2017-12-31 , 1:12 AM

Baš sam pre neki dan razmišljao da počnem da je gledam. Verovatno i hoću ovih dana. :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees






Virginia
76
poruka na forumu
82 614



post # 3 | 2018-12-27 , 3:18 AM

Za koji dan nam stize nova sezona, a dotle saljem cestitke za nova 4 ovogodisnja Emmy-ja! Posto je to duplo vise nego prosle godine (kada je epizoda San Junipero uzela 2), od nove sezone ocekujem materijal kojim ce duplirati i ovogodisnje Emije!


"Nobody exists on purpose.
Nobody belongs anywhere.
Everybody's gonna die."








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 4 | 2018-12-27 , 3:38 AM

Serija je stvarno odlična, svaka epizoda šalje određenu poruku.
Sviđa mi se što je drugačija od ostalih, nije na isti kalup.
Vrijedi pogledati da


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Black Mirror
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]