• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Sta ce biti na kraju GOT-a....
Sta ce biti na kraju GOT-a....






699
poruka na forumu
750 8679



post # 1 | 2019-04-22 , 9:02 PM

Poslednja sezona GOT-a je pocela..
Sta vi mislite ko ce preziveti,ili prvi umreti ili ko ce pobediti u cuvenoj borbi..?

Ajmo malo da diskutujemo.. ;)








829
poruka na forumu
588 3749



post # 2 | 2019-04-22 , 10:06 PM

Natasha77, ne znam nisam Bren da predvidim to  ,,jedino sto znam je da se Arja navukla i da nece nikako izlaziti iz tog podruma  do kraja serije.Propustice celu borbu ehhh steta a bila  je dobar ratnik   place


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 3 | 2019-04-22 , 11:06 PM

Aj da nagadjamo. xD

Dzejmi ce da pogine ali ce da ima neki epic kraj, ako prezivi za njega nema mesta nigde, suvise je napacen i osudjen lik da bi umro tek tako znaci umire na neki epic nacin.

Dzon i Deneris ce da se dogovore, ona ce da dobije presto i sva kraljevstva sem severa, sever ce da dobije nezavisnost.

Sansa ce da pogine (bar se nadam), Ceresei ce da ubije neko od trenutnih saveznika i preda tron Deneris, Tirion ce da postane jedini naslednik kuce Lanister.

Bar ce jos jedan zmaj da pogine ali lako moguce i svi. Ne postoji nacin da pobede sem ako ne ubiju nocnog kralja tako da ce tako i da se zavrsi bitka sada samo je pitanje ko ce da ga dokrajci, moji favoriti:

Dzon ili Dzejmi, ne vidim nikoga drugoga u toj ulozi.








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 4 | 2019-04-23 , 0:15 AM

Quote Admin ()
Ceresei ce da ubije neko od trenutnih saveznika i preda tron Deneris


Mislim da ce nju da ubije Tirion ili Dzejmi :) 

Dzejmi sigurno gine pa me taman ne bi cudilo da Sersi i Dzejmi stradaju jedno od drugog nesto na tu foru onako poetski zbog njihove proslosti i ljubavi .

Sto se tice Dzona i Deneris jedno od njih dvoje ce umreti, Dzon da bude onaj heroj kojeg najavljuju i da nekako njegovom smrcu stavi se pecat da zauvek budu povezani svi izmedju sebe njegovom smrcu :) A i jedna drugarica ga obozava a njen svaki "miljenik/ca" zagine .... :D 

Sto se slicno moze nadovezati i za Deneris i onda da Dzon bude kralj al oboje da prezive nekako mi cudno kako da ih uklope :)

Sansa ce preziveti i bice kraljica severa sve nekako naslucuje na to svim potezima i za nje smrti nema :D

E sad od ovih "nizih" likova , mislim da ce tu da naprave buljuk i krvoprolice Theon je prvi na listi s kojim cemo se pozdravit u sledecoj epizodi kao i sa velikom vecinom njih :D 

Jbt treba sad docekat ovu sledecu epizodu :S


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








699
poruka na forumu
750 8679



post # 5 | 2019-04-23 , 5:48 PM

Quote Admin ()
Dzejmi ce da pogine ali ce da ima neki epic kraj, ako prezivi za njega nema mesta nigde, suvise je napacen i osudjen lik da bi umro tek tako znaci umire na neki epic nacin.


tu se slazem sa tobom,ali mozda ce on biti glavni baja u resavanju problema zvanog Kralj noci,jer da je to Dzon Snow nekako je previse predvidljivo,a ova serija je sve samo ne predvidljiva..

Nasla sam neki clanak u novinama..prenosim vam ga ..
Kao što znamo kralj noći prosjak zore (od sada ga tako zovem – sve se rimuje) kuca na vrata domova na severu. Znamo da je
kralj objavio rat sa ljudima, ali zapravo ne znamo tačno šta on to želi.
Osim što planira da pokosi sve što diše i što je sastavljeno od krvi i
mesa. Genijalna teorija kaže da ledeni čika je zapravo krenuo sa svojom vojskom po Džejmija Lanistera.
Naime, ako se prisetimo Džejmijevog dolaska sa porodicom u Zimovrel u
prvoj sezoni, nekoliko scena pre posete Nedu Starku videli smo ledene
utvare koje laganim pokretom ruke obične smrtnike šalju na onaj svet.
Nakon toga ih jedno vreme nismo viđali da bismo malo kasnije više
saznali o njihovoj genezi i kako su nastali.
Teorija da kralj noći dolazi po Džejmija je zasnovana na dve stvari – jedna se tiče izjave glumca koji tumači vođu ledenih mrtvaka, a druga
se tiče proročanstva Vesterosa.
Vladimir Furdik (Kralj noći) za Entertainment Weekly je izjavio: “Gledaoci će saznati ko je meta mog lika i zašto se baš na tu osobu nameračio. U
epizodi Hardhom kralj noći je pogledao Džona Snoua i podigao ruke,
postoji sličan i još upečatljiviji momenat između njih dvojice u finalu
“.
Dakle, Vladimir sugeriše da je Džon meta, ali sumnja se da će serija
ovako predvidivo teći, jer drugi znak pored puta kaže sledeće.
Kralj noći je već ima priliku da kokne Džona Snoua i Deneris u obračunu severno od Zida.
Međutim, gospodin ledeni je odlučio da ipak krene južnije, pa nekog drugog, zbog proročanstva koje zna ko će mu doći glave.
Teorija navodi da je Džejmi Lanister  – Azor Ahai, princ kome je suđeno da porazi bele hodače i njihovog vođu, i da prekine noć kojoj nema kraja.
U epizodi u kojoj Džoin Rid pita – Kako će se završiti duga noć, u
tom trenutku ruka mu se pretvori u plamen, što je referenca na
Džejmijevu zlatnu ruku, jer je ostao bez svoje dok je branio čast
Brijene.
Takođe, treba imati u vidu i drugu epizodu osme sezone u kojoj Bren kaže Džejmiju: “Da nisi uradio, šta si uradio, sad ne bi postao čovek koji jesi“.
S obzirom na Brenove vizije i povremene komunikacije sa kraljem noći veroma je mirno prihvatio čoveka koji ga je osudio na život u kolicima.
Možda zato što zna da bez Džejmija neće poraziti užas koji im pristiže.

To je to ;)








829
poruka na forumu
588 3749



post # 6 | 2019-04-23 , 8:39 PM

Bren je rekao da dolazi po njega  posto su povezaniii,,, mozda KINGSLAYER opet stoji iza coska i ceka da napadne KRALJA (ovoga puta kralja iza zida)  ,a Dzejmi je ionako sad u fazonu cast i obraz ,pa je verovatno da ce biti uz Brena  (misleci da se iskupi za svoja predjasnja dela )
;)  mislite o tome ....


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








105
poruka na forumu
25 644



post # 7 | 2019-04-23 , 9:10 PM

Dzon gine u bici,Deneris umire na porodjaju a njihova kcerka seda na presto.Ajra ubija Serseji.Bren postaje nocni kralj, zmajevi ginu svi..znam jos ponesto ali da vam ne pokvarim gledanje  lol








699
poruka na forumu
750 8679



post # 8 | 2019-04-23 , 9:40 PM

autobusautobus, breeeeeeeeee  
sad salji pp sa ostatkom radnje :p






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 9 | 2019-04-25 , 0:46 AM

Mene interesuje oce li ona dva goluba ostati ziva Lady Brianna i oanj Wildling, ludak :D










64
poruka na forumu
7 175



post # 10 | 2019-04-28 , 5:30 PM

Svi će dumru na način tipa šokantan :)


Stand up for what is right even if you stand alone


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Sta ce biti na kraju GOT-a....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]