• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Заврши се GOT (Сваког чуда 8 година доста)
Заврши се GOT






64
poruka na forumu
7 175



post # 1 | 2019-05-20 , 9:14 PM

Ето, дошао је и томе крај. У мени помешано разочарење, мучнина, празнина, али ту је и смех који је овај бесмисао изазвао. Надимак новог краља апсолутно симболизује целу серију. Потпуно уништена прича, ликови, све... Ова серија је и раније била извикана. Ослањала се на јефтине драмске ефекте и шокове на уштрб смислености и реалности приче. О бесомучном отезању кроз сезоне и између њих током година да не говорим. За то време су фанови правили разне теорије и сценарије ишчекивајући, тако да је овакав крај негде и логичан завршетак целе помпе. Но, можда се некоме и свиђа. Време је да се своде утисци. Какви су ваши?


Stand up for what is right even if you stand alone








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 2 | 2019-05-21 , 1:31 PM

Hvala Bogu. Ne moramo više čitati na svakom koraku na internetu o GoT-u.


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








1
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2019-05-22 , 4:22 PM

Razočaran raspletom. Moj scenario: Mislim da je NK ipak trebao da bude glavni zloća do kraja, nepobediv, neuništiv. Ni zmajeva vatra ni valirijski čelik ga ne mogu ubiti, praktično nezaustavljiv. Očekivao sam da će u 3ep vojska severa biti pregažena, i da će se Džon i ostali preživeli povući na Dragonstone i tamo proučavajući crteže pod planinom iz 7 sezone tražiti način kako da ga zaustave, ubiju, šta god. Ja bih tajno oružje, jedino koje može da ga ubije, sakrio u gvozdeni presto, medju onih "hiljadu" stopljenih mačeva, jedino oružje koje može da ubije NK-a, oružje previše moćno da bi bilo u posedu bilo kog vladara, zato je i skriveno, namenjeno odabranom. NK to zna, i zato ga želi, napada kraljevu luku i pali sve pred sobom, vojska mrtvih nadire, NK sleće sa zmajem pred Sersi koja sedi i dalje na tronu i viče sludjena, "ovo je moj presto, moje kraljevstvo". Zatim vatra, Viserion spaljuje presto i Sersi na njemu, ali istopljeni presto otkriva tajnu, jedan mač je neoprljen zmajevom vatrom, koja ga je zspravo samo pročistila, oružje namenjeno da ubije NK-a. Džonova i Denina vojska stižu u pomoć, vodi se bitka na zemlji i nebu, na kraju Džon uzima mač i ubija NK-a. Donosi pobedu uprkos ogromnim žrtvama. Možda bi Džon životom platio tu pobedu, podlegao ranama, možda i Deneris. Mada bih ipak ostavio u životu jednog Targerjena, da loza nastavi da živi. Inače onaj deo da se presto ne nasleđuje, već da se novi vladar bira, mi je OK.


Poruku je menjao/la nenad00x - Cetvrtak, 2019-05-23, 10:36 AM


Forum » Film, Muzika i TV » Serije » Заврши се GOT (Сваког чуда 8 година доста)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]