Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






1
poruka na forumu
0 0



post # 151 | 2014-01-18 , 0:26 AM

Moze li neko da mi pomogne? Kod serije Castle, kod 5. sezone, neke epizode hoce da mi ucita, a neke nece( samo je crn ekran. vrti se tockic, ali nigde serije, a ona traka siva dodje sa ucitavanjem do kraja, ali mi ne prikaze epizodu, ) Sta da radim? Hvala na pomoci! :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 152 | 2014-01-18 , 1:15 AM

tallyxoxo, Ako serija ne radi a siguran si da nije do tebe prijavi u temi za neispravan sadrzaj kako je naznaceno tamo i ako je pokvareno bice sredjena. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 153 | 2014-01-18 , 2:21 PM

Cao, jel moze neko da mi kaze da li na sajtu postoji neka opcija da se iskljuci titl, jer koji god film ili seriju da gledam nemam titl, pa nisam sigurna da li sam mozda ja nesto slucajno pritisla. Hvala unapred





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 154 | 2014-01-25 , 1:22 AM

LunatiC, prvo se ti nauci gde se prijavljuje i kako se prijavljuje ovo nije tema za to i ubuduce nece se popraviti samo ce da ti bude obrisan post ( a inace imao si 2 playera i radio je jedan ). Postoji tema za neispravan sadrzaj. :)

nikolavanjamilos, imas na playeru opciju CC ako je off stavi da bude ON. :)








3
poruka na forumu
0 0



post # 155 | 2014-02-06 , 3:00 AM

imam dosta brz internet, ali mi se i bez obzira na to neki filmovi i serije strasno sporo ucitavaju i zapucavaju, moze li to nekako da se popravi?





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 156 | 2014-02-06 , 3:43 AM

katjolina, nazalost ne moze nista, to je do servera sa kojeg se uzimaju filmovi ili serije :) stavi duzu pauzu, to je jedino rjesenje :)










1
poruka na forumu
0 0



post # 157 | 2014-02-17 , 8:20 AM

Treba mi maaaala pomoc :) Ne znam sta je ali koju god seriju ili film da pustim i pritisnem fullsreen bude uvecano nekih 30-ak sekundi i onda se smanji... Mozete li mi reci kako to da ispravim , tj. sta treba da uradim ... ? Hvala unapred ...








2
poruka na forumu
0 6



post # 158 | 2014-03-06 , 5:56 PM

Cesto dobijem obavestenje da sam dobio novu privatnu poruku ali kad je otvorim ne postoji ni jedna poruka.U cemu je problem tj zasto mi stize to obavestenje?Hvala!








1
poruka na forumu
0 0



post # 159 | 2014-03-21 , 12:10 PM

Imam problem sa pustanjem bilo koje serije,instalirala sam javu,obrisala kes,sve sto sam procitala to sam primenila i opet nista,film bez problema gledam,sta da radim sa serijama :(








1
poruka na forumu
0 0



post # 160 | 2014-03-22 , 4:50 PM

http://igricenainternetu.com/VNpluginsi/gkplugins_vk.swf Not Found
Posle jednog odgledanog filma nema sanse da pokrenem nijedan sledeci, bilo sta. Sve sam probao. I na svim prozorima izlazi ova link.








68
poruka na forumu
103 357



post # 161 | 2014-03-22 , 7:29 PM

Quote mimaa23 ()
Treba mi maaaala pomoc Ne znam sta je ali koju god seriju ili film da pustim i pritisnem fullsreen bude uvecano nekih 30-ak sekundi i onda se smanji... Mozete li mi reci kako to da ispravim , tj. sta treba da uradim ... ? Hvala unapred ...

reinstal browsera, probaj drugi browser i redovno ciscenje istog da
Quote Firefighter ()
Cesto dobijem obavestenje da sam dobio novu privatnu poruku ali kad je otvorim ne postoji ni jedna poruka.U cemu je problem tj zasto mi stize to obavestenje?Hvala!

obrisi istoriju iz browsera i bice ok da
Quote ivanamia ()
Imam problem sa pustanjem bilo koje serije,instalirala sam javu,obrisala kes,sve sto sam procitala to sam primenila i opet nista,film bez problema gledam,sta da radim sa serijama

za neki video java je potrebna a za neki ne pa tako neki video mozes da gledas a neki ne- tvoj problem je sto se java ne pokrece- reinstal jave, ocisti browser i sve ce biti ok. ako ne bude -reinstal browsera a uvek postoji mogucnost i da promenis drugi browser :)
Quote DonCarleone ()
http://igricenainternetu.com/VNpluginsi/gkplugins_vk.swf Not Found
Posle jednog odgledanog filma nema sanse da pokrenem nijedan sledeci, bilo sta. Sve sam probao. I na svim prozorima izlazi ova link.

ocisti cookies i cache u browseru ;)










3
poruka na forumu
1 2



post # 162 | 2014-03-23 , 8:11 PM

Само да питам, јесам ли ја пуко или у се сви моји проклети коментари избрисали?

Чак сам и неке поруке има, сад немам ништа. Божемепрости.








2
poruka na forumu
0 0



post # 163 | 2014-04-02 , 1:17 PM

imam problem tokom gledanja serija a i filmova.tokom gledanja zaustavi se i na sredini ekrana pokazuje da ucitava ali ucitavanje ide normalno sta to moze biti? hvala unapred.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 164 | 2014-04-02 , 1:32 PM

-Dementor-, Ocigledno su tvoji komentari bili ili uvredljivog sadrzaja, ili su krsili neki vid pravilnika pa je neko od admina procenio da trebaju biti uklonjeni..

Ili si mozda suvise prepricavao bez opcije spojlera.. Stvarno ne znam, no sigurno nisu bez razloga uklonjeni :)

Sto se tice poruka, to vec niko ne moze da ti dira, jer samo ih ti vidis i imas opciju brisanja :)

daniloilic, Ne znam sta bi to moglo biti, no ako ti se i desi to sto ti se desi, ocisti kesh memoriju i refresuj stranicu. Zatim premotaj do tog minuta dokle si stigao i pusti malko da se ucita pa nastavi gledati :) To je 1min posla :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 165 | 2014-04-02 , 9:54 PM

Nutella92 sve sam to pokusao nevredi :) kad je neko baksuz onda je baksuz.


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]