Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






3
poruka na forumu
1 2



post # 166 | 2014-04-11 , 7:01 PM

Nutella92

Па, имао сам педесетак постова, мислим да ниједан није имао везе са филмом. Мање од три су били увредљиве садржине, тако да не контам у чему је проблем. Био сам делимично пристојан.

Једино да се јави она девојчица што се дописивала са мном, а заборавио сам јој име, јер су поруке у инбоксу избрисане. :шрмц

Добро, преиспитаћу се. А ви ово мало испитајте. Хвала на пажњи.


Poruku je menjao/la -Dementor- - Petak, 2014-04-11, 7:02 PM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 167 | 2014-04-11 , 7:10 PM

-Dementor-, ako si ih imao na ovom profilu moze da bude vise razloga ne mora da znaci da su bili uvredljivi. Mozda je cela tema u kojoj je pisano obrisana i time se automatski brisu svi postovi u njoj, mozda si postovao u delu gde se postovi ne racunaju (pricaonica, igre bez granica) itd.

Sad sto se postova na forumu tice nisam upucen kakvi su postovi bili ali nema tu "delomicno pristojan" vec samo pristojan, svaki post koji nije primeran se brise nije bitno ko ga je postavio. :)

Sto se komentara tice svaki komentar tipa "ovo ne radi" ili "kada ce nova epizoda", "zasto nema" i slicno se odmah brise tako da ako su ti takvi komentari bili nije ni cudo da su obrisani. Postoje odredjene teme za takve stvari, inace i za komentare vazi ono sto iza postove ako su nepristojni ili s ciljom provociranja brisu se. E sada i tu vazi ako je film na kojem je komentarisano obrisan i svi komentari su zajedno s njim. :)

Uglavnom sta god da je niko nije bezveze obrisao posto time nista ne dobijamo, i nama je cilj da ljudi postuju i razmenjuju misljenja ali na pristojan nacin. :)








3
poruka na forumu
1 2



post # 168 | 2014-04-12 , 0:53 AM

Хвала на исцрпном одговору, ипак сам ја луд.

Направио сам прво овај профил, па сам заборавио шифрицу и направио други профил -Severus-. Како сам се сетио ове шифре не питај ме, опет сам заборавио која је, срећом метнуо сам оно да ми гугл сачува.

Океј, нећу користити више профила већ само овај: http://www.vojvodinanet.com/index/8-164387

Хвала на труду. ruza Драма завршена.


Poruku je menjao/la -Dementor- - Subota, 2014-04-12, 0:55 AM








5
poruka na forumu
0 0



post # 169 | 2014-04-14 , 11:21 AM

Htela bih da vas pitam jos jednom.... Sigurno vecina ima problema , da li znate mozda sta je uzrok tome, sto mi (ne samo ja, nego svi koji imaju problema..) ne mozemo da gledamo filmove, neke odredjene.. Npr. , ja imam JAVU, ali ipak nece da radi.. Da li zavisi od toga koju JAVU imas... Znam da ih ima dosta.. ?! Hvala.








121
poruka na forumu
479 4165



post # 170 | 2014-04-18 , 5:07 AM

Unaped se izvinjavam zbog pitanja, jer neznam ništa o ovakvom tipu sajta, ali bih molila jedno objašnjenje. Ovde negde na forumu sam naišla na izraz "skrati link", administrator je objasnio, ali ja ništa nisam shvatila zbunjen Pitanje: na čega se to odosi, da li na komentare o filmovima i serijama, ili na nešto drugo? Ne bih da dodjem u situaciju da u nečemu preteram, pa da me banujete ili udaljite sa sajta :(


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 171 | 2014-04-18 , 7:06 AM

Vesnabv, Ispod chat-a ima opcija za skravivanje linkova, pise ''Skrati link'' evo i slike ---> http://prntscr.com/3b1ult :)
Verovatno je neko opomenut zato sto nije skratio link na chat-u, ne verujem da je nesto drugo. AKo znas tacno gde si to videla, ti napisi ovde. :)


Poruku je menjao/la Life_is_good - Petak, 2014-04-18, 7:07 AM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








121
poruka na forumu
479 4165



post # 172 | 2014-04-19 , 4:10 AM

http://www.vojvodinanet.com/forum/2-26-23 evo videla sam ovde, ali sam previdela da se odnosi na čat :( Izvinite stid


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 173 | 2014-04-19 , 4:33 AM

Vesnabv, link treba da se krati samo na chatu i nigde vise, a i nemas brige necemo nikoga trajno ukloniti zbog takvog razloga vec samo napomenemo da se obrati paznja na to. :)








121
poruka na forumu
479 4165



post # 174 | 2014-04-19 , 4:57 AM

Ok, hvala :)


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj








2
poruka na forumu
0 0



post # 175 | 2014-04-20 , 2:31 PM

Cao,imam problem sa gledanjem serija i filmova.Naime,kad startujem neku seriju izbaci mi prozorcic gde pise sledece:
Application blocked by security settings
NAME:gkPluginsLib
Location:http//www.vojvodinanet.com
Your security settings have blocked a self-signed application from running
I kad promenim browsver isto se dogadja.Javu sam izbrisao i ponovo instalirao i opet tako.Molim vas ako znate sta je u pitanju da mi odgovorite.A da kukis i kes je obrisan cao cao








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 176 | 2014-04-20 , 2:43 PM

bataferko, prati uputstva odavde http://www.vojvodinanet.com/forum/2-3200-1 :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 177 | 2014-04-20 , 4:02 PM

Hvala,uspeo sam RADIII juhu juhu juhu








2
poruka na forumu
0 0



post # 178 | 2014-04-22 , 2:03 AM

Ciao!
Vec sam trazila pomoc na chat-u zbog problema koji imam,cak sam prijavila neispravan link za seriju Bones.Pravi problem je sto ne znam kako de resim problem sa Javom.Pretposlednju epizodu ove serije nisam mogla pogledati na ovom sajtu,a pre dva dana mi je trazen update Jave tako da ne mogu pogledati ni zadnju.Odradila sam update,a da nisam prethodno izbrisala staru verziju Jave(32 bit).Ne mogu je deinstalirati jer se u Control Panellu nalazi na posebnom mestu.Instalira sam novu verziju,uradila verifikaciju i potvrdjeno je da nemam stare verzije Jave.CCleaner je odradio svoje,ocistila sam memoriju i kes,pokrenula sam Javu,prihvatam sve uslove koriscenja i uvek mi se prikaze:file invalid or deleted..Nisam pre imala problem jer pratim uputstva pri instalaciji Jave.Ne znam da li postoji problem u player-u,ni kako ga resiti.Na prvi poged ispada da je sve u redu i da je video u kvaru,ali ocito drugi mogu gledati seriju bez problema.
Molim vas,pomozite!
Ovo moje objasnjenje je pomalo zbrkano,ali ja sam laik u ovim stvarima.Hvala








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 179 | 2014-04-22 , 2:08 AM

Quote vitoria ()
Ciao!
Vec sam trazila pomoc na chat-u zbog problema koji imam,cak sam prijavila neispravan link za seriju Bones.Pravi problem je sto ne znam kako de resim problem sa Javom.Pretposlednju epizodu ove serije nisam mogla pogledati na ovom sajtu,a pre dva dana mi je trazen update Jave tako da ne mogu pogledati ni zadnju.Odradila sam update,a da nisam prethodno izbrisala staru verziju Jave(32 bit).Ne mogu je deinstalirati jer se u Control Panellu nalazi na posebnom mestu.Instalira sam novu verziju,uradila verifikaciju i potvrdjeno je da nemam stare verzije Jave.CCleaner je odradio svoje,ocistila sam memoriju i kes,pokrenula sam Javu,prihvatam sve uslove koriscenja i uvek mi se prikaze:file invalid or deleted..Nisam pre imala problem jer pratim uputstva pri instalaciji Jave.Ne znam da li postoji problem u player-u,ni kako ga resiti.Na prvi poged ispada da je sve u redu i da je video u kvaru,ali ocito drugi mogu gledati seriju bez problema.
Molim vas,pomozite!
Ovo moje objasnjenje je pomalo zbrkano,ali ja sam laik u ovim stvarima.Hvala


Da li si probala da promeniš pretraživač preko kojeg gledaš ? :D Da pređeš sa recimo opere na google chrome ili obrnuto ?


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2
poruka na forumu
0 0



post # 180 | 2014-04-22 , 2:50 AM

Koristim Google chrome,ali sam pokusala i na Mozilli,sve je isto.Sad sam dobila ponudu za update Plugina Version 7 Update 21 Raccomanded.Da li ga trebam instalirati?Kako da proverim da li je plugin blokiran ili ne?Na MOzilli nije(sigurna sam),a mislim da nije ni na Googlu.


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]