Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






3
poruka na forumu
1 53



post # 256 | 2014-11-02 , 8:04 PM

Imam problem i nemam pojma kako da ga resim! Sve mi je instalirano i sve radi kako treba dok ne pustim play! Ocistila kes, restartovala komp vise puta, opet instaliral i javu i flash player,opet restartovala komp, do sada nisam imala ovakvih problema! Krene serija ili film, stavim pauzu, tj pokusam da stavim ali ne prihvata ni pauzu ni da uvecam ekran, a ako mi kojim slucajem i prihvati da pauziram sve se normalno ucita ali ne mogu opet da pustim....tako mi je zadnjih 24h sa svim serijama i filmovima! Pokusala na nekim drugim sajtovima i na njima radi, ali ja ne volim druge sajtove! Ako iko zna sta da radim molim vas pomozite!!!! Hvala unapred!

Added (2014-11-02, 7:04 PM)
---------------------------------------------
Imam problem i nemam pojma kako da ga resim! Sve mi je instalirano i sve radi kako treba dok ne pustim play! Ocistila kes, restartovala komp vise puta, opet instaliral i javu i flash player,opet restartovala komp, do sada nisam imala ovakvih problema! Krene serija ili film, stavim pauzu, tj pokusam da stavim ali ne prihvata ni pauzu ni da uvecam ekran, a ako mi kojim slucajem i prihvati da pauziram sve se normalno ucita ali ne mogu opet da pustim....tako mi je zadnjih 24h sa svim serijama i filmovima! Pokusala na nekim drugim sajtovima i na njima radi, ali ja ne volim druge sajtove! Ako iko zna sta da radim molim vas pomozite!!!! Hvala unapred!



...kada vidite da ne mozete popraviti stvar, zajebite je do kraja...





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 257 | 2014-11-02 , 10:00 PM

Problem sa pauzom je resen sada radi normalno. :)





  Ashat



33
poruka na forumu
10 18



post # 258 | 2014-11-03 , 1:54 AM

Oh, you're the best! ruza ruza


Voljeti nekog,a ne biti s njim
isto je kao biti kažnjen,a ne biti
KRIV!








2
poruka na forumu
0 0



post # 259 | 2014-11-06 , 2:55 AM

Ne radi pretraga kao ni kategorije.

Breaking Bad
http://www.vojvodinanet.com/publ/strane_serije/breaking_bad/132-3-2

Kao rezultat dobijem Dragon Ball Z i filmove





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 260 | 2014-11-06 , 12:32 PM

Quote NambrVan ()
Ne radi pretraga kao ni kategorije.

Breaking Bad
http://www.vojvodinanet.com/publ/strane_serije/breaking_bad/132-3-2

Kao rezultat dobijem Dragon Ball Z i filmove


Sada sam isprobao kategorije i obe pretrage sve radi ok, mozda je bio samo trenutni bug. :)








6
poruka na forumu
0 0



post # 261 | 2014-11-09 , 7:49 PM

trazim ovaj film u pretragama ne mogu ga naci hvala... :)
fiilm Last Vegas 2014


Ona i ja








111
poruka na forumu
3 34



post # 262 | 2014-11-09 , 8:08 PM

Quote zanneti ()
trazim ovaj film u pretragama ne mogu ga naci hvala... :)
fiilm Last Vegas 2014


Verovatno nije ubacen, probao sam i ja. Jedino sto mi izbacilo za ovu godinu jeste ovaj film http://www.vojvodinanet.com/publ....0-32416 Ako nije ubacne, mozda nema jos prevoda ili slicno.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 263 | 2014-11-09 , 10:35 PM

To nisu problemi, ne idimo u off topic u temi za podrsku. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 264 | 2014-12-02 , 11:38 PM

Elementary S03E01.Pregledao sam prvu i drugu sezonu ,sada pocetek trece,nece.Ocistio kes i sve po PS-u i nece... tako mi je sa poslednjom epizodom Agents of Shealda ,predhodne rade. Hvala unapred!!! zbunjen








2
poruka na forumu
0 0



post # 265 | 2014-12-06 , 2:12 AM

izlazi mi obavestenje o plugin-u na svakoj stranici osim pocetnoj. AVG antivirus imam. :)


Fajlovi: 0783381.jpg (249.3 Kb)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 266 | 2014-12-06 , 2:44 PM

Quote blue_eyed ()
izlazi mi obavestenje o plugin-u na svakoj stranici osim pocetnoj. AVG antivirus imam.


To nije virus vec reklama za neki plugin, izlazi svima i nema veze sa Av-om. Samo ignorisete i to je to:)








2
poruka na forumu
0 0



post # 267 | 2014-12-06 , 5:51 PM

OVO JE NEVEROVATNO..Meno je postala nemoguca misija skoro doci do filma da ga gledam..jer vam je sajt yatrpan sa milion reklama kje beskonacno usporavaju sve...
recite mi jesam li ja glup ili se samo to meni desava ali na ovom sajtui gedam filmove vec 2 godine i nikada nisam imao slicne probleme...sada dok dodjem do momenta ucitavanja filma..to su 4-5 klikova...na svaki KLIK on otvaraju se kojekakve nove strane koje se ucitavaju i koce

Added (2014-12-06, 4:51 PM)
---------------------------------------------
na toj fotki je samo primer jedan...sta dobjem kada kliknem na stranu...sve to moram skloniti..pa plus kada kliknem na filmove opet Jovo nanovo..pa plus kada kiknem na odanrani film..OPETTT !!!..pa onda dobijem stranicu da kliknem da se film pocne ucitavati i opet par kojekavvih krstaca koje moram ukloniti..dodje mi da polupam i kompjuter i sve...

O CEMU SE OVDE RADI JEL NEKO ZNA...virusa nemam..komp ociscen....

jer sam ga upravo zbog ovoga nosio na reinstaliranje sistema misleci da je do mene...al nije

a ne znam sta je



mjau mjau prrrr





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 268 | 2014-12-06 , 6:26 PM

Quote ZoranS71 ()
O CEMU SE OVDE RADI JEL NEKO ZNA...virusa nemam..komp ociscen....


Nemas virus imas malwere, vidis da ti pise ads by thetorntv v10 1.1 ispod svakog oglasa (znaci da si pokupio nesto posto ima vise takvih vrsta malwera koji pokazuju oglase, a da isti nemaju veze sa sajtom na kojem se nalaze).

Na ovom sajtu imas ubedljivo najmanje oglasa od svih velikih sajtova ove vrste. Kod nas se reklame nalaze na sredini playera (lako se izadje na X), zuta traka na vrhu (koja moze lako da se ignorise) i jedan popup po stranici (max 9-10 prikaza po korisniku na dan, prikazuje se samo na filmovima). Dok na 2 mestima cim se udje na pocetnu iskoce 2-3 popup reklame + baneri.

Tako da nema teorije da je ovo do nas, ocistite racunar od malwera sa malwarebytes anti-malware + upustvo kako se resiti tog malwera: http://u.to/MUK1CQ :)

Bolje je prvo pitati za pomoc nego odmah optuzivati. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 269 | 2014-12-06 , 7:07 PM

hvala...nisam optuzivao samo sam se iznervirao :)


mjau mjau prrrr








57
poruka na forumu
10 21



post # 270 | 2014-12-10 , 3:58 PM



Imam problem sa JAvom znaci sve sam pokusao ali ne uspeva mi i ne mogu da gledam ovde....


Ono sto mislimo, to i proizvodimo....


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]