Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Vasi problemi






3
poruka na forumu
0 0



post # 91 | 2013-07-31 , 11:18 PM

ok, hvala, onda čutim i trpim. :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 92 | 2013-08-07 , 1:39 PM

View limited, wait 2 hours 59 minutes you can continue to view.

Da li treba da cekam 3 sata?!






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 93 | 2013-08-07 , 1:48 PM

MasteRRR, ne obrisi kolacice :)

CRTL+SHIFT+DELETE i obrises sve tamo ;)










4
poruka na forumu
0 0



post # 94 | 2013-08-08 , 5:05 PM

Ne mogu da gledam serije zato sto mi pise view limited, wait you can continue to view i moram cekati 3 sata da mi to istekne :)


mahir





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 95 | 2013-08-08 , 5:20 PM

jebacos, da si samo pogledao video bi da je na isto to odgovoreno post iznad ili u tvom slucaju zadnji posta kada si pisao poruku :)(








2
poruka na forumu
0 0



post # 96 | 2013-08-10 , 3:44 AM

moze li mi neko pomoci...sve mi je radilo,immao sam javu uvijek,medjutim sada kada se zavrsi instalacija jave 7 u 25 trazi da se verifikuje java a to mi nece...inace kad otvorim neki film gdje treba java u gornjem lijevom uglu se otvori jedan prozor od jave i u tom prozoru je tacno navedeno koje slovo je zasta ili brojevi od 0 do 5 ali ne mogu nikako sa tim da se snadjem...pozdrav i unaprijed hvala








6
poruka na forumu
0 0



post # 97 | 2013-08-13 , 1:13 AM

Moram i ja da kukam :p
Dakle,na poslu imam net 15/7mb,ortak kuci ima 2/256kb a ja kuci imam 11/1mb.
E sad,na poslu bilo koji film i serija se u trenutku otvara,kaze ortak tako je i kod njega kuci a meni kad pustim play radi 3 sekunde pa ucitava 10sekundi i tako sve u krug. Znaci imam 5puta brzi net od drugari a ne mogu da gledam nista.
U cemu je problem. Net mi radi super,ping je od 3 do 10ms,brzina je konstantna,adsl je u pitanju.
Na racunaru je windows 7 64bit service pack 1 sa svim azuriranjima do sad.
Imam google chrome verzija 28.0.1500.95 m.
Flash player je :


Java je:



Takodje imam i shocwave instaliran:


I pored svih ovih gluposti kod men ovo nece da radi!
Primetio sam da kad sam isao na sajt java.com da skinem javu,posle instalacije me je opet browser vracao na taj sajt za zahtevom da verifikuje javu ali to nikad nije prolazilo nego mi je opet iskakao fajl za skidanje jave. Taj fajl skine isto kao sto je skinuto prvi put,krene da instalira,izbaci poruku da je ta verzija vec na racunaru,odem na reinstall,zavrsi se instalacija,opet me browser vraca na sajt da proveri verifikaciju,opet to ne prolazi i opet mi iskace isti fajl za skidanje...

Kako da resim ovaj problem???

Hvala.








2
poruka na forumu
0 0



post # 98 | 2013-08-16 , 6:43 PM

Da li neko zna naziv filma, radnja se desava na jezeru. Radnja se zasniva na tome da u tom jezeru zive neke cudnovate ribe koje ubijaju ko god udnje u to jezero a te iste ribe sve su vece zahvaljujuci covjeku koji ih je hranio ali nije znao da tom hranom postaju sve vece, na kraju su toliko porasle da su cak i van jezera ubijali. Gledo sa film davno pa se nmg sjetiti naziva!!!






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 99 | 2013-08-16 , 7:20 PM

royaltribune, pokusaj da pokrenes bez te verifikacije :) Crvenko91, imas temu za to :)










1
poruka na forumu
0 0



post # 100 | 2013-09-04 , 6:40 PM

molim vas pomozite mi,gledao sam sve epizode serije"two and a half men" i nakon 6 dana kada sam poceo da gledam sve te iste epizode ponovo koje su radile prvi put sada ne rade ali bas ni jedna :( pise "file invalid or deleted" dali mozete to da sredite ?






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 101 | 2013-09-04 , 7:18 PM

aca97k, ocisti kes :) CTRL+SHIFT+DEL i obrises sve tamo.







  MDMD



1
poruka na forumu
0 0



post # 102 | 2013-10-07 , 10:28 AM

http://www.vojvodinanet.com/publ....0-20501

Ne otvara mi ni ovu, niti i jednu posle ove.

Šta da uradim?

Sada sam probala da otvorim bilo koju epizodu bilo koje serije i dešava mi se isto, ovo mi se pojavi

Please update new proxy.swf (http://gkplugins.com/download/PROXY.zip)
If updated but not change, clear cache browser and try again.


Poruku je menjao/la MDMD - Ponedeljak, 2013-10-07, 10:38 AM








1
poruka na forumu
0 0



post # 103 | 2013-10-07 , 11:13 AM

Pozdravljam Vas i molim za pomoć: već dve nedelje ne mogu da pogledam ništa jer se ispod naslovne linije pretraživača(Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox), pojavljuje poruka: Shock wave Flash has crached, a na prozoru gde bi trebao da se pojavi video sadržaj poruka: Plug-in has crashed.Šta da uradim?Unapred hvala








3
poruka na forumu
0 0



post # 104 | 2013-10-20 , 0:34 AM

Pozz,evo ga i moj problem:pre 2 dana mi je istekao avast antivirus,uredno ga produzila(na 20 dana ali radi).OD tada ne mogu da gledam ni jednu seriju"bones","castle"i"grey's anatomy".Updateovala sam java,instalirala codec,ocistila cash i cockies milion puta.Kada pustam seriju pojavi mi se da dozvolim javi da pokrene seriju,cekiram prozorcic,pritisnem run,kliknem na play,ucitava seriju i posle nekog vremena pise video not fund.Koristim mozillu a nekad i google chrome i svaki put isto.Pokusala sam na drugi sajt da odem isto se desava.Da li mozda znate sta je u pitanju?Unapred hvala ruza






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 105 | 2013-10-20 , 0:42 AM

Quote nikolicljiljana10 ()
Pozdravljam Vas i molim za pomoć: već dve nedelje ne mogu da pogledam ništa jer se ispod naslovne linije pretraživača(Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox), pojavljuje poruka: Shock wave Flash has crached, a na prozoru gde bi trebao da se pojavi video sadržaj poruka: Plug-in has crashed.Šta da uradim?Unapred hvala

Skini novu verziju flash playera :)
Quote jole123 ()
Pozz,evo ga i moj problem:pre 2 dana mi je istekao avast antivirus,uredno ga produzila(na 20 dana ali radi).OD tada ne mogu da gledam ni jednu seriju"bones","castle"i"grey's anatomy".Updateovala sam java,instalirala codec,ocistila cash i cockies milion puta.Kada pustam seriju pojavi mi se da dozvolim javi da pokrene seriju,cekiram prozorcic,pritisnem run,kliknem na play,ucitava seriju i posle nekog vremena pise video not fund.Koristim mozillu a nekad i google chrome i svaki put isto.Pokusala sam na drugi sajt da odem isto se desava.Da li mozda znate sta je u pitanju?Unapred hvala

Nzm stvarno...pokusaj nekoliko puta da osvezis stranicu.
Quote MDMD ()
http://www.vojvodinanet.com/publ....0-20501

Ne otvara mi ni ovu, niti i jednu posle ove.

Šta da uradim?

Sada sam probala da otvorim bilo koju epizodu bilo koje serije i dešava mi se isto, ovo mi se pojavi

Please update new proxy.swf (http://gkplugins.com/download/PROXY.zip)
If updated but not change, clear cache browser and try again.

Ocisti kes.




Forum » Info » Pomoc i Podrska » Vasi problemi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]