• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info » Pomoc i Podrska » Kes (Problem sa kes memorijom)
Kes






4
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2014-04-24 , 5:38 PM

Imam problem sa kes memorijom uradi sve po tutorijalu izbrisem kes memoriju update javu na najnoviiju verziju i opet mi pise ono da trebam instalirati javu:
1.Click here to download and instal java:(i onda link java download)
2.Restart broswer and continuine to view
to mi se vec jako dosta desava napisao sam poruku fb stranici i rekli su mi da otvorim ovdje temu :)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2014-04-25 , 0:01 AM

gasdodaske, Procitaj ponovo ovu temu http://www.vojvodinanet.com/forum/2-536-1 sve je lepo slikovito objasnjeno :)

Neki snimci zahtevaju pokretanje videa tako sto izbace to gore sto si rekao da pishe tebi... Zatim sacekas par sekundi i izbaci ti prozorce u kojem trebas u donjem levom uglu da stikliras kockicu i kliknes na RUN i pokrenuce ti video :) Ali to imas sve slikovito objasnjeno u gore temi koju sam ti dala :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








4
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2014-04-25 , 6:57 PM

Ali mi na mozili to ne izbacuje te prozorcice a na chorme kad kliknem Uvijek pokreni na ovoj web lokaciji opet nece ne pokaze mi se nista vise tako da mi je bolje da skinem sa torenta i gledam nego da me ovdje pravite budalom kad sam taj tutorijal 100 prosao i opet isto....!








417
poruka na forumu
137 1408



post # 4 | 2014-04-25 , 8:19 PM

Kod mene je sve O.K./za sada.../.Nego "gasdodaske" ,ja imam "Windows 7" i na samom pocetku kada stisnem "start" /prvi mali znak windowsa ,dole levo na pocetku rada op.sistema/ ,da mi jednostavan pristup "klikom" u "configure jawa" ,pa ne znam ...probaj to ,nadam se da ce pomoci...Pozzz..... ziveli cao B)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2014-04-25 , 9:55 PM

Quote gasdodaske ()
Ali mi na mozili to ne izbacuje te prozorcice a na chorme kad kliknem Uvijek pokreni na ovoj web lokaciji opet nece ne pokaze mi se nista vise tako da mi je bolje da skinem sa torenta i gledam nego da me ovdje pravite budalom kad sam taj tutorijal 100 prosao i opet isto....!


Ako svima radi normalno, a samo tebi ne radi, onda sigurno nije problem do svih, nego do tebe :) Procitaj i 101 put ako treba, ocigledno nesto ne radis kako treba ako ti i dalje ne radi :)

Ili jednostavno instaliraj TORCH broswer (koji licno koristim) i tamo probaj, meni sve radi savrseno, a nista nisam morala dirati od opcija.

A Torch ti je 98% slican Chrome-u samo sa par opcija vise :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2014-04-28 , 7:01 PM

gasdodaske,ne znam hoće li ti ovo pomoć ali probaj.ukucaj u start(dolje lijevo na monitoru) CONFIGURE JAVA,tu nađi gdje piše sicurity i namjesti na midium,pa stisni aplay.onda opet probaj pokrenut neki video,trebalo bi ti izbacit nekakav prozoz od gkplugin-a.imaš mali kvadratić gdje trebaš potvrdit da prihvaćaš rizik(ili nešto tako piše).i trebalo bi ti radit.pozz


Forum » Info » Pomoc i Podrska » Kes (Problem sa kes memorijom)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]