• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info » Pomoc i Podrska » NAT i ima li uticaja na striming
NAT i ima li uticaja na striming



  iggi



6
poruka na forumu
2 8



post # 1 | 2017-09-16 , 1:59 PM

Kao i vecina korisnika neta u Srbiji stavljen sam iza NAT servera pre 15 dana, od tada svaki video koji strimujem na ovom sajtu krene i stane posle 3-4 minuta bez nade da krene dalje osim ako ne ucitam stranicu opet, pri tome nema onog cuvenog kruzica koji oznacava baferovanje. Ono sto je zanimljivo je to kada se ode direktno na link i film gleda na sajtu na kome je originalno i postavljen sve radi ok ali naravno bez titla.. To mi se dogadja na sva tri racunara i tabletu i cisto da izbegnem odgovore izbrisi kes i slicno to je sve uradjeno i radi se na dnevnoj bazi automatski. Zna li neko u cemu moze da bude problem?





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2017-09-18 , 8:21 PM

Quote iggi ()
Kao i vecina korisnika neta u Srbiji stavljen sam iza NAT servera pre 15 dana


Nikad culi za ovo, da ne pricamo da se radi o "vecini". :D

Problem s baferovanjem zna da se desi do video servera, posebno ako nema titla posto bi trebalo da ima znaci verovatno nesto do njih, da je toliko cest slucaj neko bi jos to prijavio ili bar kukako u komentarima/chatu pa bi imali vise informacija.

Za sada mogu samo reci probaj na drugom browseru cisto da vidis da li se desava isto. :)








6
poruka na forumu
10 33



post # 3 | 2017-12-17 , 2:09 PM

dešava se meni na primer,na operi posle 5,6 filmova odgledanih sledeći počne malo da koči i pustim isti link preko chroma ili mozile i radi ali ne verujem da imaju veze ova dva problema...ja mislim da je kod mene nešto sa kešom ili prenatrpanom browseru,bar ja mislim tako.probaj neki update flash i drugih drivera


šta se sve može jezikom...lol








6
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2020-04-26 , 9:57 PM

Kako proveriti da li sam iza NAT-a?
Primetio sam da mi se desava da neki fil ili seriju kad otvorim i donjem levom uglu pise resolving host i da ga vrti tako stalno.


Forum » Info » Pomoc i Podrska » NAT i ima li uticaja na striming
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]