• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Mina, Ringe29, Marko, Remedy  
Forum » Info » Pomoc i Podrska » Sajt poceo nenormalno da koristi cpu resurse
Sajt poceo nenormalno da koristi cpu resurse

5
poruka na forumu
0 0

post # 1 | 2018-04-10 , 12:04 PM

Do pre par dana sajt je radio normalno ali je onda pocelo da se javlja 100% iskoriscenje (opterecenje) procesora. Jedan od razloga moze biti bag u kodu foruma ili druga stvar koja je mnogo verovatnija je da ste ubacili miner na sajtu. Do daljnjeg sam prekinuo koriscenje vaseg sajta kao i preporuku mojim prijateljima da ga zaobidju zbog navedenog problema. Bilo bi lepo kada bi objasnili o cemu se radi.

ace1

1795
poruka na forumu
749 1917

post # 2 | 2018-04-10 , 12:44 PM

druze to se izgleda samo kod tebe javlja...iako si rekao mislim pre neki dan da imas dobar pc...evo ja imam slabiji pc, pa kod mene se to ne desava...da ne imas ti neki drugi problem...jer kod mene je normal oko 50% iskoristavanja..a ne kao sto ti kazes 100% ..proveri ti u tvom pc, da ne imas neki malware (neki pozadinski program) pa da ti on to radi..

5
poruka na forumu
0 0

post # 3 | 2018-04-10 , 2:55 PM

Quote ace1 ()
druze to se izgleda samo kod tebe javlja...iako si rekao mislim pre neki dan da imas dobar pc...evo ja imam slabiji pc, pa kod mene se to ne desava...da ne imas ti neki drugi problem...jer kod mene je normal oko 50% iskoristavanja..a ne kao sto ti kazes 100% ..proveri ti u tvom pc, da ne imas neki malware (neki pozadinski program) pa da ti on to radi..

Komp radi savrseno i cist je od virusa 100%.

Isto se desava i kod dva moja prijatelja i da svi imamo high end kompjutere i to se desava samo na ovom sajtu. 

Ako je miner u pitanju onda nece svi korisnici imati isti problem jer miner targetuje odredjene konfiguracije za kopanje.

Ustalom cak i tih 50% iskoriscenja koje ti imas je previse za ovu vrstu sajta da koristi, ne bi trebalo vise od 10 do 15 posto da koristi resurse tokom gledanja filmova.

Admin

1816
poruka na forumu
617 2545

post # 4 | 2018-04-10 , 4:33 PM

Quote Witcher ()
Ako je miner u pitanju onda nece svi korisnici imati isti problem jer miner targetuje odredjene konfiguracije za kopanje.

Ovo ne moze biti vise pogresno ni da ste probali, za te stvari ne postoji low i high end PC vec opterecenje procesora na koliko je namesteno bez obzira koji je, ako je 20% onda ce da bude 20% na single core kao i na i7.

A da miner postoji, postoji vidoza server ga je uveo u svoj player i mi s obzirom da imamo preko 10k vidoza linkova ne mozemo da ga uklonimo kako god da se okrene, mislim da je navedeno da je do 40% koriscenje, zato gledamo da ga ubuduce koristimo sto manje. Trazili smo da ukinu miner, a sta ce biti videcemo.

Kao dali su nam opciju da omogucimo ili onemogucimo to ali iako mi ugasimo posle dan dva oni automatski upale i tako u krug.

Lock da ne bi preraslo u raspravu.

Forum » Info » Pomoc i Podrska » Sajt poceo nenormalno da koristi cpu resurse
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]