• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Automobilizam » SUV/Crossover ili limuzina (i zasto...)
SUV/Crossover ili limuzina



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 1 | 2020-12-10 , 0:00 AM

Kao sto naslov sam kaze sta vas vise privlaci i zasto. Da si su to sve popularnije SUV/Crossover varijante ili ste ljubitelj komfornih limuzina... :D

Ne morate nista znati o autima da bi ucestvovali u diskusiji, ovo nije strucna tema, svi imamo ukus i znamo zasto nam se nesto svidja tako da kakvo je vase misljenje? cute








197
poruka na forumu
197 1524



post # 2 | 2020-12-15 , 2:27 PM

Oboje najbolje, ko to može sebi priuštiti :D

jedan auto za grada i jedan terenac. ljepota  da






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 3 | 2020-12-16 , 1:37 AM

Po mom licnom misljenju kupe i limuzina su i dalje najbolji :D Suv/Crossover mi je nekako vise trend neki koji se razvio od ovih soccer moms.Opet moj je pogled drugaciji na vozilo naspram drugih, nekom je da bude siguran i da je vozilo sto vece radi "sigurnosti" i paznje, meni su opet performanse broj 1 :D  Ipak kod nas kad se kaze da neko vozi dzipa misli se na neki luksuz :D Ali realno statistika kaze da proizvodjace kosta pravljenje SUVa i limuzine isto, samo sto se SUV prodaje skoro pa 1,5x ili x2 puta ili vise skuplje sto je profitabilno njima a narod se lozi radi gore navedenog :D




Forum » Opste diskusije » Automobilizam » SUV/Crossover ili limuzina (i zasto...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]