• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Razonoda » Igre bez granica » Pricam ti pricu
Pricam ti pricu






759
poruka na forumu
24 112



post # 31 | 2012-07-16 , 0:56 AM

E pa nedam da me se tako lako otarasite..... lol :lol: imam ja jos keceva u rukavu xd :xd:

....avaj valdemonij, je bio demon vaskrsenja ( xd lol :lol: lol ja jesam lud :p )
..... i od sazvakanog tjela valdemonija koje je lezalo na starom drvenom podu, poceo je da se odvija proces obnavljanja ! Uzasnuta djevojka je ustuknula, pocela je da se trese i znoji od straha ! Sva je ovlazila ! :p
Pred njom je ponovo stajao, valdemonij u punoj svojoj snazi ! Taj trenutak kao da je trajao citavu vecnost, kao da je sva tezina kosmosa se bazirala na tu brvnaru ! Valdemonij je poceo da isceza u dubinu mraka iz koje je i dosao, sa recima koje zu odzvanjale od drvenih zidova male kucice... POBJEDILA SI DJEVOJCICE, OSTAVLJAM TE.... ALI OVOJ PRICI JOS NIJE KRAJ..... i demon je iscezao !
Djevojka je jos dugo stajala u mraku kucice... dok sjajna mesecina kroz maleni prozor nije obasjala djevojkino lice trgavsi je iz odlutalih misli. Smrad leseva... zle macehe i nagog mladica istjerao ju je iz kucice ! Stupivsi na prag kucice, oseti tupi bol u stomaku ! Djelovi demona koje je slucajno progutala
Quote (Vladi)
i pojela ga ko macehu
,poceli su da stvaraju u njenom stomaku jedan novi... mali .... zivot ! Mesec kao da se cerekao devojci u lice zbog toga !!!


Poruku je menjao/la valdemonij - Ponedeljak, 2012-07-16, 4:09 AM








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 32 | 2012-12-04 , 9:50 PM

A onda se devojka probudila iz tog sna...


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








399
poruka na forumu
155 997



post # 33 | 2012-12-06 , 2:39 AM

i shvatila da se ništa od toga nije zaista dogodilo i zaključila je da...


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 34 | 2012-12-06 , 3:50 AM

...ne treba da gleda horor filmove jer onda ima ovakve kosmare i lose spava tako da ...


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








57
poruka na forumu
0 0



post # 35 | 2013-01-20 , 4:15 PM

..je devojcica resila da vise ne gleda horor filmove i......








759
poruka na forumu
24 112



post # 36 | 2013-02-09 , 10:13 PM

...onda se trgnula iz misli, i rekla samoj sebi: dodjavola curo ne bjezi od problema zamisljajuci da su snovi, nego se sukobi sa istinom.... pobjegla si od kuce maceha te gonila, umalo se nisi xxxxx sa onim zgodnim momkom, onda se desila ona glupost sa onim djavolom i macehom... digni glavu, osmeh na lice i napred....








130
poruka na forumu
333 2852



post # 37 | 2013-04-23 , 10:34 PM

sa nadom u ocima i novom voljom za boljim zivotom koracaj dalje, sa cvrstim tlom pod nogama. Misli joj prekinu.....


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 38 | 2013-05-02 , 10:13 AM

prijateljice, jer je dogovorila poslovni sastanak sa njima ... I tako njih tri su krenule na poslovni sastnak ... djevojke su sjele ..
U međuvremenu jedna djevojka se zaljubila u muškaraca u svojih snova ... " Tebi govorim! Sanela! ...








759
poruka na forumu
24 112



post # 39 | 2013-10-22 , 8:47 PM

-Tebi govorim! Sanela!

Probudi se... moraš u školu xd :xd: xd


Poruku je menjao/la NWA_ZANJ - Utorak, 2013-10-22, 8:49 PM


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Pricam ti pricu
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]