Forum » Razonoda » Igre bez granica » Nastavite recenicu
Nastavite recenicu






718
poruka na forumu
55 286



post # 301 | 2012-11-01 , 4:06 PM

Quote (elllena70)
Moja najveca sreca je...
kad nadjem sa kim da setam po kisi.
izadji....


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








782
poruka na forumu
47 137



post # 302 | 2012-11-01 , 4:17 PM

izadji ispred svih i reci da si sretan...sigurno ce pomisliti da si lud.

to je, nazalost, nas mentalitet....


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 303 | 2012-11-01 , 4:42 PM

Quote (elllena70)
to je, nazalost, nas mentalitet....

da unistis sve tragove srece koji ti se ukazu na horizontu.

Nikada nemoj zatvoriti oci....


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 304 | 2012-11-01 , 5:05 PM

jer kada ti zatvoris oci zvezde nestaju sa moga neba

ne placi....


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 305 | 2012-11-01 , 6:08 PM

...na tebe uvek mislim ja kad je tesko a na mene nema ko da misli .

Idi odavde jer...


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








782
poruka na forumu
47 137



post # 306 | 2012-11-03 , 12:33 PM

Idi odavde jer ces s nekom drugom biti sretniji.

Secanja ostaju...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








718
poruka na forumu
55 286



post # 307 | 2012-11-03 , 12:55 PM

da nas bole i peku, ostaju kao crni tragovi na dusi da nas potsecaju na nase greske i ostaju neka lepa secanja da nam budu putokazi u tamnim nocima. zapamti sine da sami biramo svoj put i koja ce nas secanja voditi.

secam se kada je meni otac pricao ovu pricu da sam........................................jer ne zaboravi, ljudi ce zaboraviti sta si rekao, zaboravice i sta si ucinio, ali nikada nece zaboraviti kakve si osecaje u njima probudio, zato .....................


Poruku je menjao/la gutabgd - Subota, 2012-11-03, 12:58 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








782
poruka na forumu
47 137



post # 308 | 2012-11-03 , 1:27 PM

Quote (gutabgd)
secam se kada je meni otac pricao ovu pricu da sam.


... razmisljao da li sam nekog mozda nesvesno povredio svojim recima ili postupcima,
Quote (gutabgd)
jer ne zaboravi, ljudi ce zaboraviti sta si rekao, zaboravice i sta si ucinio, ali nikada nece zaboraviti kakve si osecaje u njima probudio, zato .....................

zato uvek pokusavaj da ljude oko sebe usrecis, nasmejes...cak se i potpunom strancu nesmesi u prolazu, jer ce i taj stranac mozda pomisliti "bas je lepo sresti coveka kome sreca izbija iz svake pore..." pa ces i njemu ulepsati dan. Osmeh i lepa rec te ne kosta nista a nekom znaci mnogo.

Zasto...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








718
poruka na forumu
55 286



post # 309 | 2012-11-03 , 1:34 PM

Quote (elllena70)
Zasto...

biti skroman kad nisi toliko nizak i mali, ukoliko ne postujes samu sebe, ko ce te postovati? zato od SADA pocinjem .........


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








782
poruka na forumu
47 137



post # 310 | 2012-11-03 , 1:35 PM

Zato od sada pocinjem voleti sebe i prestajem mariti o misljenju drugih.

Krajnje je vreme...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








718
poruka na forumu
55 286



post # 311 | 2012-11-03 , 1:39 PM

da se dozovem pameti.
nije mi trebalo previse, samo da uvidim ........


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








782
poruka na forumu
47 137



post # 312 | 2012-11-03 , 2:23 PM

nije mi trebalo previse, samo da uvidim da je vredna reci.

Svaki covek trazi...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








718
poruka na forumu
55 286



post # 313 | 2012-11-03 , 2:29 PM

Quote (elllena70)
Svaki covek trazi...

svoje mesto pod Suncem i svoju srecu. jedina je nesreca u tome sto covek misli da zna sta.......


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








782
poruka na forumu
47 137



post # 314 | 2012-11-03 , 2:33 PM

Quote (gutabgd)
jedina je nesreca u tome sto covek misli da zna sta.......

..ga usrecuje, ali ljudi zanemare ono sto imaju a da samo malo zastanu i pogledaju oko sebe, videli bi koliko malo je potrebno za srecu i da, najcesce, to vec imaju.

Necu odustati...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








718
poruka na forumu
55 286



post # 315 | 2012-11-03 , 2:35 PM

od potrage za svojom srecom, jer covek koji se zadovolji i ne traga dalje.......


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Nastavite recenicu
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]