Forum » Razonoda » Igre bez granica » Napišite laž o osobi iznad (lažite :))
Napišite laž o osobi iznad






0
poruka na forumu
0 0



post # 1396 | 2017-06-11 , 11:41 PM

Imao je nezgodu kao trogodišnje dete, survao se niz stepenice i povredio glavu u predelu čela, i od tog trenutka pa i nadalje u životu imao je problem da razlikuje dobro i loše. U petom razredu osnovne, iz gneva, pojeo je drugu iz klupe gumicu, zbog toga što je pobegao sa šestog časa. Sa 14 godina nokautirao je komšinicu, jer nije zalila svoje cveće. Kada je nervozan glođe nogaru od stola, a zadovoljstvo mu je da izbuši loptu deci iz komšiluka, jer, jelte, dižu prašinu u blizini njegovog nosa. Stavio je nick Kissme, jer da je stavio Fuckme bio bi banovan po pravilniku.








829
poruka na forumu
588 3749



post # 1397 | 2017-06-12 , 1:16 AM

%) ...Kao prvo zao mi sto neko ovakav iznad je u mogucnosti da trosi Oxygen (jer po mom pravilniku da trosi kiseonik bi bio BANOVAN (velikim slovima)>>ali ajde da probamo :D
ahahaha  ...Kad je zavrsio 8 mi razred pokusali su da mu objasne da ako mu je nick Xyligan nije huligan,ali nije vredelo ahahahahhahahah lol :lol:  ;).... tukli su ga i dalje kojekave nacije iz blokova lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








0
poruka na forumu
0 0



post # 1398 | 2017-06-12 , 5:05 AM

Kissme je moj stari poznanik. Inače, ja prodajem ruže na pijaci pa me zbog toga on zove dRuže. Sobzirom da je imućaniji od imućnijih, katkad me provoza u svom Ferariju fxx, i volim de me ljudi vide sa njim. Veruje da mobilni telefoni imaju štetno zračenje pa ih ne koristi. Ima 12 devojaka i da se ne bi zbunio koja je koja, deli im lokale, i pored telefona drži spisak sa imenima, a pored svakog imena broj lokala koji je rekao. Najteže mu padne vikend, jer sve žele da izađu petkom i subotom, pa planira da izvede makar 6. Jedna preko dana, jedna sme do 22, jedna posle deset. A nedeljom, nedeljom orgije pravi. To mi se ne dopada pa ga izbegavam nedeljom. Moj prijatelj Kissme, legenda. :)


Poruku je menjao/la Xyligan - Ponedeljak, 2017-06-12, 6:52 PM








22
poruka na forumu
0 20



post # 1399 | 2018-01-11 , 5:04 PM

jede  moj  ručak uprav








699
poruka na forumu
750 8679



post # 1400 | 2018-06-05 , 3:44 PM

voli da trci gola po kuci.... :p


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Napišite laž o osobi iznad (lažite :))
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]