Forum » Razonoda » Igre bez granica » Šta bi kada bi...
Šta bi kada bi...



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 136 | 2013-09-27 , 2:11 PM

rockdevil, Verovatno si ocekivao neku zensku da ti odgovori. :D :p

Pristao bih, da prodjem sveta kao onaj dekica na BN televiziji sto je sve obisao. :D

Sta bi kada bi te pozvao na palacinke sa nutelom i plazmom + sokic po zelji?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 137 | 2013-09-27 , 2:44 PM

G@le, doleteo bih tamo i pojeo ti sve haha.
sta bi kad bi bio milijarder i imao 12 automobila 16 kuca i silna naftna postrojenja?


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 138 | 2013-09-27 , 3:59 PM

Pre svega bih prodala automobile i kuce jer su bespotreban trosak a ja bi se preselila u malu kucu koju bih uredila po svojim zeljama.Onda bih odvojila pare za sahranu svoju i svih meni dragih ljudi koji znam da ne bi mogli to sebi da priuste ili da bi im bio ogroman trosak(jer ako ostanem bez para da se ima za to). One koji su mi pomogli u zivotu i bili tu kad je najteze obezbedila bih do kraja zivota a one koji su bili losi prema meni zna se-milo za drago.Putovala bih po svetu i obilazila klubove,znamenitosti i sve sto me zanima ali inkognito-da se ne zna da sam to ja (jer logicno ljudi sa mnogo para privlace paznju).Ne bih imala nikakve jahte,glisere,avione-to me ne zanima.Imala bih skupocen nakit koji bi bio u Svajcarskim trezorima i biblioteku punu knjiga koje volim da citam.Jednostavno ne bih se isticala u siroj javnosti i uzivala bih u svom miru sa dragim osobama koje su bile uz mene i pre tog dana kad sam ustala i shvatila da posedujem sve navedeno.Da ne zaboravim-dala bi bilo koju svotu novca da dodjem do oreginalnog rukopisa Gospodara Prstenova i Hobita plus sto bih dala bilo koju svotu novca rodjacima koji su mi uzeli nesto moje da to vrate(zemlja Srbija-svako ima nekog rodjaka koji pozajmljeno nije vratio).Ako ne bi prihvatili pare isli bi na sud.

Sta bi kad bi imao ceo dan sa tvojom omiljenom tv licnoscu da provedes?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 139 | 2013-09-27 , 4:15 PM

Popili bi kafu, ispricali se, ja bih ga pitao sta me zanima i to je to.

Sta bi kada bi posedovao/la malo tropsko ostrvo? :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 140 | 2013-09-27 , 5:25 PM

Prodala bih ga jer kupiti ostrvo nije skupo vec dovodjenje vode i struje na njega papreno kosta.

Sta bi sad kupio da imas 100 evra i treba da ih potrosis danas?


Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2013-09-27, 5:26 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 141 | 2013-09-27 , 5:55 PM

Ostavio bi ih za obaveze kada dodju. :D

Sta bi kada bi se izlezavao/la po ceo dan? :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 142 | 2013-09-27 , 10:39 PM

Joj ... uzivala .. gledal filmove.. primjestala svoju ""cu sa jednog coska na drugi cosak lol ... joj svasta nesto :hhahaha

Sta bi kad bi osvojio/la na lotu ? :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








597
poruka na forumu
82 295



post # 143 | 2013-09-28 , 6:21 PM

poklonio bih sve deci bez roditelja ,sebi bih ostavio tek toliko da imam da provedem 20 tak dana na odmoru sa voljenom osobom na nekom egzoticnom ostrvu :)

Sta bi kada bi te pozvao/la na cevape ? :p


Rock N Roll ! ! ! Welcome to hell ! ! ! ! ! !





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 144 | 2013-09-28 , 7:10 PM

Pa podrazumeva se da bih prihvatio, cak bi i ja poneo jos kilo da slucajno ne zahvali. :D

Sta bi kada bi dobio/la ponudu za posao u Japanu ali da pre toga imas 6 meseci da naucis njihov jezik za "normalnu konverzaciju"?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








308
poruka na forumu
349 1445



post # 145 | 2013-09-28 , 11:52 PM

Ja bi ucio japanski

Kad bi bio smak sveta


Poruku je menjao/la gancanagh - Subota, 2013-09-28, 11:55 PM


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 146 | 2013-09-29 , 0:41 AM

Uzela da pijem negazirani sok,ususkala se u fotelji na terasi,pustila mozak na otavu...

Kada bi ti emotivni partner poklonio karte za put na Jamajku a da on ne moze da ide sa tobom?


Poruku je menjao/la Korisnica - Nedelja, 2013-09-29, 0:44 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 147 | 2013-10-21 , 2:18 PM

Korisnica, Pa zna se sta bi! da Iskoristio bi ih, steta je da propadnu, a ja Jamajku nisam video. :D

Sta bi kada bi ti te ''dobra/ar'' komsinica/ja pozvala/o usred noci na razgovor da je ''utesis zbog nekih problema koje ima''?


Poruku je menjao/la G@le - Ponedeljak, 2013-10-21, 2:19 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








759
poruka na forumu
24 112



post # 148 | 2013-10-21 , 9:44 PM

Šta bi bilo kad bi bilo.... nerealno bilo bi svega, realno ne bi bilo ničega... !

Šta bi... razbudio bih se iste sekunde... eto šta bi... :p :p

Šta bi da otkriješ da si usvojen/a ?





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 149 | 2013-10-21 , 10:04 PM

Pa sjebo bi se u momentu, a posle bi verovatno dosao sebi. :D

Sta bi kada bi te kidnapovali a znas da ne mozes da pobegnes, a otmicari traze pare, a tvoji ih nemaju? xd



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 150 | 2013-10-21 , 10:08 PM

Telepatskim mocima pozvala Don_Petra ( <_< ) :D . Sala xd .

Rekla im da me odmah ubiju i time mi ucine veliku uslugu.

...Te pitali da se slikas go/gola za neke novine uz vise nego pristojnu novcanu nadoknadu?


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2013-10-21, 10:09 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Šta bi kada bi...
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]