• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Igre bez granica » Od cega se jezite?
Od cega se jezite?



  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 1 | 2016-02-13 , 9:45 AM

Podelite sa nama od cega.
Ljudi mogu da se jeze na prijatne i neprijatne stvari, navedite vase.
Evo primera:

Prvo cemo "prijatno":

Najezim se od poljubca, kad cujem svoju omiljenu pesmu, kad vidim odredjenu scenu iz filma, kad se rastezem, kad me neko mazi/ceska po ruci.... itd, itd...

Neprijatno:

Kad cujem Jelenu Karleusu da peva, kad neko grebe noktima po zidu, od smirgle, skripanja zuba, kad neko zagrize jabuku, kad neko srce supu......

Moze biti da je nekome prijatno grebanje noktima po zidu a nekome neprijatano rastezanje.
To su samo primeri. Ajde da vas cujemo :)


Poruku je menjao/la Byk - Subota, 2016-02-13, 9:52 AM






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2016-02-14 , 11:27 PM

Slabo se stvarno jezim ali eto ima par situacija

Prijatno neko nemam stvarno, jedino ako cujem neki zvuk automobila, nekog onda se najezim onako kako dobro zvuci :D

Neprijatno, skripanje zubima, po zidu, po staklu ili po tanjiru kad neko onako bas grebe kasikom haha a najezim se kad vidim neku od 20 godina kako spava sa nekim djedom od 50 godina hahaha, jel se i to ubraja? :D







  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 3 | 2016-02-18 , 11:31 AM

Quote Fox1e™ ()
Slabo se stvarno jezim ali eto ima par situacija

Prijatno neko nemam stvarno, jedino ako cujem neki zvuk automobila, nekog onda se najezim onako kako dobro zvuci :D

Neprijatno, skripanje zubima, po zidu, po staklu ili po tanjiru kad neko onako bas grebe kasikom haha a najezim se kad vidim neku od 20 godina kako spava sa nekim djedom od 50 godina hahaha, jel se i to ubraja? :D


Sve se ubraja, samo da je neko ostavio post :D Reko vidi koji blam, niko ne pise. Mislim da sam cak promasio i kategoriju gde sam postavio temu al bes ga sad lol
Moze i neki VN clan da nas jezi brows








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2016-03-16 , 7:46 AM

Poslednje vreme se pinajvise jezim na ljudski karakter na to nesto jadno u pojedinim osobama koi vide sve oko sebe a ne sebe.








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 5 | 2016-04-03 , 10:37 PM

Evo bas danas kad sam vidio kako neko moze biti neuredan, najezio sam se odma!!!










0
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2016-08-19 , 2:20 PM

Ne jezim se na dobro. Laznog osmeha i zmija


Forum » Razonoda » Igre bez granica » Od cega se jezite?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]