• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Pricaonica » Idealan dan....
Idealan dan....






699
poruka na forumu
750 8679



post # 16 | 2019-10-08 , 7:57 PM

Da me sunce probudi odmornu i naspavanu,kafa u bade mantilu bez zurbe u ispijanju ,zavrsavanje osnovnih obaveza i onda setnja pored reke..da uzivam u mirisima,tisini i pogledu na reku da








829
poruka na forumu
588 3749



post # 17 | 2019-12-05 , 0:58 AM

Sad posto je zima   to bi bilo sam jednoooo   da   HOP HOP na KOP   Vino ,kamin Grickalice  drustvo  ,neka partija remija da se opika ,, i da se osasavimo do zore od vina  i onda ujutru kasni dorucak ,onako mamurni ,polupani  ,posle toga oblacenje  i u lokalno kafance na domacu kafu i kuvanu rakiju ,zatim idu skije zicara pa malo na stazu ,pa valjanje  u snegu  ,slikanje snimanje upoznavanje  nekih curica na stazi smejanje  lepo druzenje  pada dogovor  za izlazak uvece  u neki lokal na muzikicu ,uvece igranje  ,pevanje zezanje  ,,,dolazak u svitanje  (grudvanje usput )  polupani se prevrcemo po apartmanu   i sutra naravno smejanje  uz dorucak ,pricanje sinocnjih dogodovstina , gledanje slika i snimaka (pola se obrise jer su blamantni za svaciji ukus)  lol

Iz iskustva  odlican provod da  
Probajte ziveli


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 18 | 2020-01-06 , 2:32 PM

Da ustanem na parama i da zaspim na parama. Pozz




Forum » Razonoda » Pricaonica » Idealan dan....
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]