• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Jeste li u kontaktu sa prijateljima iz djetinjstva?????
Jeste li u kontaktu sa prijateljima iz djetinjstva?????






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-10 , 11:49 AM

Provodili ste dane igrajuci se... dijeleci slatkise, slavili rodjendane, radili skupa domace zadatke, skrivali tajne i prve ljubavi... A onda ste odrasli... Putevi su se razisli, ili nisu.... Gdje su sada ljudi iz vaseg djetinjstva, da li ste jos uvijek u kontaktu sa njima????



Fajlovi: 9452622.jpg (17.5 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2012-10-10 , 11:58 AM

Bilo nas je malo...ali smo imali predivno detinjstvo...bez racunara i mobilnih telefona...klikeri, barbike, zmurke, lastis...i nije nam bilo bitno da li nosimo markiranu obucu i odecu...voleli smo se i nismo dozvolili da nas zivot razdvoji pa i dan danas mogu reci da imam prave prijatelje i da sam sretna osoba.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-10-10 , 12:23 PM

ja moram reci da je moje prijatelje i mene, nazalost, razdvojilo ruzno vrijeme, ali zahvaljujuci FB uspjela sam da "skupim" one najdraze i budem s njima u kontaktu. mnoge nisam nikada srela... ali nadam se da ce se i to desiti nekada u buducnosti :D jer mi jako nedostaju za pricu "uzivo"


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2012-10-10 , 12:35 PM

Ja jesam sa vecinom.... :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-10-10 , 12:57 PM

Jesam.
I to je mnogo lepo. Kada nekog znas toliko dugo. Gledas u kakvu osobu izrasta.
Kakve stavove donosi. A i sama poimisao da uvek uz vas jos je lepse. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-10-10 , 1:01 PM

Skoro svaki dan :D








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2012-10-10 , 1:22 PM

jesam hvala Bogu sa svima :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-10-10 , 9:20 PM

Nazalost ne sa mnogima jedan je ovdje blizu mene pa se cesto vidjamo a drugi su negde po nekim gradovima drugim ulicama ali ne kontaktiramo mnogo










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2013-11-15 , 11:20 PM

Jesam.
Kraj mene su i dalje <3


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 10 | 2013-11-19 , 10:05 PM

I dalje sam u kontaktu sa njima da ali to opet nije kao prije..... :)


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








24
poruka na forumu
13 119



post # 11 | 2013-11-21 , 11:48 AM

Ko mi je bio bitan tada on je i sada, to je jedna stvar sa kojom mogu da se pohvalim drugari iz detinjstva doduse par komada ali pravih prijatelja i verujem da ce trajati jos dugoo dugoo :) volimo se kao braca i iskreni smo jedni prema drugima bez lazi to je tajna :) :D


Budala misli da sve zna , a mudrac zna da ne zna nista.








829
poruka na forumu
588 3749



post # 12 | 2016-09-21 , 2:41 PM

Jesam sa dosta njih. Kad mi dune zapicim kod njih na par dana ili oni kod mene...Imam par prijatelja skojima se druzim jos uvek svakog dana :)


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 13 | 2016-09-25 , 9:49 PM

Samo sa par, cesto se cujemo.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2017-02-17 , 0:41 AM

Quote devils_angel ()
Provodili ste dane igrajuci se... dijeleci slatkise, slavili rodjendane, radili skupa domace zadatke, skrivali tajne i prve ljubavi... A onda ste odrasli... Putevi su se razisli, ili nisu.... Gdje su sada ljudi iz vaseg djetinjstva, da li ste jos uvijek u kontaktu sa njima????

Nisam :( 
A steta je jer sam ja neko ko voli druzenje i voli ljude i kojem period detinjstva toliko puno znaci da mi je greota sto nisam uspela da odrzim prijateljstvo, ali kad smo se preselili i kako smo se rastrkali po razlicitim srednjim skolama i slicno pogubismo ono druzenje od nekada :(


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 15 | 2017-02-18 , 11:58 PM

Pa slabo. Jer vecina njih ima decu, dok ja jos uvek zenam u onbox pisem "Bas si zgodna, odakle si?" Tako da eto.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥


Forum » Razonoda » Pricaonica » Jeste li u kontaktu sa prijateljima iz djetinjstva?????
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]