• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Vas odnos sa vasim rodjacima je kakav? (U kakvim ste odnosima sa rodbinom?)
Vas odnos sa vasim rodjacima je kakav?






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-11-04 , 6:55 PM

Rodbinu ne mozes da biras i svako je ima.

Ja sam pokusavala da budem u bliskom kontaktu sa mojom,prvo su govorili nemam fon kakva steta da imam zvali bi-i varijacije na tu temu .

Onda sam im dala broj jednom delu rodbine ali se nisu javljali-zasto ne znam a imali su broj.

Drugi put sam ja zvala drugi deo rodbine kada sam uspela da dodjem do njihovih brojeva i bila docekana onako ne zainteresovano-kao sto se uopste javljam.

Ja sam htela da budem u dobrim odnosima sa njima i da budemo u kontaktu ali nisam na zalost naisla na razumevanje.

Sve se nekako svelo na povrsno pozdravljanje kad se vidimo.

Mene je to jako pogadjalo nekada a danas mi je jako zao.

Ja bih volela da se posecujemo,budemo u kontaktu ali nista od toga.

A uvek pricaju o rodjacima ,rodbini kao rodjak biti znaci nesto.

Zaista ne razumem to.


Poruku je menjao/la Korisnica - Nedelja, 2012-11-04, 6:58 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








421
poruka na forumu
65 124



post # 2 | 2012-11-04 , 7:52 PM

Korisnica, uglavnom je svuda tako.
Kod mene je slicna situacija.
Kada se vidimo na nekoj slavi, ma ne znam ni ja kako i sta. To je grljenje, ljubljenje...ma haos.
Kao dugo se nismo videli i tako to, pa kao da dodjem i da ostanem kod njih i sta ja znam.
Evo da se cujemo, da produbimo rodbinske veze...
Kada prodje taj susret, gotovo. Nema nigde nikoga.
Zovem ih ovako, cisto ono, a oni sve nesto mrzovoljni, u nekom poslu. Kao frka na sve strane. Mislim, kome nije?!
I onda sam prestao bilo koga da zovem. Necu da se opterecujem njima niti cu nekog da vucem za rukav.
Bas zato sto se pretvaraju i glumataju kada smo licem u lice a ovako ih nema nigde, takvi mi ne trebaju u zivotu.
Srecemo se samo ako ih pozovemo na slavu ili ako neko umre u familiji. Uglavnom sahrane su nam glava mesta za susrete.
Eto.
Izuzetak je onaj koji zaista neguje rodbinske veze tj. koji uspeva u tome.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2012-11-04 , 9:43 PM

To mi i nije jasno-ako negde se vidimo to je grljenje ljubljenje a ovako nista.
Cemu to foliranje?
Ja bi volela ovako da se vidimo posecujemo kad niko nije umro kad nije svadba kad nema tako nekog povoda ali nista od toga.
Naravno izuzetaka uvek ima ali su u manjini zato su i izuzetci.


Poruku je menjao/la Korisnica - Nedelja, 2012-11-04, 9:44 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-09 , 2:05 PM

Pa sta znam odnos je rodbinski neke vidjam cesto a neke samo na nekim vecim festama
A ima i ona rodbina a to je moj brat jedan od dvojice koji ne kontaktira niskim od nas otkako se ozenio a to je par g vec
Taj me odnos brat sestra najvise boli mada znam ga cesto nazvati iako zivi nedaleko od mene ali njegova se prica svodi na odgovaranje mojih pitanja i to je to.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-11-09 , 7:04 PM

Moja rodbina i ja smo ovako.
Evropa mi je rodbina, a ja sam Australija :)
Nisam toliko srdacna po pitanju toga.
Ko zeli da ima kontakt sa mnom imace, ko nece ne mora.
Bitno je da su zivi i zdravi.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 6 | 2012-11-12 , 9:35 AM

Solidno, mada smo se vise posecivali dok su nam deca bila manja.Uglavnom smo u kontaktu .





  duxy8



10
poruka na forumu
5 11



post # 7 | 2012-11-14 , 7:02 PM

o rodbini sve najbolje :D kom br 10 :D :D








387
poruka na forumu
34 201



post # 8 | 2012-11-14 , 9:29 PM

imamo savrsen odnos:koga hocu,tu je,koga necu,nije! andjeo :D


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








478
poruka na forumu
107 311



post # 9 | 2012-11-15 , 0:35 AM

Eh, rodjaci...
Quote (Deluxe)
Kada se vidimo na nekoj slavi, ma ne znam ni ja kako i sta. To je grljenje, ljubljenje...ma haos.

Quote (Deluxe)
Kada prodje taj susret, gotovo. Nema nigde nikoga.

Quote (Korisnica)
Ja bi volela ovako da se vidimo posecujemo kad niko nije umro kad nije svadba kad nema tako nekog povoda ali nista od toga.


Uglavnom je i kod mene ovako kao sto kazete.
I da, zovu jedino ako nesto trebaju.
Zao mi je sto je tako no ne opterecujem se time previse.
Sto mogu? Nista....


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 10 | 2014-06-05 , 1:37 PM

dobar deo rodjaka vidjam bas cesto jer blizu smo i u dobrim odnosima da ali ima i onih koje vidjam samo za slave svadbe i takve povode .....voleo bih da to nije tako ali nekako danasnji nacin zivota sve diktira pa ljudi ne stizu da se druze sa svima .......ali kazem bar sa jednim delom otprilike i najblizi rod mi je to sa njima sambas u cestom kontaktu tu smo jedni za druge i veoma mi je drago zbog toga :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-06-05 , 11:16 PM

EH rodbina...
pa ima te neke rodbine koje ne vidim po toliko, jedino po svadbama,i praznicima .

A imam jednog rodjaka .. kojeg vidim svake sedmice , druzimo se . ko drugovi. :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Pricaonica » Vas odnos sa vasim rodjacima je kakav? (U kakvim ste odnosima sa rodbinom?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]