• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Osobe koje nemaju mobilni telefon niti ga koriste (......)
Osobe koje nemaju mobilni telefon niti ga koriste






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-11-19 , 0:32 AM

Eto desilo mi se to sto nisam verovala da ce se desiti.

Naleteh na netu na lika koji nema mobilni .

Dobila sam mejl dobila sam broj fiksnog telefona i vreme kada mogu da zovem i iskidala se od smeha misleci da me lik zeza zestoko.

Elem nevezano za to ne razumem kako danas neko moze da funkcionise bez mobilnog telefona jednostavno neshvatljivo mi je da neko ima mejl a nema mobilni.

I meni je nekada doslo da bacim mobilni jer mi je dojadio ali treba mi zbog obaveza inace bi ga tada i bacila u djubre.

I zato sam postavila temu da diskutujemo o takvim osobama i toj pojavi koja meni deluje kao da me neko zestoko zeza.


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2012-11-19, 0:34 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








1354
poruka na forumu
453 256



post # 2 | 2012-11-19 , 0:48 AM

jao zivot bez mob fona bio bi savrsen, barem meni :)
Bila sam nekih 10 do 15 dana bez mobilnog i mogu ti reci da mi je bilo bas bas ekstra, odmorila sam se :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2012-11-19 , 0:52 AM

U redu je to ali danas je neophodan u realnom zivotu za posao ako ni za sta drugo .

Nekada je potreban da bi se islo na internet tamo gde ne moze da se koristi kompjuter ili za slikanje ako se ne ponese kamera ili aparat itd.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-19 , 6:58 PM

Mislim da je mnogo pametno nemati mobile telefon
Manje stresa manje pitanja
Koliko god da je glupo i smesno svaka cast mogu reci tip je dostupan ali samo kad je kuci :D bolje ikad nego nikad
Mene nervira i onako kad cujem e gde si jel to to opet gde u setnji >( takvima treba fon oduzeti










592
poruka na forumu
518 8144



post # 5 | 2012-11-19 , 8:19 PM

ja koji posaljem oko 200 sms dnevno lako bi mogo bez mobilnog kao kao kao


http://prntscr.com/ioauvr








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2012-11-22 , 4:38 AM

Quote (cika_nessko)
ja koji posaljem oko 200 sms dnevno lako bi mogo bez mobilnog


A nema te na temi o porukama zbunjen .

Uzgred sta na primer osobi koja nema mob. treba nesto hitno da se javi na primer u ovo doba noci i sta,zoves na fiksni i budis sve? %)


Poruku je menjao/la Korisnica - Cetvrtak, 2012-11-22, 4:41 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 7 | 2012-11-22 , 12:10 PM

Quote (Korisnica)
Uzgred sta na primer osobi koja nema mob. treba nesto hitno da se javi na primer u ovo doba noci i sta,zoves na fiksni i budis sve?

a zvuk mobilnog ne budi sve???

ja licno ne znam kako bih provela dan bez mobilnog... obzirom da vise ne znam niti jedan broj telefona na pamet, jer ga imam u mobilnom...
sve sastanke biljezim u mobilni, na vn idem preko mobilnog, kad nisam pri PC-u, a i na ostale applikacije koje sam "naredala" po jadnom telefonu....

iskreno, divim se ljudima koji ga ne koriste... ipak je ovaj mobilni neka vrsta obaveze i lanaca.... ali dzaba... ja sam ovisna.... %) %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








123
poruka na forumu
299 1417



post # 8 | 2012-11-22 , 6:40 PM

Quote (Korisnica)
Naleteh na netu na lika koji nema mobilni .

Hmmmmmmmmm znaci ugovaranje sastanaka "muvanje" preko maila ili fiksnog hahahahahahahahaha

Sto me podseti da naranim goluba pismonosu vidim da ce se vratiti i to u modu xd


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 9 | 2012-11-23 , 4:07 PM

Quote (devils_angel)
a zvuk mobilnog ne budi sve???


A vidi zvuk zvona mobilnog moze da probudi osobu koja je u prostoriji gde je telefon a zvuk fiksnog fona probudi sve koji su u prostorijama gde je fiksni (ljudi uglavnom imaju vise fiksnih telefona u kuci rasporedjenih u vise prostorija iste ).

Quote (jabozza)
Hmmmmmmmmm znaci ugovaranje sastanaka "muvanje" preko maila ili fiksnog hahahahahahahahaha


Sad kad to spomenu,koliki sadista treba da bude neko da bi na to pristao zbunjen ?Verovatno maksimalni .

Quote (jabozza)
Sto me podseti da naranim goluba pismonosu vidim da ce se vratiti i to u modu


xd xd xd xd xd Ulepsao si mi dan umirem od smeha xd .

Mozda neko pozeli i na to da se vrati al* sta mora da pazi golubove od Boze Kobca . xd

Ma jok hajde da se vratimo u pecine i crtanjem komuniciramo lele .


Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2012-11-23, 4:15 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 10 | 2012-11-23 , 4:56 PM

Ja iskreno jos nisam upoznao nekoga da nema mobilni telefon, a i ja ne bih bas mogao da funkcionisem bez njega.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








478
poruka na forumu
107 311



post # 11 | 2012-11-23 , 10:57 PM

Ne razumijem cemu toliko iscudjavanje sto lik nema mobilni.
Svaka mu cast sto ga nema a svakoj curi (ili kome vec) kojoj je stalo do tog lika,price sa njim (ili cega vec ) to nece biti nikakav problem.
Ne kuzim sto je tu toliko smijesno...
Bem mu stvarno je cudno kako su ljudi opstali u ono doba kada nije bilo mobitela.
zbunjen
Recite sto hocete ali prije je bilo daleko ljepse, ljudi su se vise druzili (oci u oci) i jedva si cekao da se nadjes sa nekim a sada kada se nadjes sa nekim skoro pa mu nemas sto reci.


Poruku je menjao/la Fizica - Subota, 2012-11-24, 1:40 AM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 12 | 2012-11-24 , 1:08 PM

divim se takvim ljudima...
Mobilni je postao nuzno zlo, koliko otvara mogucnosti, toliko i krade i narusava privatnost...

Onom covijeku koji ga je izmislio napravio bih iz zahvalnisti spomenik...
A onda bih ga objesio na taj spomenik... Toliko ga mrzim...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 13 | 2012-11-26 , 4:40 PM

Ja sam pomalo takva.
Ni sad trenutno ne znam gde mi je mobitel.
Koristim ga minimalno, bas kad moram. Ili kad mi stigne sms.
Mrzim telefone mobilne.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2015-01-14 , 0:44 AM

Pametni ljudi :)










7
poruka na forumu
18 68



post # 15 | 2015-01-30 , 3:36 PM

ja ne koristim mobilni,ali zato imam pejdzer lol lol :D

Added (2015-01-30, 2:36 PM)
---------------------------------------------
ja ne koristim mobilni,ali zato imam pejdzer lol lol :D



H.S


Forum » Razonoda » Pricaonica » Osobe koje nemaju mobilni telefon niti ga koriste (......)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]