Forum » Razonoda » Pricaonica » Jezicko Odeljenje (;))
Jezicko Odeljenje



  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 1 | 2012-11-25 , 5:22 PM

Dragi nasi dobro dosli u Jezicko odeljenje , mesto gde ce vam pp poruke zaviditi,od deset osoba koje govore o nama devet nas spominje u jezickom odeljenju, a često ona jedina koja nas hvali - čini to loše.Podelite to sto najbolje znate i od samih ljudi o kojima je rec,uvek prvi i u procenama ''Tacni'', !!! Poznavanje jezika i rukovanje istim , poliglotika pravci koliko jezika vas jezik sadrzi i to bez stranih reci , Mesto gde ce te svakog pogledati u oci, mislim pocesati o isti :D :D :D Kad bi svi ljudi znali što jedni o drugima govore, na svijetu ne bi bilo ni četvorice prijatelja.



Uvek počinje : ovo nije ogovaranje,(mesto u jezickom odeljenju) ali...
Svaka sredina ima svoju tračersku tradiciju. Bez nje sigurno ne bismo ni opstali. Za nekoga je to duševna hrana a za nekog samo ubijanje vremena. Ipak, niko ne može da kaže da nikad nije ogovarao. Ponekad jednostavno moraš da se izjadaš nekom od poverenja o nekom ko te živcira, pa ti bude lakše kad njegove sve mane izbaciš na površinu. Ta vrsta ogovaranja je tzv. duševna hrana.
Ogovaranje javnih ličnosti je više zabava kad ponestane ideje za nešto pametnije.
Kada iza ogovaranja ne bi stajao komplex ili mržnja sve bi bilo puno zanimljivije. Ovako problemi nastaju ako se smišlja intriga i prave spletke.
Glasine nekad postaju i istine.
Inače, zabluda je da ogovaranja ima samo u neobrazovanom svetu. Ima ga svuda oko nas.

Specijalisticko jezicko odeljenje, retrospektivna analiza nečijeg lika ili dela kroz dijalog najčešće veoma ''subjektivnih''. :D posmatrača.

Pa zato ljudi pocnite : ovo nije ogovaranje, ali... :p :p :p








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2012-11-25 , 5:59 PM

imam jedan kreativan prijedlog: obzirom da smatras kako si ti UVIJEK glavna tema ogovaranja, mogao bi za pocetak, kao licni primjer "vlasnistva" nad temom, da se postavis kao meta za pricu koja nije trac ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-11-25 , 6:08 PM

ja sebe nisam naso u temi koliko ce neko tako kao profi provokator, inspiracija je pala cisto kao slucajnost u jednom odgovoru na temu ljubomore xaxaxa , zato predlog se odbija jer moj jezik je na mestu ne vuce se po podu :p :p :p lep mali ali tornado u drugim stvarima :D xd :xd: :xd:razlog odbijanja od deset osoba koje govore o nama devet nas spominje u jezickom odeljenju, a često ona jedina koja nas hvali - čini to loše. :D








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-11-25 , 6:19 PM

hmmm s nekim konstatacijama se ne bih slozila, ali o tome cu na pp lol lol


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-11-25 , 9:18 PM

Temu da bi razumela do kraja morao bi neko usmeno da mi pojasne :D

Sta god u zivotu se desava sve je to za ljude
Koliko god mi da smo dobri nacice se neko da nas ogovara da okrene sve na svoju stranu
Nekao s godinama sam naucila znacenje onog NIJE BITNO STA SE PRICA NEGO KO PRICA ;)

Koliko bednih ljudi ima na svetu da se vesele cak i tudjem zlu a ne pitaju se da li sutra moze isto da ga strefi.
S mojom pricom ne govorim da ne tracam ili da nisam nikada NE zelim reci da sta god da pricamo diskutujemo sve se na kraju svede na trac jedino kad pricam o sebi onda ne al onda ce reci eno fali se :D

U svetu se kaze zene ogovaraju ali ja verujem i znam da ima i muskih koji se rado umesaju
kao sto se u temi spominje NIJE DA OGOVARAM ALI ma sve danas sto progovorimo je ogovaranje
Iz tog razloga sam u privatnom zivotu smanjila krug prijatelja samo to ne znaci da sam im zacepila usta .

Naprotiv svako malo dodju do mene neke mnogo lepe price umesto da pitaju licno nagadja se ali sta drugo nego reci MA da tako je ;)
Kako u javi tako i na netu ovdje na sajtu sam licno ukinula druzenje pp
Zasto?
Zato da ne bude ono Maja rekla ;) :p
E sad ala vera ko me spomene onda mu treba i mnog dobar dokaz

Ta vrsta razgovora je kao neko psihicko olaksanje ili ljubomora ili zavidnost kako god onaj ko cini u momentu se oseca zadovoljno
Samo trebamo se zapitati sta da sam ja ta osoba ta koju ogovaramo

Ali znate onu balkansku poslovicu
Dok se prica o meni znam da sam ziva
ruza :ruza: :)
:* :* :*







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-11-26 , 4:36 PM

Samo mutavi ljudi jezik koriste za govor!!!!!

Jedno je misliti drugo znati trece pretpostavljati!!!

Vladi nikad nije u centru paznje, devils_angel, on to samo prizeljkuje, pa ovako napise temu, cisto da vidi da li je :)
To mu je taktika. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2012-12-31 , 7:59 PM

Vladi i kad nije on jeste , jer mi je tesko odoleti :p :p :p








122
poruka na forumu
117 761



post # 8 | 2013-03-17 , 11:38 AM

Hahaha.... komsija moram proveriti to sto kazes... :D


Uvek ima nade... ;)





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 9 | 2013-06-21 , 10:39 AM

Zvonilo je poceo drugi cas :) sa jos vise ucenica mada mislim ja sam ucenik za sve njih leleeeee neke su izostale uvatio ih virus dva lica. Teska groznica koja drma siptomima licemerja gde bela krvna upadaju u crvena mesanjem se stvara buckuris zvan zavist ;) cuvajte se








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2013-06-21 , 10:50 AM



cula ja da u neka sela.... xd


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2013-06-21 , 10:51 AM

Quote (Impi)
Bez nje sigurno ne bismo ni opstali. Za nekoga je to duševna hrana a za nekog samo ubijanje vremena. Ipak, niko ne može da kaže da nikad nije ogovarao. Ponekad jednostavno moraš da se izjadaš nekom od poverenja o nekom ko te živcira, pa ti bude lakše kad njegove sve mane izbaciš na površinu. Ta vrsta ogovaranja je tzv. duševna hrana.


:p Ova sam lol ahahahahahhahahahaahhaha pronasla sam se lol Priznaj da si mislio o meni kad si ovo pisao lol

Quote (Impi)
Pa zato ljudi pocnite : ovo nije ogovaranje, ali...


Pa i nije stid al da se ne lazemo svako nekad ogovara :D Ja sam klasicni primer "Ponekad jednostavno moraš da se izjadaš nekom od poverenja o nekom ko te živcira, pa ti bude lakše kad njegove sve mane izbaciš na površinu. " a Vladi je moj doktor :D I da ga nema ja mislim da bih poblentavila :D Valjda nisam navikla do sad da se borim sa tolikom dvolicnoscu ljudi ovde ;) Danas su super sa tobom a sutra cujes da te olajavu na sav glas :) CAST IZUZECIMA..


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








314
poruka na forumu
456 4349



post # 12 | 2013-06-21 , 11:34 AM

Impi, nemam potrebu da ogovaram iza ledja, sve sto kazem kazem direktno u oci i bez pardona, mada to jedino ako mi je osoba bitna ili ga na neki nacin smatram prijateljem Ako je neko nebitan u pitanju, ko mi i nije prijatelj ,onda se i ne bakcem njime niti mu ista pricam.:)

Quote
neke su izostale uvatio ih virus dva lica


Ovo si sinoc rekao i na chatu, i rekao si da te neko izdao. Nije mi jasno ni ko sta prica, ni kako radi. Ne zavijaj sarmu, reci direktno.
I za samu sebe u zadnje vrijeme i skoro sam cula ogovaranje kod mojih prijatelja na sajtu, ali se ne obrcem ,jer znam od kakvih ljudi to ogovaranje dolazi. ;)

Ako mislis da sam ja nekom nesto rekla, varas se! :)

Ja nzm kakva je to izdaja u pitanju i ko to ima dva lica. Sto se mene tice, uvijek sam bila direktna, tako da ako imas nesto da mi kazes , reci mi direktno , a ne u zavijenoj formi, jer ja najvise u zivotu mrzim te lukave fore i zavijanje u sarmu. ;)

Sa dvolicnim ljudima i manipulatorima se ne druzim, i mislim da je svima jasno da to kod mene ne pali. Ko je iskren i direktan, taj mi moze biti prijatelj, a ljudi koji pricaju jedno, a rade drugo- takve odmah eliminisem! :D










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 13 | 2013-06-21 , 11:52 AM

Quote (Veštica)
Ko je iskren i direktan, taj mi moze biti prijatelj, a ljudi koji pricaju jedno, a rade drugo- takve odmah eliminisem!


gj +1


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 14 | 2013-06-21 , 12:00 PM

kakva je ovo tema...da se moze svatko silit tko zna koliko i o kome....
pa da nastanu strane?

bez komentara sam :D


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 15 | 2013-06-21 , 12:09 PM

Quote (Orion)
kakva je ovo tema...da se moze svatko silit tko zna koliko i o kome....
pa da nastanu strane?


EH BAS tako.. kazu da nije ogovarnje al etoo...

ne ogovram nikog ovdje al ako mene dirat cu i ja tebe ... tako da cu ti opaliti komentar da bude 3 dana off
izgledam ko da sam fino dijete.. dobra sam dok mi ne pogodis zivce.. auuu onda bas cu da budem ljuta-- a takvu nezlie da me vidite ...

znaci nema protiv nikog nista ... ovdje tu sam da se zabvaljam gledam serije i filmove , i naravno da se druzim u medjuvremenuu ....

Quote (Veštica)
Sa dvolicnim ljudima i manipulatorima se ne druzim, i mislim da je svima jasno da to kod mene ne pali. Ko je iskren i direktan, taj mi moze biti prijatelj, a ljudi koji pricaju jedno, a rade drugo- takve odmah eliminisem!


bas tako.... nepricaj mi jedno danas a ja ti okrenm ledja ti me tracas ma daj ... <_< <_< <_< %) %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Razonoda » Pricaonica » Jezicko Odeljenje (;))
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]