Forum » Razonoda » Pricaonica » Jezicko Odeljenje (;))
Jezicko Odeljenje






869
poruka na forumu
1519 5936



post # 16 | 2013-06-21 , 4:50 PM

Kada čujete da vas neko ogovara i mrzi, ne tugujte. Ništa strašno. To je samo posljedica dosadnog života i velike ljubomore prema vama.

Ima dosta ljudi koji pate od takve morske bolesti. Neogovaram nikoga nikad ovde i nevolim niko ni da me ogovara . Na ovom sajtu sam samo zbog filmova i clanove koje ih dugo znam. Volim da se nasalim ali u sali nevolim nikom da spustim neku ruznu rec sto bi moglo da ga uvredi... Ogovaranje nije moj hobi i nece nikad ni biti!


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 17 | 2013-06-21 , 5:33 PM

jezicko odeljenje sluzi npr za ovo:

Sid,sreco moja,ja razumem potpuno kako se ti osecas,i kako ti razmiljas,jer i sama imam decu,doduse malo veceg uzrasta od tebe,ali ne bitno....Sto znaci da sam prosla kroz sve to....ali izvini sreco ja stvarno nemam zivaca da se objasnjavam sa tobom...

Ako tvoj nik oznacava tvoja osecanja to je tvoja stvar i nikad nisam ulazila u to,a tako lepo molim tebe da ne diras u mene i moja osecanja....ako mi budes potreban ,potrazicu te....na lep i kulturan nacin,svojstven coveku nasih godina.

Nikad te nisam prva dirala,uvek si to bio ti...znaci imala sam razloga da ti se nikad ne obratim vise,ali ja tebe uvek pozdravim i uvek prebacim koju rec sa tobom,jer ja sam pre svega covek velikog srca....

ne ustrucavam se nikada,to najbolje zna npr. Korisnica kojoj sam javno rekla da me nervira sa ljubakanjem,tako evo govorim i tebi


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 18 | 2013-06-21 , 6:16 PM

LaMistress, :o alal ti vera bokice sad te jos vise postujem ruze

Khm pa ajde da probam da vidim kako ovo funkcionise hehe

Orion dok sam bila urednik i dok sm te mucila i mrcvarila svaki cas uvek si mi se nasla i bila fer i fina prema meni :-) pre par dana sam se iznervirala oko filma i reagovala sam glupo i znam da sam ti se izvinila ali eto ponovo nije mi tesko da kazem IZVINI ruza stvarno nemam nista protiv tebe :-) ruza

Druga stvar je koju hocu da kazem da me uzasno nervira kad se svadjate lele ili kako vi to nazivate rasprava na finjaka.. Primetili ste da me nema puno na chatu ,to je jer se vise ne osecam prijatno ,nego radim popravke serija i gledam svoja posla ... Jesam kratko ovde, ali konstantno citam o nekim raspravama i ogovaranjima ni samii vise ne shvatate ko koga kako...

Da ne pominjem cinjenicu da se ne osecam prijatno uopste :o kad mi treba nesto obratim se davoru,vladiju,zelenom i bokici. . Ovde smo svi da se druzimo i ja sam svesna toga da ce uvek biti onih muckova i ogovaranja al aman vodite ljubav a ne rat ruza

ovo je tako oslobadjajuce juhu ruze


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 19 | 2013-06-21 , 6:43 PM

:( Stacu ja nemam kome da ocitam pesmicu :D
Niko me ne dira nikog ne diram i otkako sam se manila zenskog roda na pp mir u bozijoj basti :D
Dok je trajalo bilo je rekla Maja to i to sad vidim da ima drugi zrtava sto je stvarno steta a svi kazu net im malo razonoda :p
Ljubi Maja vas :*







  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 20 | 2013-06-21 , 7:08 PM

majce_bg, ne razumijem otkud to sad da spominjes....

izvinila se jesi, isprika je prihvacena to sam ti i rekla....
ne razumijem cemu ponovno izvinjavanje i vracanje na tu temu....

idemo dalje :D :*


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 21 | 2013-06-21 , 9:26 PM

Kada oces nekog nesto da naucis naucis ga tako sto ces mu pokazati gde gresi ali posto je covek takav da nece da prizna da gresi onda treba biti vei psiholog od njega i pokazati mu mane tako sto ce se naci u prici i ako nije spominjanj , sto rece jedan filozof i psiholog :) a sada ovako xaxaxaxaxa kako sljaka moje jezicko ko sultan sam ovde sve same ribice xaxaxaxaxaxa

Vestice kulinarstvo mi ide od ruke zar ne pa makar i sarme zavijao , mozes da probas stvarno su ukusne :D :p a drugo ovako cu jasno sada da ti kazem da ja nisam napao Strunfetu samo sam lepo pricao sa njom, ako je napad sto vam kazem molbica jedna pa sve ostalo kroz smeh i kroz salu a vi ne kapirate vas problem ne moj ili problem hormona ili vec sta necu da dozvoljavam da se iko ponasa tako prema meni jer to nije istina da ikoga napadam steta sto nemogu da vratim chet pa da vidis gde gresis ali sledeci put necu takvu gresku propustiti da vide svi :) ja nisma reko nista da si ti nema veze tema nikako sa tobom ili sa strunfetom, jer da imam sta da vam kazem reko bi vam javno , od vas me nije strah , jer ako smo se do juce voleli aj tako da kazem mozemo i dalje i posle mojih direktnosti a svi na sajtu znaju moju direktnost i ne ustrucavanje tako da nemojte da ste u zabludi bez veze , a to sto te neko ogovara to ti je rekla kazala nalazis se na mestu gde ima 150000 korisnika ide zavist i pakost uvek u toliki narod , ja stvarno nisam cuo ni jednu ruznu rec o tebi , svasta prolazi kroz moj pp ali to da tebe neko spominje u bilo kom konteksu ne :) to ko je tebi reko trebalo bi da proveri pa tek nda da te nervira ili sekira i uznemirava time :)

a sto se tice tema tema je malo za zezanciju dobio sam inspiraciju jos odavno proverite datum kada je otvorena i nemoj odma da povezjete nemile dogadjaje od juce ili prekljuce da ne kazem onomad :) mada teo sam da budem sultan uvek u zenskom drustu ali bogami lepom :)

Added (2013-06-21, 8:22 PM)
---------------------------------------------
Quote (strumfeta_mala)
opaliti komentar da bude 3 dana off

xaxaxxa to mene citiras xaxaaaa xd

Added (2013-06-21, 8:26 PM)
---------------------------------------------
Quote (majce_bg)
aman vodite ljubav a ne rat


brows :brows: brows i ja sam pacifista xaxaxaxx








782
poruka na forumu
47 137



post # 22 | 2013-06-21 , 9:57 PM

Mrzi me da citam sve komentare, pogotovo od Vladija, nesto se bas raspisao na ovu temu.. :p
Skontah da ovde mozemo napisati nase misljenje o nekom sa vn...kao ono "oci u oci" a ne "iza ledja"...
Ja sam ovde 305 dana.. :D ... pisem samo na forumu, i to kad smatram da imam nesto za reci...ali ponekad procitam to sto ostali pisu i tek sada skontah da je Bokica promenila nick sto me navede da je pohvalim kao najpozitivniju i najduhovitiju osobu na vn...
Tu je naravno i nasa Maja, sto bi moja baba rekla "priviti je na ranu", ko ne zna sta znaci nek pita svoju babu :p :D
Zatim Selmica, moj zemo...osoba sa stavom i karakterom a takve uvek volim...
Da ne zaboravim muski rod...od neprevazidjenog zavodnika Impija i Acea, pa do mistera Pegaza...sve sami pozitivni ljudi...
Da ne nabrajam dalje bice dovoljno...a kritika nemam, ko sam ja da kritikujem bilo koga ali mi strasno grebe oci kad zanemarite cinjenicu da postoji i gramatika u ovom nasem jeziku i ono: " ne se pise odvojeno osim kod necu, nemam, nemoj, nisam...".. :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 23 | 2013-06-21 , 10:04 PM

Quote (Impi)
to mene citiras xaxaaaa

ne necitiram te ja tako mislim :p

Quote (Impi)
drugo ovako cu jasno sada da ti kazem da ja nisam napao Strunfetu samo sam lepo pricao sa njom, ako je napad sto vam kazem molbica jedna pa sve ostalo kroz smeh i kroz salu a vi ne kapirate vas problem ne moj ili problem


ja ne znam od kud tebi da sam ja rekla da si ti mene napao <_< ... ako se ja nevaram i ti si pricao na stranom jeziku i svi smo se zezali onu nocii.. a tebi ko tebii.. vjerovatno bilo krivo sto nije islo kako SULTAN kaze.. pa onda sultan ko sulta ajmo odrubiti glavu :p ..al neka bilo pa proslo mene to toliko nije dirnulo ...bilo mi je cudno sto me opominjes jer si i ti pricao na stranom jeziku (kad kazem to tako to su bile dvije tri rijeci u uptrebi ) koje smo inace koristili kad smo se zezallii.. a sad zastoo sti ti svatiioo to kao da sam ja ljuta ne znam,,, ja sam ti odmah i onu noc rekla ja da nisam kriva sto si ti neurozan i sto ne mozes da prihavatis salu na svoj racu :p :p a kad Impi druge zeza onda je sve ok... ajmo biti ljudi i realni.. zar ne..
ne biti no to sve na stranuu ...
Znaci izenenadilo me sto mene opominjes a isto si radio :D ne berii briguu ok smo :)

Quote (Impi)
od vas me nije strah

lol lol lol lol

A ja tebe kad vidim prestravim se :p hahahhahhahhah


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 24 | 2013-06-21 , 10:04 PM

elllena70, hvala draga moja :* i ja volim da procitam tvoje postove i veoma te cenim iako nismo ni 5 cistih progovorile :)

aman zeno NE CU ahahahahhahaha da pazim na gramatiku nisam u skoli :p

a i ja kad pisem ja se zanesem i ne pazim iako gramatiku znam :D :*


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








782
poruka na forumu
47 137



post # 25 | 2013-06-21 , 10:06 PM

Quote (LaMistress)
aman zeno NE CU ahahahahhahaha da pazim na gramatiku nisam u skoli


hahahahha...ovo samo Maji oprastam, ipa je ona nas jezik ucila u Njemackoj.... lele

A takav primer dajes deci znaci.. kazna ;)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 26 | 2013-06-21 , 10:18 PM

Quote (elllena70)
Tu je naravno i nasa Maja, sto bi moja baba rekla "priviti je na ranu", ko ne zna sta znaci nek pita svoju babu

:p :p Da nece biti mnogo leno :*
Quote (elllena70)
" ne se pise odvojeno osim kod necu, nemam, nemoj, nisam..."..

uzecu u obzir samo vi mene opomeniti brzo ja naucim ;) :*
Quote (LaMistress)
aman zeno NE CU ahahahahhahaha da pazim na gramatiku nisam u skoli

cupko moja skupacemo ja i ti na popravni :D
Quote (elllena70)
hahahahha...ovo samo Maji oprastam, ipa je ona nas jezik ucila u Njemackoj....
:D :D Austri
mada vidim i Bojana se pronadje u gramatici :p :p :p







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 27 | 2013-06-21 , 10:20 PM

strumfeta_mala, a kako ste vi to mene zezzale sto ste pricale na nemackom ili sta , aj to da ne spominjem da mi se dize tema kada spomenete missicu ja sa za nju uvek spremam tako da to nije bilo zezanje to vise dodje ono iz vasih usta u bozije usi :p cuj opomena a ja pisem molbica xaxaxaxa cudno je zato sto sam pre neki dan ja licno opomenuo zelenog i selmu isto su sprehovali , pa sam ja dobio i pp kada mozes ostale onda i vas dvoje se prevedite e onda sam ja reko ajde mi das da se mi prevedemo na naski toli je jezik i onda bumm , gde tebe da opominjem ti mi das mi das :p a da uvatice te panika i stra kada te spopadnem sa Uranijum :p ako se nisi nadurila previse pa mora da te skidamo ne sa oblaka nego ono da me ne gledas xaxaaxaxaxaxaxaxa :p :p :p :p sultanu ne odsecas glavu lako xd

elllena70, to sto si ti saramantna i neodoljiva ne znaci da moras bas toliko da me falis :p xaxaxaxaxaxa








782
poruka na forumu
47 137



post # 28 | 2013-06-21 , 10:22 PM

Quote (Impi)
elllena70, to sto si ti saramantna i neodoljiva ne znaci da moras bas toliko da me falis xaxaxaxaxaxa


A sexi si zaboravio...
kazna kazna lol lol


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 29 | 2013-06-21 , 10:27 PM

Impi, smaras me sa ovim izjavam .... :p
Quote (Impi)
sultanu ne odsecas glavu lako

nisam rekla da se sultanu odsijece glava :p vec sulatn ko sulata zapovijeda da se drugima odsjece kad on nije upravuu..
a kad smoo te zezalle... tamo nekad davno u nekoj porslostii exexeexeexeexexeexexeex

ja se nisam durila jer to meni ne presrtvalja nista licnoo .. niti me dira .. :p tako da molim ljepoo ... ja znam da je tebi bilo krivo.
pa nisi znao sta da mi vise kazes.. hhahhahhaha pa ajde da prestanem sapavati..ponavljam opet i ti si pricao njemaci hahhhahha... :D

Quote (Impi)
onda sam ja reko ajde mi das da se mi prevedemo na naski toli je jezik i onda bumm

a ja sam ti na to rekla ti nedam vise bona kade nicega hahhahhah i ti si bum :o nananajnajnaj


zbog ove pjesme ti si mene opomenuu jer sam pjevala refern hahhahhahhaha


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Petak, 2013-06-21, 10:29 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 30 | 2013-06-21 , 10:32 PM

:o jbt lele lol :lol: lol lol lol rock rock rock rock pa opomenuo te jer se nije osecao prozvanim hahahhaha
a pesma je extra jao majkooo moja al me nasmeja ovo :D

Ajd dobro vas je vise nego da cujem jeste vi razumele ovu pesmu hahahhaha




Forum » Razonoda » Pricaonica » Jezicko Odeljenje (;))
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]