• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Davanje vasih lozinki na netu,korisnickog imena,mejla partneru...? (...)
Davanje vasih lozinki na netu,korisnickog imena,mejla partneru...?






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-12-02 , 11:36 AM

Neko sumnja da niste iskreni i sve mu to date kao dokaz da jeste?
A gde je tu vasa privatnost i postovanje sebe?
Nema je.
Zasto ljudi dopustaju da ih neko tako kontrolise i manipulise njima?
Ne znam.
Uh.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-12-02 , 4:14 PM

Sama si odgovorila na pitanje.
Ako das, ne postujes sebe.
Ja to uradim ovako: Cim me pita, i ja pitam njega, uz malo histerije, i odmah odustane. :) hahhaha
Napadom do cilja. :)

Mene moze samo da kontrolise majka. Ona je zena cudo. Detektor mojih gresnih misli i dela ;) hahaha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








718
poruka na forumu
55 286



post # 3 | 2012-12-03 , 10:52 PM

nemam potrebu da ista krijem od zene, sve je otkljucano sa naseg kompa znam sve njene lozinke, mogu prosunjati bilo kada, i obrnuto. stvar poverenja je u pitanju, nije nista do toga sto nista ne krijemo. na mob se javljamo, ko je blizi, bio njen ili moj, mail citamo po istom principu .... i moram hvaliti nas odnos


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-12-03 , 11:24 PM

Nikad mi se nije desilo da mi neko trazi takav dokaz mada sam sama nudila da se uveri ali nije pristao radije je rekao da mi ne veruje nego da proveri .
Tako da net je cudna stvar bilo to da se proverava ili ne onaj ko veruje veruje a ko ne veruje nece verovati ni onda kad ima crno na belo tako da
Nikad mi vise nece na pamet pasti dati podatke i reci eto proveri ili ako trazi da mu ja dam pass izborila sam se za sebe i nedam se vise nikome da me pogazi.










409
poruka na forumu
50 74



post # 5 | 2012-12-03 , 11:32 PM

Tako je gutabgd, samo zmija krije noge. :D








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2012-12-04 , 5:39 PM

nista ne krijem pa nema potrebe ni da dajem svoje lozinke... kao sto i ne trazim njegove... ma ne zanimaju me uopce :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-12-04 , 8:57 PM

ja ne trazim .... najcesce sam doznam lozinku :D hahaha a ako hoce, kazem ... mada odustanu svi..jer moje lozinke se uff :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2013-11-15 , 11:19 PM

Nikad to nisam trazila decku...niti sam mu proveravala telefon..
Nije ni on meni...
Mi stvarno imamo jedan lep odnos zasnovan na poverenju.
Sigurna sam u sebe, pa onda i ne sumnjam.
Mogu da izaberem da sumnjam, da se nerviram, da se patim ili da se opustim uzivam u nasoj vezi i da ne razbijam glavu glupostima.
Ja sam izabrala ovu drugu opciju.
Treba svako od nas da sacuva svoju slobodu u vezi...da sumnjam u njega ne bi ni bila sa njim.

Danas sutra kad budemo u braku, nikada necu skakati kao rambo u slucaju da sedne za moj racunar, da baci pogled na moj profil i sl. Da se posluzi mojim fonom bez pitanja.

Nemam sta da krijem. Postujem vezu, a kamoli brak.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Razonoda » Pricaonica » Davanje vasih lozinki na netu,korisnickog imena,mejla partneru...? (...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]