• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Autogram ili slika sa poznatim
Autogram ili slika sa poznatim






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 1 | 2012-12-03 , 4:10 PM

Da li imate nesto?
da li vam znaci?

ja imam autogram od Corbe i mislim da o svako ima :)

autogram i sliku sa Djuletom iz Van Gogh-a

i autogram od Nebojse Glogovca kojeg moram da napomenem obozavam


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2012-12-03 , 4:39 PM

Imala sam u telefonu (obrisala sam jer sam ruzno tu izgledala zbog moje odece,nije mi to bilo u planu i eto)sliku sa novom crnokosom pevacicom Nevernih Beba kao i sa njenom plavom koleginicom.
Normalne devojke,pristupacne za slikanje,ne glume ludilo .
Zaista sam se prijatno iznenadila.
Autograme nisam imala i nemam ni jedan.
Ne znam,oni su ljudi kao i svi drugi koji rade svoj posao i to je to.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-12-03 , 5:43 PM

ja imam fotografiju sa pokojnim Dinom Dvornikom, nije bio puno drogiran, samo su mu zjenice iste velicine kao i sarenice :D
to je ono sto se mogu sjetiti.... ah da i sa Colim kad sam bila mala i nosila kikice lol


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 4 | 2016-11-17 , 9:48 AM

i ja imam sa Borom Djordjević,mislim da je on prvi po tome,jer se svuda slika gde god da ode,a imam i autogram :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Razonoda » Pricaonica » Autogram ili slika sa poznatim
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]