• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Pamticu ovu godinu
Pamticu ovu godinu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-12 , 8:30 PM

Sta je to u 2012g sto vas usrecilo,rastuzilo,ojacalo
Po cemu ce te pamtiti ovu g?

Ja cu da je pamtim kao losu godinu jer se u njoj sve lose desilo

Od kako je nastupila bila je baksuzna u njoj sam izgubila nekog kog sam volela u njoj sam imala dva auto unfala
U njoj sam imala velike probleme sa zdravljem,promenila firmu,i rascistila nesto u svom zivotu.

Pitam se da li ce 2013g biti srecnija da li ce mi se ostvariti jedna zelja
Naravno ako ne bude smak sveta
:D ;)










421
poruka na forumu
65 124



post # 2 | 2012-12-12 , 8:50 PM

Pa bilo je i losih stvari ali i dobrih kao sto je sticanje kvalitetnog prijateljstva.
Volim da pamtim nesto samo po lepim stvarima. Lose, vec ako ne mogu da zaboravim, pokusavam da ih gurnem negde iza sebe tako da ih necu ni spominjati.
Znam samo da cu se potruditi da mi naredna godina bude mnogo bolja i kvalitetnija po nacinu zivljenja za razliku od ove godine.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2012-12-13 , 12:49 PM

Jaooo :* da te cokam i cmokam :* lepa vedra temica :* sjajno :* .
Usrecilo me je sto je lap-top popravljen,sto sam shvatila da imam u sustini divnog brata,sto imamo novi tehnicki aparatic,sto sam nakon 8 godina bila tamo gde mi je dusa ostala zauvek i videla osobu koja se pitala da li ce me videti pre nego sto umre(njene reci),sto sam slikala crkvu u tom mestu,sto su mi slike te crkve,drveca i Zapisa ostale,sto sam bila na groblju mojih predaka.
Kad sam stigla tamo stajala sam jedno pet minuta gledala i potpuno srecna pomislila da sad mogu mirno da umrem jer su mi zelje ispunjene.
Rastuzilo me je sto sve manje vozaca i konduktera na mom jugu zna gde ja silazim kada kazem,sto je mnogo toga promenjeno,sto je mlad sljivik u dvoristu a ja nemam slike starog jer tada nismo imali para ni za fon,ni za aparat za slikanje,sto mi je pukla memorijska sa neponovljivih 320 slika,sto mi je umrla jako draga osoba zbog nemara lekara.
I tuzna i srecna zbog jednog lika jer ne znam kako ce se ovo odvijati a nisam ga videla cele godine,fali mi.
To je ukratko :* .
Pamticu je po svemu i dobrom i losem-dobrom da me dize kad je bedak,losem da ne zaboravim i zapamtim pouke kako se isto ne bi ponovilo.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-12-14 , 3:33 PM

Pamticu je po mnogocemu.
Ali cim bude 1.1. 2013. pasce mi u zaborav, jer samo budala zivi u proslosti.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 5 | 2012-12-16 , 10:15 PM

Kao tesku ,emocionalno iscrpljujucu .po novom poslu .....idemo dalje








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-12-23 , 7:22 PM

Pamticu ovu godinu po mnogo negativnih dogadjaja i po tome kako smo preziveli 21.12 :D nije bio smak sveta :)










235
poruka na forumu
101 568



post # 7 | 2012-12-23 , 8:04 PM

Trudiću se da zaboravim sve loše što mi se desilo i da ceo život upamtim nekoliko divnih osoba - Srcemoje ,uvek u srcu mome i u mojoj duši iznad svega ,Arslanu kao kap dobra u moru zla i kao mog savetnika , CrazyPricess za veliku podršku ,Atanyu za njenu veliku dušu ,Vladu i Don Petra na nesebičnoj podršci , Moldera -zato što mi je drpio Skali :D i zbog mnogo drugih ljudskih stvari ,jednog Kinga kao velikog ortaka ,jednu Mimu koja ima mnogo duha i osmeha ,kuma Miju iz Dolova :D,Suzu za drugarstvo i još sto i kusur dragih ljudi : AM ,Sunce Soleil ,Dragana ,Dejana ,Mermaid ,Luku ,Impozantnog Imperatora Impija :D ,jednu Srnu ,jednu Jovanu ,Mallenu ,Borču ,Slađu koja mi je nedostajala cele ove godine ,Jazzy koju samo ovde srećem,Ammira ,Almira ,Sušetza,Desert Rose ,Dragana Radočaja- genije iz Prijedora,Johnnyja Dj Colda ,Moju rođaku Tijanu BTW...
Kad bacim pogled na ovaj gore spisak i kad se setim da ima još more onih koje nisam pomenuo,shvatim da mi je ovo bila godina otkrovenja i lepih stvari ,ma koliko da mi je bila teška .
Pamtiću je svakako po ovim dobrim i dragim ljudima .
Pamtiću je i po tome što su neke dame rešile da postanu mame :D Suza ,Leksi,moja dobra drugarica Goga dobila malu Dunjicu ,Zoka- sina Lazara ,Bole- sina Pavla...
Loše ljude ne bih pominjao ,neću ni da ih pamtim ,ni njih ni njihovo zlo ,a bilo ga je i to dosta .
Idemo dalje ,dobri ljudi .
Epizoda 2013. premijerno za koji dan . Radujem se novim druženjima .
A one koje zaboravih da pomenem,nek se ne srde ,mator sam ja pa zaboravim... :) cao
Svima sretni Božićni i NG praznici :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-12-23 , 8:54 PM

(badule)
Srcemoje ,uvek u srcu mome i u mojoj duši iznad svega

:) :) :* Hvala ti Nikola na lepim recima na lepom druzenju naravno da se i ja pridruzujem mnogim tvoim recima ako pricam o netu o mnogim osobama koje si spomenuo o puno toga nadam se da se lepe stvari nastavljaju i u sledecoj godini a lose da ce ostati u zaboravu ;)










718
poruka na forumu
55 286



post # 9 | 2012-12-23 , 10:39 PM

po tome sto sam u ovoj godini poceo ziveti "licnu legendu"


Poruku je menjao/la gutabgd - Nedelja, 2012-12-23, 10:39 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 10 | 2012-12-25 , 4:39 AM

Jos jedna jako bolna stvar pred kraj godine.
I po tome cu pamtiti.
On koji bi trebao da razume,bude podrska i potpora je ubio i zadnji moj zracak nade da ce biti barem dobar prema meni.
Na zalost,ceo zivot sam se ubijala da budem dobra,po njegovim merilima i nista.
Na zalost nisam videla pre da je nemoguce da on bude zadovoljan.
Drago mi je da znam a da je pakleno bolno jeste.
Za pamcenje.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 11 | 2012-12-25 , 11:40 AM

po mnogim lijepim stvarima...
ljudima sa kojima zelim da nastavim da koracam i u narednim godinama...

kao sto badule, rece, lose ljude necu da pominjem, i dodajem... ne zelim da ih se sjecam...

nazalost, nekih ruznih stvari moram da se sjecam, cisto zato da se ne bi ponovile.... i da ne bih dozivjela Déjà vu....

ljudi, neka vam je sretna Nova 2013!!!!


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-12-31 , 4:23 PM

Ostalo je jos par sati ove 2012. godine...Nije bas
bila idealna, ali kada bolje razmislim nije ni bila tako
losa...Ne znam sta ste vi ocekivali od ove godine
koja je na izmaku i koliko su vam se vase zelje
ispunile...Meni nisu pretjerano ali kad sada
porazmislim uvidjam da postoji i razlog zbog kog nisu... i bolje sto nisu... Mozda sam ja grijesila u
zeljama, vjerovala pogresnim ljudima, ocekivala da
ce drugi uciniti za mene ono sto bih i ja za njih...Tu
sam grijesila...Uvijek sam nesto ocekivala i cekala
pravo vrijeme... Nije kriva 2012. za moje neuspjehe
vec samo ja... Kako god...Moram da joj se zahvalim, naucila me je pravim vrijednostima u zivotu,
pokazala mi ko su pravi ljudi koji treba da budu
pored mene...Eto kad bolje razmislim nista mi nije
oduzela a puno mi je dala, naucila... Za 2013.
nemam velikih zelja...snova, nada... U glavi imam
samo jednu zelju... da budem srecna...ziva i zdrava . :)










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2012-12-31 , 5:03 PM

izbrisacu je iz glave ::)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 14 | 2012-12-31 , 6:14 PM

Posljednjeg dana 2012 godine, zahvaliću onima koji su došli u moj život, ali i onima koji su iz njega otišli. Onima sa kojima sam se smijala, ali i onima zbog kojih sam plakala.
Zaboravit ću na sve uvrede, lažna prijateljstva i ostale promašaje.
Na kraju, zahvaliću najviše onima koji su mi pomogli da prevaziđem najgore i najteže trenutke, i učinili ih najboljim.
Sjetit ću se srećnih momenata, a zaboravit ću dane provedene u suzama.
Ostavit ću sve gdje treba, u prošlosti, i sebi neću dozvoliti da ponavljam iste greške dva puta.
Osvrnut ću se posljednji put i izbrojati greške koje sam napravila, ali i stvari za koje sam se izborila.
Potrudit ću se da i posljednjeg minuta prije ponoći izmamim nečiji osmijeh i posljednji put pomislim na sve što je bilo.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 15 | 2013-01-01 , 8:43 AM

Po tome sto sam 31.12. radila od 8 ujutru do 20h,dakle 12 sati,sto sam srecna jer radim ono sto zelim i po tome sto sam zaspala pre ponoci prvi put u zivotu za Novu Godinu prespavala celokupnu euforiju.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Razonoda » Pricaonica » Pamticu ovu godinu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]