• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Kazu, svi su isti.
Kazu, svi su isti.






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 1 | 2012-12-25 , 2:36 AM

Svakodnevno cujemo ili procitamo negde 'Svi muskarci su isti'.
Mene zanimaju vasi odgovori. Jesu li svi muskarci isti?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








595
poruka na forumu
418 2745



post # 2 | 2012-12-25 , 3:57 AM

Ihhhhhh ma kakvi... :)
Evo ja cu u globalu da kazem tj. napisem...da ne odvajam...
Uglavnom zene za muskarce govore: "Svi ste isti", a i muskarci za zene:"Sve ste iste"...a po cemu smo svi na neki nacin isti da ih pitas, tri blage nemaju :D
Sve se svodi na programiranje ljudskog mozga :D ...funkcionisemo po nekom identicnom sablonu svakodnevnice, neko sa vecim promenama, neko sa manjim, sve u zavisnosti od nacina naseg delovanja na svet...
Sve u svemu...razliciti smo, svako na svoj nacin, bez obzira na pol... :)


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2012-12-25 , 4:29 AM

Macak :) dobra ideja za temu.
Postoje razlicite grupe muskaraca i u okviru svake grupe svi su u sustini isti sa manjim ili vecim odstupanjima. :*
U tom smislu odgovor je jasan u kontekstu pitanja dat :* .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-12-25 , 12:53 PM

ma ribe se samo tese zbog one duga kosa kratka pamet i boja ih kose tu samo razlikuje :D Nemoze mene takva da svrstava u redove sa drugima ne samo mene nego i druge jer u svemu se razlikujemo i po matematickim duzinama i oblicima :D fizickim privlacnostima , hemiskim jedinjenjima , gramima, kilogramima, estetici , etici , vrlinama manama . B)
p.s. naravoucenije ko je zenama kriv sto ni same sebe ne razumeju , a sto rece pametna glava cud je zenska smesna rabota , neverujes joj ni dok spava stotinuce promeniti vera da ucini sto joj srcu drago :D








718
poruka na forumu
55 286



post # 5 | 2012-12-25 , 10:44 PM

kao sto rece Balasevic:"princip je isti, sve su ostalo nijanse"


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








387
poruka na forumu
34 201



post # 6 | 2012-12-25 , 11:06 PM

uuuuuuuuuuuu nikako.sta bi onda?


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-12-26 , 1:25 AM

(Macor)
Svakodnevno cujemo ili procitamo negde 'Svi muskarci su isti'.
Mene zanimaju vasi odgovori. Jesu li svi muskarci isti?


To ni po koju cenu nemoze da stima iz milion razloga
Ona koja to kaze ocigledno nije imala ni jednog vise osim tog jednog

Devojke kad su ljute razocarane svasta kazu pa i to ma nek idu znate vec gde svi su oni isti :D :D
ali to ne znaci to sto ona kaze jer tad nije prisebi :D










123
poruka na forumu
299 1417



post # 8 | 2012-12-26 , 3:50 AM

eh sada, mnogo mudrovanja oko svega toga, ja na ovu izjavu imam da kazem samo sledece ljudima koji govore SVI SU ISTI ili SVE SU ISTE (ne odvajam po polovima)

Ako su vec "sve i svi" isti ili iste pa sta onada koji vrag toliko BIRAMO!!! ;)


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-12-26 , 11:12 AM

svako ce u afektu reci "svi ste vi isti" jer ljudi po inerciji cine iste stvari po nekim osnovu. obicno smo okruzeni ljudima koji slicno razmisljaju, tako da ce i slicno reagirati, mada to apsolutno ne znaci da smi svi isti, i kao sto to jabozza, fino rece,
(jabozza)
sta onada koji vrag toliko BIRAMO!!!


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2013-01-02 , 1:40 AM

Nisu isti on je kreten koji se radja samo jednom :D

Ženska logika: on je fin, ali bih radije izlazila sa onim kretenom. Pokušat ću da ga promijenim, ali neće mi uspjeti. Slomit će mi srce, i sve će se završiti sa riječima - svi su oni isti.

Tako da same smo krive sto naletimo i zelimo kretena svaka od nas koja kaze svi su isti sama zabrljala :D










199
poruka na forumu
16 83



post # 11 | 2013-01-02 , 1:54 AM

Cista glupost.
Ne treba nista generalizovati, pa ni muskarce. Ne verujem da su svi isti, to je prosto nemoguce.
Ova recenica najcesce je proizvod ljtnje. Naletis na neku budalu, i onda sledi recenica "Svi su oni isti".
Cisto s**nje...


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2013-01-14 , 8:39 PM








  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 13 | 2013-02-16 , 5:52 PM

naravno da nismo ;)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








759
poruka na forumu
24 112



post # 14 | 2013-02-17 , 4:03 AM

<_< ... normalno da smo svi isti.... tamo vamo.... nadje se neka dodirna tacka.... prosto mora biti <_<








54
poruka na forumu
1 16



post # 15 | 2013-03-14 , 8:08 AM

A cekaj sad, vi ste kao bile sa svima pa znate? :D Verujte ima izuzetaka, mozda ja nisam ali poznajem neke koji stvarno jesu. :)


Forum » Razonoda » Pricaonica » Kazu, svi su isti.
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]