• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta zene zele , a muskarci ne znaju ?
Sta zene zele , a muskarci ne znaju ?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2013-04-03 , 6:13 PM

Muskarci ovo je prilika koju mozete iskoristiti da saznate sta zene zele i sta znace nagle promene raspolozenja koje iskazuju ;) Mozda cete nas onda lakse razumeti :p

Ja cu zapoceti ;)

1. Ukoliko ne pokazujemo da smo ljubomorne , to ne znaci da nismo!

2.Ukoliko vise od 2 puta nalazimo glupe razloge da se ne vidimo, shvatite to ovako: NE SVIDJATE NAM SE I NE ZELIMO DA VAS VIDIMO!


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2013-04-03 , 6:18 PM

3) Prva i najosnovnija stvar vezana za zene je da shvatite da ni one same ne znaju sta zele samim tim nikada im ne mozete potpuno ugoditi pa se nema potrebe mnogo nervirati oko toga :) :p








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2013-04-03 , 6:19 PM

3. Svet se ne vrti oko seksa i igrica! I ne zanima nas sto su vas u cs ubili pre nego sto ste kupili oruzje!

4. Ako nesto obecate, to i ispunite, i tako izbegnite dramu.

5. Kada nam udelite kompliment, a mi se postidimo ili kazemo prestani, to znaci:"Pricaj mi jos malo o meni".:)

6. Sto vas vise vredjamo, to nam se vise svidjate.

7. Ne prilazite nam sa glupim forama, propale su, smislite nove! I mrzimo kad nam kazete: "Kako to da tako lepa devojka nema decka?"!!!

Added (2013-04-03, 5:19 PM)
---------------------------------------------

Quote (Admin)
Prva i najosnovnija stvar vezana za zene je da shvatite da ni one same ne znaju sta zele samim tim nikada im ne mozete potpuno ugoditi pa se nema potrebe mnogo nervirati oko toga


hahah onda znaci da jos nisi upoznao pravu i normalnu zenu hany :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 4 | 2013-04-03 , 6:22 PM

Quote (majce_bg)
3. Svet se ne vrti oko seksa i igrica! I ne zanima nas sto su vas u cs ubili pre nego sto ste kupili oruzje!

4. Ako nesto obecate, to i ispunite, i tako izbegnite dramu.

5. Kada nam udelite kompliment, a mi se postidimo ili kazemo prestani, to znaci:"Pricaj mi jos malo o meni".:)

6. Sto vas vise vredjamo, to nam se vise svidjate.

7. Ne prilazite nam sa glupim forama, propale su, smislite nove! I mrzimo kad nam kazete: "Kako to da tako lepa devojka nema decka?"!!!


slazem se sekana u potpunosti sa tobom :D :*


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2013-04-03 , 6:25 PM

Quote (Andrea-92)
slazem se sekana u potpunosti sa tobom


ja mislim mico da je ovo pobedilo :p

***Pre nego sto nas pitate da li cemo spavati sa vama, obavezno je da nam dokazete da vam je stalo do nas, pa tek onda mozete razmisljati o IDEJI da nas pitate!***


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 6 | 2013-04-03 , 6:27 PM

Quote (majce_bg)

***Pre nego sto nas pitate da li cemo spavati sa vama, obavezno je da nam dokazete da vam je stalo do nas, pa tek onda mozete razmisljati o IDEJI da nas pitate!**


naravno ko da si mene pitala :D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2013-04-03 , 6:28 PM

Quote (Andrea-92)
naravno ko da si mene pitala


Kod mene vazi i pravilo "budi originalan ne koristi izlizane fraze - zaspacu" :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 8 | 2013-04-03 , 6:29 PM

Quote (majce_bg)
Kod mene vazi i pravilo "budi originalan ne koristi izlizane fraze - zaspacu" :p


xaxaxa kraljica si :D

tako kad mi postave neka pitanja dodje mi da ih gadjam sta prvo dohvatim... :p


Poruku je menjao/la Andrea-92 - Sreda, 2013-04-03, 6:30 PM


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2013-04-03 , 6:31 PM

Quote (Andrea-92)
tako kad mi postave neka pitanja dodje mi da ih gadjam sta prvo dohvatim...


Da pogodim kazu ti : macko imas li fb da te dodam? xd


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 10 | 2013-04-03 , 6:34 PM

Cure ne bih da budem "strog" al drzite se teme i izbegavajte spam koji nema veze sa temom a chat sluzi za chat da








121
poruka na forumu
177 378



post # 11 | 2013-04-03 , 6:37 PM

Zene zele jednog trenutka sve drugog nista zene jos niko ziv nije objasnio tako da :)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 12 | 2013-04-03 , 6:46 PM

Quote (Admin)
Cure ne bih da budem "strog" al drzite se teme i izbegavajte spam koji nema veze sa temom a chat sluzi za chat


oke vazi :p mada je pitanje "macko dal imas fb da te dodam" isto nesto sto zene ne zele tako da je povezano za temu :p :*

Added (2013-04-03, 5:46 PM)
---------------------------------------------

Quote (devil1989)
Zene zele jednog trenutka sve drugog nista zene jos niko ziv nije objasnio tako da


Mi smo sasvim jednostavne kako ne shvatate :) Ono sto zelimo je da nas slusate i da se trudite oko nas ;) zar je to mnogo ? :p Ono sto ne zelimo je da odmah odustanete cim zagusti ili nije sve po vasoj volji :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1
poruka na forumu
0 0



post # 13 | 2013-04-03 , 7:08 PM

hahahahaha...........

To izgleda nemas decka..
stvarno..to izaziva frustraciju..ocigledno :D








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 14 | 2013-04-03 , 7:19 PM

Žene kažu da žele osećajne muškarce. To je OK, Smisao za humor je takođe jedna od osobina koje žene često ističu kao bitne. Prvo, niko ne voli negativne i namrštene likove.

Međusobno poštovanje je jako važno. Možda nemate iste kvalitete ili talente, ali sve dok se poštujete i zaista shvatate da je ona dobra koliko i vi. A to žene žele kod čoveka sa kojim će podeliti svoj život.

Jednostavno rečeno, žene žele da muškarci budu svesni njihove krhke prirode, njihovihromantičnih i nežnih potreba. One nisu samo devojke, supruge i majke, već su bića koja u svakom trenutku žele da se osećaju voljeno i željeno.


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 15 | 2013-04-03 , 7:21 PM

Quote (mirela)
Žene kažu da žele osećajne muškarce. To je OK, Smisao za humor je takođe jedna od osobina koje žene često ističu kao bitne. Prvo, niko ne voli negativne i namrštene likove.

Međusobno poštovanje je jako važno. Možda nemate iste kvalitete ili talente, ali sve dok se poštujete i zaista shvatate da je ona dobra koliko i vi. A to žene žele kod čoveka sa kojim će podeliti svoj život.

Jednostavno rečeno, žene žele da muškarci budu svesni njihove krhke prirode, njihovihromantičnih i nežnih potreba. One nisu samo devojke, supruge i majke, već su bića koja u svakom trenutku žele da se osećaju voljeno i željeno.


lepo receno gj


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥


Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta zene zele , a muskarci ne znaju ?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]