Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta zene zele , a muskarci ne znaju ?
Sta zene zele , a muskarci ne znaju ?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 16 | 2013-04-03 , 7:24 PM

mirela,

Lepo receno mila ;) Steta sto jako mali broj ljudi (muskarce ni ne racunam) misli tako :)

Muskarce zamara da se prave romanticnim ili ih zamara da se trude oko zene , ima onih slucajeva gde se neko trudi oko zena dok ne dobije sta hoce ;) ili se previse trudi pa nas uguse ;)


Poruku je menjao/la majce_bg - Sreda, 2013-04-03, 7:24 PM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 17 | 2013-04-03 , 7:31 PM

Žene žele da:

- da njihov partner priča s njima, a ne da ih samo “izveštava”

- da budu emocionalno povezane s partnerom kao ravnopravnim u vezi

- da budu poštovane

- da imaju slobodu da budu jake, a da pritom ne predstavljaju pretnju

- da budu ranjive i ženstvene i da, kada se ponašaju tako, budu sigurne

- da se muškarci uvek ponašaju kao džentlmeni u vezi, a ne samo na prvom izlasku

- romantiku umesto materijalnih poklona

- da imaju poverenja u muškarce i da oni imaju poverenja u njih

- da se osećaju poželjno


Poruku je menjao/la Andrea-92 - Sreda, 2013-04-03, 7:33 PM


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 18 | 2013-04-03 , 7:37 PM

pa zelite mene to je bar jasno prvo i najosnovnije :p








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 19 | 2013-04-03 , 7:38 PM

Quote (Impi)
pa zelite mene to je bar jasno prvo i najosnovnije


Cuuutiii zasto si morao da izneses ono najociglednije odmah :) stooo se reklamiras brre ;) hahahah


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








592
poruka na forumu
208 1412



post # 20 | 2013-04-04 , 1:39 AM

žene žele....pa muškarce, nisam žensko al ako ja volim žene i želim valjda i one vole sve što vole mladi xd





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 21 | 2013-04-04 , 2:06 AM

Hahaha sad sam se setio izjave jednog mog kolege, bili mi na sisanju i tako pita njega frizerka a ono znamo je duze kao sto se ne zeni, kad joj on sav ozbiljan kaze:

A zivota ti za koga da se zenim, danas bi svaka zenska da svaki vikend izlazi, da se muva s kim stigne, leti da ide na more zimi u pm, da uvek ima para a nista da ne radi, a da mi budale samo sedimo kuci i "imamo razumevanja" e pa nek idu u ***** i nek traze buda*u koja ce to da trpi ja vala necu...

zenska ostala bez reci a ja i ova druga cura sto je radila smo se valjali od smeha lol

Sto se teme tice vidim da ne odstupa mnogo od njegove teorije gore, zene zele ovo, zele ono, budite ovakvi, budite onakvi, imajte razumevanja za nase hirove itd a u kojoj tacki stoji ono " zivot nije meksicka serija" i kako ti prema njemu tako on prema tebi da

Malo malo ( mislim malo vise ) na forumu neka tema koja troluje muske kakvi su ovakvi/onakvi a predstavlja zene kao neke svetice i onda izadjem na ulicu ( dovoljno, da ne kazem neki kafic ili klub ) i gledam gde ja zivim u pm ako kraj toliko svetica i fini cura gde god pogledam vidim "ala Stanija, Ava, Soraja i ostale fancy ekipa", pa gde su te fine cure jel ih neko pod katanac stavio ili u podrum zakljucao ako je tako ce da obijamo brave ;) :)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 22 | 2013-04-04 , 2:43 AM

Admin,

Ozbiljno ce da mi poljuljas samopouzdanje i ucinis da predjem u muske lele sto je najgore nemogu da ti osporim i argumentujem nijednu rec u tvom obrazlozenju lele

Samo mogu da naglasim da iako se stidim sto sam zenskog roda i sramota me je sto su Ava, Soraja i slicno moj rod, opet smatram sebe izuzetkom ;) a kad pricam o nekom postenju uzimam sebe u primer i zene koje znam kakve su :) za te zene za koje vi muski verovatno zbog brojnih izroda, ne verujete da postoje , o njima pricam i o trudu oko njih ;) Naravno ni ja ne mislm da su svi muski stoke daleko bilo , pa postala bih lezzbo odmah :) ili se zamonasila :) aliiii opet kapiram poentu tvog teksta ;)

Samo ne razmisljaj o Soraji, Avi i slicno ;) njih ni ne smatram ljudskim bicima :)


Poruku je menjao/la majce_bg - Cetvrtak, 2013-04-04, 2:44 AM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 23 | 2013-04-04 , 2:53 AM

Quote (Admin)
i gledam gde ja zivim u pm ako kraj toliko svetica i fini cura gde god pogledam vidim "ala Stanija, Ava, Soraja i ostale fancy ekipa", pa gde su te fine cure jel ih neko pod katanac stavio ili u podrum zakljucao ako je tako ce da obijamo brave


ima ih..samo sto su vam te uglavnom sa strane na cekanju dok vas nasmijavaju soraje, avice itd :D :p


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 24 | 2013-04-04 , 3:44 AM

Ima ih :p negooo pored svih izroda na koje ste nailazili do sad tesko vam je da poverujete da ih jos ima :) pa nas sve smestate u jednu klasu :) i cekate da neka istrci i pokaze vam drugacije :) a znam to zato sto i mi to isto radimo :)


Poruku je menjao/la majce_bg - Cetvrtak, 2013-04-04, 3:45 AM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








592
poruka na forumu
208 1412



post # 25 | 2013-04-04 , 4:05 AM

Oh ovde obrni okreni ope pozadinu čuvaj :p
Ja kao muškarac nisam vidovita zorka pa da vidim neku pastiricu mladu i čednu iza gustih oblaka. Svaka traži pažnju vidim al ja je nedajem ako neželim. U suštini praksa je malo drugačija. Ja što sam gori za žene ispadam neodoljiva meta. Ako li malo popustim i ona zna da je volim i da me ima odma prelazi na drugoga jer joj nisam više zanimljiv i zna neću je prevarim.
Dal ste nekad pomislile a šta on želi, već samo se vrti svet šta vama treba?
Nije ni čudo što ima volko neuspelih brakova sve je to zbog sebičnosti kojoj nema mesta u ljubavi. Nije ni muškarcima stalo samo do sex-a ja ću lako šaputati sve što želite i raditi sve šta oćete al dal će me to zadržati pa neće naravno svaki će se smori ako se oseća ko crnac xd








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 26 | 2013-04-04 , 4:22 AM

Pa ti napravi temu sta muskarci zele :) pa cemo mi znati sta vi zelite :) to ne mogu ja u vase ime da pisem ;) mada predosecam sta bi moglo da bude to sto muskarci zele ;) hahahaha elem salu na stranu :)

Isto tako kao sto si ti rekao citiram "Ja što sam gori za žene ispadam neodoljiva meta. Ako li malo popustim i ona zna da je volim i da me ima odma prelazi na drugoga jer joj nisam više zanimljiv i zna neću je prevarim." je i nama sa nase strane :) znam iz svojih primera to da kad god sam cutala ili tvrdila ma svi ste vi isti (jer sam zaista bila povredjena ono i previse,a bila sam i vise nego divna devojka)i decko koji se godinu i nesto borio za mene na svakakve nacine pokusavao da me uveri u suprotno i bio je divan , i konacno se opustim i sve i kazem mu da mu verujem , ili je on to osetio , eto puf prestade da se trudi oko mene i postade lenj, postade mu svejedno sta ce biti , dal cemo se videti i slicno :)

To se verovatno i vama desava, ali sta da radim kad sam zenko ne mogu bas otvoriti temu u tvoje ime ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 27 | 2013-04-04 , 9:37 AM

Neznam za zene ja cu reci za sebe :)

Sta ja zelim uvek kazem mada moje zelje nisu ne ostvarljive.

1.Ne trazim da me uvek razume i podrzava jer ja samu sebe nekad ne razumem.

2. Ocekujem od njega da mi postavi granicu u sitnicama

3.Ne volim one mirne sto se stide i ocekuju sve od mene

4.Ne podrzavam da mi kaze ja cu raditi ti sedi kuci

5.Ne volim grubijane ali meni ponekad treba neko da podigne ton

6.Moja ljubomora je neopisiva ali se da ugasiti treba me samo upoznati

7.Zelim da mi pomogne u poslovima ali ne da pegla ves

8.Kad je rec o intimi netreba ocekivati ako ga volim pristacu na sve

9.Zelim da je uvek uredan i privlacan pa cak i u trenerci

10.Zelim da zapamti da su mi crvene ruze najlepsi i najvredniju poklon










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 28 | 2013-04-04 , 4:21 PM

Dusomoja,

Kad ti to kazes zvuci tako jednostavno hany :) Ti nam vadis prosek da zene u sustini nisu komplikovane ;) hug


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








118
poruka na forumu
280 2811



post # 29 | 2013-04-04 , 9:44 PM

Quote (Dusomoja)
Neznam za zene ja cu reci za sebe

Sta ja zelim uvek kazem mada moje zelje nisu ne ostvarljive.

1.Ne trazim da me uvek razume i podrzava jer ja samu sebe nekad ne razumem.

2. Ocekujem od njega da mi postavi granicu u sitnicama

3.Ne volim one mirne sto se stide i ocekuju sve od mene

4.Ne podrzavam da mi kaze ja cu raditi ti sedi kuci

5.Ne volim grubijane ali meni ponekad treba neko da podigne ton

6.Moja ljubomora je neopisiva ali se da ugasiti treba me samo upoznati

7.Zelim da mi pomogne u poslovima ali ne da pegla ves

8.Kad je rec o intimi netreba ocekivati ako ga volim pristacu na sve

9.Zelim da je uvek uredan i privlacan pa cak i u trenerci

10.Zelim da zapamti da su mi crvene ruze najlepsi i najvredniju poklon


Slazem se u svemu sto je gore ispisano u potupunosti osim...
...Ovo zadnje,definitivno NE jer nisam taj tip devojaka i ne volim ruze.


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 30 | 2013-04-04 , 9:50 PM

Quote (majce_bg)
Muskarce zamara da se prave romanticnim ili ih zamara da se trude oko zene , ima onih slucajeva gde se neko trudi oko zena dok ne dobije sta hoce ili se previse trudi pa nas uguse

Znaci ne valja kad se trudimo, ne valja kad se ne trudimo. wtf


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥


Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta zene zele , a muskarci ne znaju ?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]