• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Razlicitosti medju ljudima (rasa, religija, nacionalnost)
Razlicitosti medju ljudima






102
poruka na forumu
36 299



post # 1 | 2013-07-01 , 10:03 PM

Da li prihvatate ili osudjujete ljude koji su druge rase, religije ili nacionalnosti?

Da li biste ih prihvatili za zivotnog partnera?


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.






  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 2 | 2013-07-01 , 10:12 PM

Quote (Nixy17)
Da li prihvatate ili osudjujete ljude koji su druge rase, religije ili nacionalnosti?

Ma jok, daleko od toga, svi smo mi ljudi bez obzira na boju koze, nacionalnost ili veroispovest. Tako da kod mene nema nikakve vrste klasifikacije.
Quote (Nixy17)
Da li biste ih prihvatili za zivotnog partnera?

Naravno, ako do toga dodje sto da ne. Ljubav pobedjuje sve. Ae :D

srce


Poruku je menjao/la G@le - Ponedeljak, 2013-07-01, 10:28 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2013-07-01 , 10:48 PM

Ko sam ja da osudjujem bilo koga? Cime sam zasluzila pravo da nekome sudim? Ljudi sebi previse daju za pravo i to je problem. >(
Poenta i jeste u tome da budemo razliciti...
Volim sve ljude dobrih namera, cistog srca i obraza...i naravno da bih zivela sa nekim koji je drugacije veroispovesti nego ja, sve dok je covek. :)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2013-07-01 , 11:08 PM

Quote (Nixy17)
Da li prihvatate ili osudjujete ljude koji su druge rase, religije ili nacionalnosti?


Ne znam zasto bi ih iko osudjivao?

Quote (Nixy17)
Da li biste ih prihvatili za zivotnog partnera?


Ne.


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2013-07-01, 11:14 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-07-04 , 10:43 PM

Quote (Nixy17)
Da li prihvatate ili osudjujete ljude koji su druge rase, religije ili nacionalnosti?

Da li biste ih prihvatili za zivotnog partnera?

Niti sam rasista niti nacionalista :D
Ipak nebi volela da mi buduci crnac :D stara bi me razapela
a ovo religije tamo vamo pa iskreno mene uvek pricuce ono sto nebi trebalo ali stacu
nesto mi slatki :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2013-07-16 , 4:15 PM

Budimo pre svega ljudi, jer je danas sve manje ljudi.

Boja koze, nacionalnost, verska pripadnost nije vazna..bar meni nije.

Ne bih volela da ja osetim na svojoj kozi da me neko tretira drugacije samo zato jer sam Srpkinja, jer sam drugacije boje koze ili pravoslavne vere...

Ovde sam upoznala divne ljude druge vere i ni za sta na svetu ne bih dala prijateljstvo koje sam izgradila sa njima. <3


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








592
poruka na forumu
208 1412



post # 7 | 2013-07-16 , 5:14 PM

Quote (Nixy17)
Da li prihvatate ili osudjujete ljude koji su druge rase, religije ili nacionalnosti?
neosuđujem nikoga nit sam ikad, al neprihvatam ako neko želi nametati mi svoju religiju ili nacionalnost jer poštuje samo svoju i po prirodi je nacionalista, ili pripadnik al kaide i ceo svet bi pobio u ime vere a ne razuma :) .

Quote (Nixy17)
Da li biste ih prihvatili za zivotnog partnera?

Bez ikakih problema da








640
poruka na forumu
67 157



post # 8 | 2013-07-17 , 1:17 PM

Quote (Nixy17)
Da li prihvatate ili osudjujete ljude koji su druge rase, religije ili nacionalnosti?

Prihvatam...
Quote (Nixy17)
Da li biste ih prihvatili za zivotnog partnera?

Dok god ima onih koje su moje rase, religije i nacionalnosti, odgovor je NE.










23
poruka na forumu
4 70



post # 9 | 2018-12-14 , 6:58 PM

Ne osudjujem nikoga zbog boje ili vere..jer ko sam ja da bih to uradila,ali da li bih prihvatila nekog za zivotnog partnera..pa to ne znam..nisam bila u takvim situacijama,da bih znala kako bi izabrala.








136
poruka na forumu
151 1012



post # 10 | 2021-07-04 , 9:03 PM

Quote Nesnah ()
Da li prihvatate ili osudjujete ljude koji su druge rase, religije ili nacionalnosti?
“When you call yourself an Indian or a Muslim or a Christian or a European, or anything else, you are being violent. Do you see why it is violent? Because you are separating yourself from the rest of mankind. When you separate yourself by belief, by nationality, by tradition, it breeds violence. So a man who is seeking to understand violence does not belong to any country, to any religion, to any political party or partial system; he is concerned with the total understanding of mankind.”
― Jiddu Krishnamurti

Quote Nesnah ()
Da li biste ih prihvatili za zivotnog partnera?

Da


Forum » Razonoda » Pricaonica » Razlicitosti medju ljudima (rasa, religija, nacionalnost)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]