• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Montažne kuće (Iskustva, za i protiv...)
Montažne kuće



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-07-05 , 8:00 AM


Da li neko od vas ima nekih iskustava sa montažnim kućama? Da li je tehnologija izrade kod domaćih proizvođača u rangu sa evropskim? Da li se isplate i koliko su jeftinije od "pravih"?
Kako zaista izgleda život u jednom takvom objektu i da li uopšte vredi razmišljati o takvoj gradnji!? Kakva su vam iskustva o domaćim firmama koja je bave izgradnjom montažnih kuća?
Ne bi bilo loše ni stručno mišljenje nekog arhitekte?


Fajlovi: 3048453.jpg (257.2 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 2 | 2013-07-05 , 11:27 AM

Pa za sad nisam imao neko iskustvu sa montaznim kucama,ali bih probao sto da ne...mozda su stvarno ugodne i sigurne...samo se pitam sta bi bilo kad bi dunuo malo jaci vetar :p





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-07-05 , 3:50 PM

Quote (Avenger)
samo se pitam sta bi bilo kad bi dunuo malo jaci vetar

E ne znam bate, da ne bude kao o "vuku i tri praseta". :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-07-05 , 7:11 PM

Nije vazno sto je montazna ako je kvalitetno naproavita :)

Naravno da svaku pobedu nose kuce normalno gradjene ciglu po piglu ali eto pokazalo se d ate montazne kuce nisu ni malo lose
cak se sad rade malo drugacije pa tako da se te ralike oko kvaliteta i ne razlikuju tako mnogo.

Za mene takva kuca ne dolazi u obzir uvek sam za ono ako s eona pravi 1 dan nemoze biti kao ona sto se pravi par mesece :D
Sto se tice cena ovdje je krecu oko 230.000 e
naravno da s tim vec imas zemljiste,a zemljiste je po m2 od 150e -pa na dalje







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 5 | 2013-07-05 , 7:29 PM

Quote (Dusomoja)
Za mene takva kuca ne dolazi u obzir uvek sam za ono ako s eona pravi 1 dan nemoze biti kao ona sto se pravi par mesece

Pametno receno. :D
Quote (Dusomoja)
Sto se tice cena ovdje je krecu oko 230.000 e

"Samo"? lele :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-07-11 , 3:13 PM

Quote (G@le)
"Samo"? lele :D

Naravno + zemljiste+prepis zemljista + kanal+ struja++++ dodatne zelje
:D










829
poruka na forumu
588 3749



post # 7 | 2017-02-13 , 11:55 AM

Ako uspem da se ratosiljam stana ,planiram jednu da kupim ovde su cene od 30k e + (100m2) stim sto u dogovoru sa projektantom i izvodjacem radova ,svaki segment kuce moze te da menjate ali bukvalno od (fi cevi) pa do izolacije i samog izgleda kuce kako spolja tako i unutra nego sto je u trenutnoj ponudi,i sami moze te da birate materijal i kvalitet :) -sto je po meni mnogo bolje nego da radis reparaciju neceg starog .... primer;drugar je renovirao svoj stan ista kvadratura promenio ,malo unutrasnjost stana platio je oko 30k e ,,, (grejanje je katastrofa ,stara podstanica suplja na sve strane on tu nemoze nista da promeni)a placa oko 1500e godisnje , tako isto cevi za kanalizaciju i vodu ,(moli boga da mu ne pukne koja cev sutra ).....Svako zadovoljstvo je skupo  ali bar napravis kucu kakvu ti hoces :) - ijos dobijes garanciju  ,a retko kad mozes naci kucu da kupis po tvojoj volji :) 

Uzmite u obzir cena,kvalitet   :)


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Razonoda » Pricaonica » Montažne kuće (Iskustva, za i protiv...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]