• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Da li vam je drago sto se VN vratio u normalu? (Utisci, misljenja, "kriziranje" dok ga nije bilo.... :D)
Da li vam je drago sto se VN vratio u normalu?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-07-10 , 7:08 PM

Proslo je par kriznih dana od kako se sajt suocio sa nekim problemima, ali vazno je da je sve po starom.
Makar je meni vazno sto opet radi, a vama? :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2013-07-10 , 7:14 PM

Drago mi je, kako nije. juhu


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 3 | 2013-07-10 , 7:31 PM

Ne mora da znaci da nece opet da "pukne" u toku dana, mora da sam dosadio ljudima pa su nekako pustili al problem jos nije resen kao








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-07-10 , 7:35 PM

Znaci opet je nije bilo hehhe ::) aj neka se je vratila .... a ako je i pukne ponovo vratit ce se kao i svaki put sto se vratii
a ti ce je cekati njeni korisnici heheh :D juhu
ipak je VN NAjbolja sto je je :D inace ne bih bila tolika potraznja za njom ... jer vidjela sam sta ljudi pisu na fb strabici od VN .

Ono sto je je... dajete nam najbolje filmove i serije... stoga naka vas :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 2013-07-10 , 7:51 PM

Ja lično sam se jako obradovao što sajt opet radi! Već sam se bio uplašio da moj najomiljeniji sajt više neće raditi.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2013-07-10 , 9:02 PM

Coveceeeeeeeeeeee mogu opet da gledam serijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee juhu .

Drago mi je da radi ponovo.

Bas htedoh da pitam sto nema ove teme a onda ko ju je otvorio kad videh G@le.

Quote (strumfeta_mala)
a ti ce je cekati njeni korisnici

I Korisnica i Korisnicaaaaaaaaaaaaaa juhu .


Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2013-07-10, 9:05 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








1597
poruka na forumu
77 196



post # 7 | 2013-07-10 , 10:01 PM

Uplasio sam se da nece biti vise
Ali sad mi je laknulo ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli ziveli








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 8 | 2013-07-11 , 1:30 AM

Quote (Admin)
Ne mora da znaci da nece opet da "pukne" u toku dana, mora da sam dosadio ljudima pa su nekako pustili al problem jos nije resen


lele oni su ljubomorniiiii na tebe :*


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








130
poruka na forumu
333 2852



post # 9 | 2013-07-11 , 9:50 AM

Naravno da nam je drago!!!!! Daaaaaaaaaa!!!


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2013-07-11 , 2:31 PM

Cuj da li mi je drago hmm
Pa naravno da je ali eto privikavam se da nestane pa se vrati sve do jednom to mi jasno kad ode nece se vise vratiti kao i sve u zivotu ;)
Ja bi rekla vise navikla sam se na pojdine osobe i na ovaj forum.
:* :* :*










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 11 | 2013-07-16 , 4:09 PM

Ih, VN pukao bas na moj rodjendan :) i nisam mogla da se radujem cestitkama :( ali Boze moj i pored toga, dragi ljudi su se setili i posle par dana da mi ga cestitaju.

Iako sam u poslednje vreme slabije ovde, zbog obaveza, nekako uvek nadjem bar malo vremena da svratim, jer ne mogu ja bez moje Vojvodine. :)

I drago mi je da ponovo radi i da smo ponovo svi tu :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








592
poruka na forumu
208 1412



post # 12 | 2013-07-16 , 5:21 PM

Pa prva 2-3 dana svatih kao godišnji odmor :p posle kad se odmorih falio mi sajt nekako sam se naviko na njega da imamo vojvodinu 2 ope bi čeko ovaj se vrati. Kriza je dostigla vrhunac kad se ulogovah na FB što mi se nije desilo u zadnjoj godini 2 puta :p


Forum » Razonoda » Pricaonica » Da li vam je drago sto se VN vratio u normalu? (Utisci, misljenja, "kriziranje" dok ga nije bilo.... :D)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]