• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Da sam musko jedan dan. . . (Samo za cure ! :))
Da sam musko jedan dan. . .






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-01-11 , 8:59 AM

Pitanje samo za cure : Da ste musko jedan dan .... Sta biste prvo uradile,izmenjale,popravile ? :D



Napomena : Samo cure odgovaraju, momci bez spamovanja teme , mozete samo citati u tisini i smeskati se ako zelite nzm :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 2 | 2014-08-19 , 11:11 AM

Da sam škomu :D :D :D lol lol lol lol lol lol uhhhhhh kako bi bila zajebana!!!! :D :D :p :p
Mislim da bi mi se 'osladilo' lol lol lol
A dan je malo. :D :p








699
poruka na forumu
750 8679



post # 3 | 2019-02-08 , 9:19 PM

odmorila bih mozak malo :p  lol








718
poruka na forumu
55 286



post # 4 | 2019-02-09 , 0:55 AM

cekaj, cekaj, stani, stani, da li govorite o slucaju da imate vas mozak i kitu ili govorite o muskarcu i onome sto on treba/mora biti?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 5 | 2019-02-09 , 2:23 AM

Lutala bih sve do zore rane,
zbog mene bi radile kafane,
žene bi mi dolazile same,
da sam muško bila bih bez mane. lol lol lol


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 6 | 2019-02-11 , 3:33 PM

Da sam ja muško...hmmmm...za početak, ne bih voljela biti muško...nama ženama život je manje monoton...
Ali da baš, baš moram na jedan dan...napravila bih barem 50% navedenog u sljedećem članku: https://lolamagazin.com/2017/03/11/sta-bih-sve-uradila-da-sam-musko/

Ipak, izdvojila bih sljedeće:

"Popila bih enormne količine piva sjedeći sama za šankom, ne mareći kako to izgleda, jer nemam suknju, štiklu ni etiketu “šta će žena sama u kafani”. Zato bih sjedila sama kao pravo muško." - ne volim sama sjediti ni na kavi, a kamoli piću, pa čisto da se u drugom ruhu okušam u tome

"Prehladila bih se, samo da mogu napraviti dramu apokalipse pred smrt izazvanu bolovima u nosu i grlu. Zvala bih obavezno neko žensko da mu se požalim i kažem: “Brojim sitno sate”." - e na ovo poludim...

"Dobacivala bih svim mogućim ženama, samo da vidim kakav je osjećaj, diže li mi se išta, jer se ženi sigurno diže i pritisak i kosa na glavi." - ovo je baš za one "seljačina" tipove muškaraca zvizdi

"Bila bih spremna uvijek za 10 minuta. Ako uračunamo i tuširanje možda 15." - to bih stvarno voljela doživjeti

Za početak to... da



Poruku je menjao/la Vita - Ponedeljak, 2019-02-11, 3:34 PM


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2019-02-12 , 10:43 PM

Quote Vita ()
"Prehladila bih se, samo da mogu napraviti dramu apokalipse pred smrt izazvanu bolovima u nosu i grlu. Zvala bih obavezno neko žensko da mu se požalim i kažem: “Brojim sitno sate”." - e na ovo poludim...

"Dobacivala bih svim mogućim ženama, samo da vidim kakav je osjećaj, diže li mi se išta, jer se ženi sigurno diže i pritisak i kosa na glavi." - ovo je baš za one "seljačina" tipove muškaraca


+1 lol  lol  lol Sita se ismejaaah lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2019-02-27 , 10:43 AM

Jaooo napila bi se ono pravo muski %)










718
poruka na forumu
55 286



post # 9 | 2019-02-27 , 4:41 PM

Quote Dusomoja ()
Jaooo napila bi se ono pravo muski


ne bio ti ja u kozi tada, previse boli glava od toga

Quote Vita ()
"Bila bih spremna uvijek za 10 minuta. Ako uračunamo i tuširanje možda 15." - to bih stvarno voljela doživjetiZa početak to...

Vita, koliko vidim ti bi da ostanes zena, sve plus brijanje i sredjivanje "frizure" ili onoga sto je od frizure ostalo, za pocetak ;) i stignem da zapalim pljugu.


Poruku je menjao/la gutabgd - Sreda, 2019-02-27, 9:27 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Razonoda » Pricaonica » Da sam musko jedan dan. . . (Samo za cure ! :))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]