• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Japanski horor strip (:D)
Japanski horor strip






278
poruka na forumu
526 2505



post # 1 | 2014-02-20 , 2:18 AM

Ovo je jedan od trenutnih fenomena interneta. Navodno istinita priča u obliku stripa koja uopšte nije vizualno jaka, ali je svojom pričom određene ljude pogodila u srž psihe, da su zaplakali, tresli se, itd...

Pravila i uputstva:

1. Sačekati noć i apsolutnu tišinu, ugasiti svetla.

2. Preporučeno je otići "isprazniti se" pre čitanja.

3. Udobno se smestiti i opustiti.

4. Kliknuti na link i započeti s čitanjem.

5. Ako je osoba psihički sposobna, napisati utiske, ali tako da ne pokvari doživljaj ostalima. Svi tumače ovu priču na svoj način, tako da nemojte pisati spojlere. :D

LINK

P.S. Samo skrolajte na dole
andjeo


Poruku je menjao/la Lithium - Cetvrtak, 2014-02-20, 2:19 AM


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2014-02-20 , 3:50 AM

Ženo idi u peršun okac opa ovo ti neću nikada zaboraviti tuga

opa


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-02-20 , 2:25 PM

Lithium, I Ej misa mu sad :p jesi luda bre :p lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 4 | 2014-02-20 , 4:55 PM

Lithium, evo pogledao sam lepo hahah opasno nema sta :p smao primenite sve ovo ugasite svetlo i sl radi efekta :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Razonoda » Pricaonica » Japanski horor strip (:D)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]