• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta ti znas...
Sta ti znas...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2015-02-11 , 9:01 PM

Ovih se dana stalno susrecem sa recenicama koje pocinju sa A sta ti znas, ti si mlada... Sto ne slusas nekoga ko je vec prosao kroz sve to... Ti mislis da sve znas najbolje... %) %) :D
A ponekad se pitam i do koje godine se smatra mlado.

Da li se secate da vam to neko rekao i zasto?
Zar se stvarno misli da pojma nemamo ili da su oni sto govore prepametni sveznalci :D










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 2 | 2015-02-12 , 0:47 AM

cesto su mi to ranije govorili ..... jer sam bio takvo dete stalno me sve interesovalo i zapitkivao sam zasto ovo ovako i slicno hahaha .......e sad da li je to na mestu ponekad je ponekad nije :D
obicno nam to pricaju stariji u situacijama kad se ne slazu sa nasim shvatanjem ;)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT






Virginia
76
poruka na forumu
82 614



post # 3 | 2015-02-12 , 2:23 AM

Ja ne mogu da se setim da li mi je to neko nekad rekao, mislim da nije. Makar se ja ne secam.








72
poruka na forumu
57 202



post # 4 | 2015-02-16 , 1:13 AM

ja to slušam i dan danas :D svakodnevno :d
pogotovo od jedne meni vrlo drage osobe :D

kad god sta kazem :D " ma šta ti znas strucnjak" .....

alii ne dira me to uopce :) nek govori ko sta hoce...ja ionako znam da ništa neznam... pa ni to :)










278
poruka na forumu
43 244



post # 5 | 2015-02-16 , 2:11 PM

nekada davno sam čula tako nešto...i bili su u pravu kad su mi to rekli...
Mada ja pokušavam da se suzdržim da tako nešto kažem ovoj današnjoj omladini... :D


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2015-03-14 , 4:48 PM

Znate ono kada vam ponekad uzme neko mladji pričati o životu, kritikovati vas, kao da zna šta je život.
Da, da, da i mnogi mladi prodju kroz zaista loše stvari, ali i mi smo te muke prošli i još ih prolazimo,
naše greške sami plaćamo. Ali mi nikada nismo starije učili, mi nismo nikada starije vrijedjali.
Možda se to samo izmjenilo vrijeme, ali ja mislim da je tu ipak stvar u vaspitanju i karakteru osobe. ;) :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 7 | 2015-03-14 , 8:12 PM

To je recenica obicno izgovorena od starijeg kolege kada si nov na nekom poslu.
Ako se slucajno desi da predlozis nesto korisno, na sta 'on' nikako nece pristati makar nas 'njegov nacin i ubio jer se 'on' (stariji kolega)
nije setio toga.
Tu recenicu mozete cuti i na nekom drugom mestu, ali najcesce u gore navedenom primeru!
Bar' je to moje iskustvo!


Poruku je menjao/la ElGato - Subota, 2015-03-14, 8:13 PM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








172
poruka na forumu
79 708



post # 8 | 2015-03-28 , 1:09 AM

samo cu reci: HAHAHAHHAAHAH, imam alergiju na to


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








782
poruka na forumu
47 137



post # 9 | 2015-04-01 , 10:19 AM

Joj, upravo sam citajuci vase komentare na ovu temu shvatila da meni to niko godinama nije rekao, i to me navodi na neugodan zakljucak da se mozda, ponekad, ponasam kao moja baba.... %)
Pre neki dan sam radnoj kolegici (radi tek mesec dana) rekla " Videces ti za godinu, dve....setices se sta sam ti govorila...", i sad bih da se ubijem sto sam se pravila pametna...takve ljude niko ne voli. :( A samo sam htela da joj kazem da nikad ne stavlja firmu i posao ispred svoje porodice.
Zakljucak: razmisli koje reci koristis kad zelis nesto reci, nikad ne pametuj iako znas da znas...i cuti ako te niko nista nije pitao. >(


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2015-04-02 , 8:09 PM

ma nemate vi pojma

ja jedva cekam da mi mama ili neko drugi to kaze,pa da odg. ''Pa u pravu si'' i prepustim sav posao toj osobi :D

ccc niste vi dovoljno lenji da vam to ide u korist ccc


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2019-12-03 , 6:20 PM

Uh danas na poslu je bilo nesto tako.

Ono u smislu ja sam ovdje tolike godine znam bolje od tebe grrrrrr kako bi ga pukla samo %)




Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta ti znas...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]