• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » ALKOHOLIČARSKI HOROSKOP (Kako će se ko napiti)
ALKOHOLIČARSKI HOROSKOP



  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 1 | 2015-02-19 , 10:39 PM

Ovan

Čim je došao, spazio je "tekilu na metar" i najlepšu osobu u prostoriji (Lava). Oho-ho, eto duplog izazova za večeras! Počinje trkanje u ispijanju tekile i za dlaku pobeđuje Škorpiju koji nezadovoljan rezultatom insistira da se poništi glasanje. Nakon dužeg verbalnog klinča odlučuju se za penale u ispijanju Long Ajlenda, no, uveliko razjareni Ovan slučajno prosipa svoj koktel na Lava.

Bik

Bik mnogo voli praznike, od Nove godine do Zadušnica, jer je to prilika da se valjano pojede i popije. Dok mezeti predjelo i ispija aperitiv kako treba po redu, merka Lava i uveliko ga zamišlja bez odeće. Nakon glavnog jela, par litara vina (da, litara!) prisutne počašćava arsenalom viceva iz ere Borisa Bizetića, a potom i ciklusom pesama Kemala Malovčića/Sene Ordagić. Tako okuražen prilazi uflekanom Lavu uz opasku da nije znao da je Long Ajlend baš toliki.

Blizanci

Ne treba da se brinete kakva godina nas čeka niti da čitate prognoze, jer Blizanac sve zna! Prvo će nonšalantno kružiti po prostoriji i razgovarati, a kada alkohol uhvati (odakle vam to da sam pijan? Ja se u životu nisam napio!) zauzeće centralno mesto i početi predavanje - koje svi treba da odslušaju, naravno. Za to vreme kulturno ispija šta stigne, od tuđih pića do šlaga u boci, a kada društvo počne da se razilazi, insistiraće da se ide na rumunske striptizete.

Rak

Ako ste se ikada pitali ko je izmislio alkoholni harakiri, odnosno, kombinaciju vina i rakije - to je bio neki Rak! Rak će prvo drmnuti nešto žestoko, konkretno raki'cu ili votku da ispere gorak ukus koji je ostavila godina na izdisaju. Potom će da se prebaci na šta drugo, nego na vino, taj božanski nektar svih neshvaćenih nesrećnih romantičara. Negde pred kraj žura, krhko srce se pretvara u pohotnu zver koja nagovara Lava da odrade "to" stojećki u plakaru, ma neće ih niko provaliti!

Lav

Novac namenjen za plaćanje računa za protekla 4 meseca potrošio je na šta drugo nego na novu garderobu! U inat svim dušmanima koji su ljubomorni na njegovu pojavu! Jedva je našao reprezentativnu čašu i sipao u nju tonik i belo vino (jebi ga kad nema šampanjca!) a onda se bacio na fotkanje hrane sebe u nobles pozama: ispod jelke, u ogledalu, zagledan u vatromet...

Devica

Devica ne pije alkohol. Odakle vam to? Dobro, ponekad pelinkovac, jer je to dobro za želudac. Desi se i rakiju, pogotovo neku konkretnu kao glogovaču, jer je jako blagotvorna po Devičin osetljiv stomak. O da, crveno vino je odlično za krvnu sliku, može pola čaše, hvala lepo! Uh, kakva gozba, stvarno ne jedem ovoliko, hajd' malo belog vina, ono ne goji... Već u pola sata po ponoći, Devica je na stolu gde izvodi zanosni ples kukovima i striptiz tačku.Strelac snima telefonom. Lav očajan kakva groteska je u centru pažnje. Škorpija se zaljubio.

Vaga

Vaga računa na gostoprimstvo domaćina, te je na svoju ruku otvorio viski koji je čuvan godinama. Negde u pola noći objašnjava uflekanom Lavu da je pred nama takva godina da će nam i odlazak na Zlatibor predstavljati luksuz. Pošto Lav iz razumljivih razloga nije dobar sagovornik, a ni Bik nije zainteresovan da sluša o klasifikaciji čileanskih vina, odlučuje da pije sam. Ujutru ga nalaze u plakaru.

Škorpija

Kakvi ste vi tinejdžeri! Pa mi smo se u srednjoj bolje zabavljali! NIste čuli za podmornice??? U veliku čašu piva spustiš čašu tekile...nemoj da me gledaš tako, jel' ti znaš da su Škorpije fatalne i da mogu da vode ljubav celu noć? U jednom trenutku Škorpija se osvešćuje na kanabetu svog domaćina, odlazi u WC da se osveži i shvata da su gaće na njemu okrenute naopačke.

Strelac

Devici: Znaš, ja inače nikad ne varam...
Devica: Ni ja!

Jarac

Kakvo je ovo rasulo? Muka mi je da gledam ovu Devicu i Lava kako se kompromituju! Lepo rekoh da treba da idemo i onaj bar i dočekamo novu godinu ko ljudi, sad moramo da razmišljamo kako će se ko vratiti kući. Neću sok od borovnice, tražio sam crnu ribizlu, a ribizla i borovnica nisu isto! Može onda rakija! Šta, niko neće da zapalimo sad na Zlatibor? Idem onda sam!

Vodolija

Na Vodoliji se nikad ne vidi da je pijan, jer je dovoljno konfuzan i kad je trezan. Pokušaće neki razgovor sa svima od prisutnih, a onda će otići u kuhinju, pustiti muziku s mobilnog telefona i početi da slaže puzle koje je u međuvremenu našao.

Ribe

Došao je uveliko pijan na žurku, a pre toga je plakao uz muziku uličnih svirača, pojeo najmasnije kobasice, posvađao sa taksistom jer neće da ga vozi do Slovenije i pozvao simpatiju iz osnovne da saopšti da je još voli.

:D :D :D








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2015-02-19 , 11:27 PM

Quote Impi ()
Vaga

Vaga računa na gostoprimstvo domaćina, te je na svoju ruku otvorio viski koji je čuvan godinama. Negde u pola noći objašnjava uflekanom Lavu da je pred nama takva godina da će nam i odlazak na Zlatibor predstavljati luksuz. Pošto Lav iz razumljivih razloga nije dobar sagovornik, a ni Bik nije zainteresovan da sluša o klasifikaciji čileanskih vina, odlučuje da pije sam. Ujutru ga nalaze u plakaru.

:D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2015-02-20 , 11:14 PM

Quote Impi ()
Ovan

Čim je došao, spazio je "tekilu na metar" i najlepšu osobu u prostoriji (Lava). Oho-ho, eto duplog izazova za večeras! Počinje trkanje u ispijanju tekile i za dlaku pobeđuje Škorpiju koji nezadovoljan rezultatom insistira da se poništi glasanje. Nakon dužeg verbalnog klinča odlučuju se za penale u ispijanju Long Ajlenda, no, uveliko razjareni Ovan slučajno prosipa svoj koktel na Lava.

:D :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 4 | 2015-03-03 , 12:25 PM

Quote Impi ()
Vaga Vaga računa na gostoprimstvo domaćina, te je na svoju ruku otvorio viski koji je čuvan godinama. Negde u pola noći objašnjava uflekanom Lavu da je pred nama takva godina da će nam i odlazak na Zlatibor predstavljati luksuz. Pošto Lav iz razumljivih razloga nije dobar sagovornik, a ni Bik nije zainteresovan da sluša o klasifikaciji čileanskih vina, odlučuje da pije sam. Ujutru ga nalaze u plakaru.

zvizdi


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 5 | 2016-03-02 , 10:55 PM

Hahaaha Blizanac, tu je to negdje, ne laze lol










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2016-03-02 , 11:02 PM

Quote Impi ()
U jednom trenutku Škorpija se osvešćuje na kanabetu svog domaćina, odlazi u WC da se osveži i shvata da su gaće na njemu okrenute naopačke.

zbunjen %) jbt










829
poruka na forumu
588 3749



post # 7 | 2016-09-20 , 3:31 PM


Quote
Devica ne pije alkohol. Odakle vam to? Dobro, ponekad pelinkovac, jer je to
dobro za želudac. Desi se i rakiju, pogotovo neku konkretnu kao
glogovaču, jer je jako blagotvorna po Devičin osetljiv stomak. O da,
crveno vino je odlično za krvnu sliku, može pola čaše, hvala lepo! Uh,
kakva gozba, stvarno ne jedem ovoliko, hajd' malo belog vina, ono ne
goji... Već u pola sata po ponoći, Devica je na stolu gde izvodi zanosni
ples kukovima i striptiz tačku.Strelac snima telefonom. Lav očajan
kakva groteska je u centru pažnje. Škorpija se zaljubio.

XAXAX  ima tu malo istine :D :D :D


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 8 | 2017-09-11 , 11:36 PM

bik ..nista nije tacno pfff


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








263
poruka na forumu
211 997



post # 9 | 2017-09-12 , 6:32 PM

Vrlo vjerovatno da cu odmah s vrata drmnuti nesto zestoko. Dakle tacno. :D Isto tako tacno da su rakovi neshvaceni i romanticni naravnoo. :)
Zadnja recenica nema veze sa zivotom. :D Jos Lav...uhhhh dosta mi je Lavova za zivota. Neka hvala. ;)


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"


Forum » Razonoda » Pricaonica » ALKOHOLIČARSKI HOROSKOP (Kako će se ko napiti)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]