• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Druzenje s kriminalcem ili kriminalcima ?! (Vase misljenje ?!)
Druzenje s kriminalcem ili kriminalcima ?!






305
poruka na forumu
403 1340



post # 1 | 2016-03-04 , 7:44 PM

Sta mislite,da li opravdavate to ?!


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2016-03-05 , 4:51 PM

Ma nista dobro iz toga ne moze da izadje, znam i sam, druzio sam se i dogadjaji neki koji su se desili u gradu u poslednjih godinu dana, govore da treba od toga bjezati, da ne znam kakav da je prijatelj ili sta vec, ne pise mi se u detalje ali jasno je, da to treba izbjegavati.










672
poruka na forumu
1965 12212



post # 3 | 2016-04-03 , 7:38 PM

Ne djelim ljude na neke grupe tipa kriminalac,posten,ovakav,onakav.Ako je neko dobar prema meni,lijepo se ponasa i voli da se druzi sa mnom,onda me apsolutno ne zanima sta je uradila ta osoba i kakva je prema drugima i da li je ucinila neko kazneno djelo sve dok je prema meni dobar/dobra.Uvijek gledam kakav je neko prema meni i vjerujem da se osobe mogu promjeniti.


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








699
poruka na forumu
750 8679



post # 4 | 2018-09-10 , 11:09 PM

Upoznala sam dosta ljudi koji su bili sa one strane zakona...to je njihov izbor i zivot..vecina ih je zavrsila u citulji,ali moram priznati da je bilo stvarno kvalitetnih i dobrih ljudi :(





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 5 | 2018-09-11 , 4:46 PM

Quote Natasha77 ()
ali moram priznati da je bilo stvarno kvalitetnih i dobrih ljudi


Da su bili dobri ne bi zavrsili gde su zavrsili, sama definicija kriminalac znaci da tamo negde neko dete/zena/covek pati zbog njega bilo da je lopov, diler, ubica ili bilo sta drugo nije postao kriminalac zato sto to zvuci kul. :)

Licno znam ih ali nemam kontakta sa takvim ljudima (ne racunam one koji naprave neko sitno sranje pa jbg najebu vec one sto su bas po definiciji to) niti zelim da ga imam. Verujem u ono kakvo ti je drustvo takav si i ti i ne druzim se sa bilo kim (ne racunam ono "gde si, sta ima" to je stvar kulture da se ponasas pristojno nego mislim na bas druzenje). :)








94
poruka na forumu
2 40



post # 6 | 2019-03-08 , 10:18 PM

Po mom nekom mišljenju druženje sa kriminalce nije pametno. I isto mislim da kriminalce ne treba zatvarati  i ubijati nego ih jednostavno poslati da služe bogu,da budu redovnici svečenici itd.


Forum » Razonoda » Pricaonica » Druzenje s kriminalcem ili kriminalcima ?! (Vase misljenje ?!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]