• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta ako nestane
Sta ako nestane






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-10-21 , 8:40 AM

Evo jedna tema na koju me bas juce neko na nju inspirisao ;)
Ovako slicno bila je ta recenica :)

Majo meni ce biti zao ako nebude ovog sajta vise i prestanemo se dopisivati :)

Znaci nije mislito u smeru mozda na koji ce mnogi pomisliti( muwanje) vec eto cisto tako  naviknemo se na nekoga bilo to musko ili zensko ispricamo se sa nekim i odjednom nestane sve.

Naravno postoje i druge opzije za druzenje ali za neke je ovaj Forum bas bas poseban iz razloga sto ne citamo samo nama napisane poruke vec citamo i Forum od izabranih nama osoba.

Da li ste se nekad druzili sa nekim tako pa ste izgubili kontakt ?
Da li ste pokusali pronaci tu osobu?
D li je se setite uopste i zasto ?










222
poruka na forumu
86 729



post # 2 | 2016-10-21 , 9:01 AM

Divna tema :) Jesam i ta osoba mi je bila jako draga,jesam pokušala nema vajde kad sam daleko,daljina čini svoje,neki uopšte ne ulaze na svoje profile ili promene broj i tako izgubiš osobu koja je daleko a draga ti je.










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2016-10-21 , 9:23 AM

Pa iskreno mnogo bi volela pronaci 2 devojke i jednog momka koje sam zagubila :)
Jedna je bila luda do Bola i govorila je Majo ja cu da odem sa neta dok druga bila je slicna meni ali opet drugacija bila mi je mnogo draga  i po neznam koji put mi ostavila svoje podatke  ali eto nemarnost.
A ON e to je duza prica koju nebi otvarala ali volela bi da ga kad tad sretnem iako je proslo par g
ja cu se ipak nadati ;)

-Setim ih se njega kad cujem par pesama setim se i saveta a i toga koliko mi je puta rekao da sam mu ispiracija da mu je draga sto ga razumem jer je bio u zivom caosu.
A godilo je i meni  pricati s njim osecati prema njemu nesto posebno a znali smo obadvoje Korak dalje nece biti.
Bli smo tako blizu a tako daleko sreli se jer je tako moralo da bude prave osobe u pogresno vreme ;)

-Nje se setim kad pisem tu na forumu pa kad neznam sta da Kazem setim se ona bi znala da lupi :D bila je tako prosto direktna.

-Druga moja draga osoba je tako nezna tako krhka na nju me uvek seti sve sto je nezno kao balade neke ili slike cveca ili ono majce moja kako bi me oslovljavala dok mi pise nesto.

-Da da  samo da znate budale jedne mnogo mi falite. :*










829
poruka na forumu
588 3749



post # 4 | 2016-10-22 , 8:09 AM


Quote
Da li ste se nekad druzili sa nekim tako pa ste izgubili kontakt ?
Da li ste pokusali pronaci tu osobu?
D li je se setite uopste i zasto ?
ALA koliko puta ,sto zbog daljine ,sto zbog glupih telefona i kartica ,sto zbog odrastanja ,sto zbog razlicitih stavova i ciljeva u zivotu ,sto zbog nemarnosti "aj sutra cu" i to sutra nikad nedodje iz hiljadu nama znanih razloga ... al opet  kontam  "ko hoce nadje nacin ,a ko nece nadje razlog""" uvek bilo i bice!!!

Pokusao na dosta nacina da pronadjem meni jako  dragu osobu ,ali kontam vreme cini svoje pa se neki ljudi promene za 360 stepeni iz milion razloga pa mozda ne zele da budu pronadjeni...

Naravno da se setim iz milion razloga kroz pesmu,kroz neku specificnu rec , kroz identican "trenutak" itd itd...

Dusomoja, sto se tice foruma/sajta/poruka,meni ovo prvi forum do sad :D ,tako da ono jos uvek nisam nikog izgubio od dragih osoba ,a sajta ako i ne bude jednog dana , Moje drage osobe i ja ,cemo se potruditi da nadjemo nacin a ne razlog ;) :*


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Razonoda » Pricaonica » Sta ako nestane
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]