• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pricaonica » Svi pljuju a ja gotivim...
Svi pljuju a ja gotivim...

958
poruka na forumu
647 7502

post # 1 | 2019-09-23 , 2:49 PM

Sta je to sto vi gotivite ili vam je interesantno ,a nije toliko prihvaceno u drustvu u kom se krecete?
neka estradna licnost,sportista,muzicki pravac,neko odevanje...ma sta god vam padne na pamet ;)
Da li ulazite u rasprave braneci takav svoj stav?

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

Serbia
212
poruka na forumu
286 3212

post # 2 | 2019-09-23 , 3:10 PM

Natasha77, 
Sta je to sto vi gotivite ili vam je ineresantno ,a nije toliko prihvaceno u drustvu u kom se krecete?

E ovo ej dobra tema :) 
Ja volim Indijske filmove i Indijskog glumca Shah Rukh Khana ... Volim indijsku religiju ... Indijske filmove ...Moje drustvo to ne prihvata  jer kazu da su Indijci prljavi narod i da su vecinom muslimani ... Ali meni su ljudi ljudi ... nije bitno dal je prljav siromasan ili bogat ili da je neka druga nacija :) meni su svi ljudi...  Bitno je da si covek :)

2759
poruka na forumu
1830 16340

post # 3 | 2019-09-23 , 7:32 PM

Quote Natasha77 ()
Sta je to sto vi gotivite ili vam je ineresantno ,a nije toliko prihvaceno u drustvu u kom se krecete? Da li ulazite u rasprave braneci takav svoj stav?

Hm, kud me pogodi sa ovu temu facepalm

Ja izuzetno mrzim ljudsko kukanje i zapomaganje. Takva sam osoba, ako vidim da nešto ne ide, ili ne može da se popravi ili slično, ja delujem i tražim najbolje rešenje za sebe.
Obično uđem u raspravu sa ljudima koji su ograničeni i očekuju da im posao padne sa neba, da ne moraju da rade, a da zarade, oni kojima nikada nije dovoljno kada se nešto lepo uradi za njih i njihov standard, i koji ne mrdaju prstom da naprave sebi što bolje uslove za život.
Niko ne može da mi kaže da nešto ne može, sve se može kad se hoće.

Masa ljudi ima sreću što hoda, vidi, ima obe ruke, oba roditelja, i osnovne uslove za život, i ne kapiraju da treba da iskoriste te resurse i da naprave sebi i bližnjima život.

Šta je sa onim ljudima koji nemaju ništa od navedenog ? To je tužno kako ljudi ne cene ono što imaju, a neki bi dali sve , samo da imaju normalne uslove za život.

Obično uđem u tu raspravu sa takvim ljudima, jedanput, pokušavajući da im skrenem pažnju kako su u stvari srećnici , a to ne vide, možda ponovim raspravu još jedanput, i ako vidim da nema leka da promene mišljenje , ja se samo udaljim od takvih ljudi.

Nažalost lako je udaljiti se, ali tolika količina ogorčenosti na takve postupke, reči i dela , ostanu negde u meni, i nerviram se i bez potrebe. nzm

958
poruka na forumu
647 7502

post # 4 | 2019-09-26 , 3:36 PM

pa ima stvari koje su mi interesantne a drugi pljuju:
americko rvanje ( i to undertaker...no1)
volim pojesti ponekad beli luk( sad vrv prevrcete ocima,ali bas me briga :p )
volim i crni pogotovo uz dobr rostilj
vasare i prasinjarke pljeskavice da 
kokice sa jogurtom da pomesam
golfa 2
tifu iz bjelog dugmeta
....
i tako ..nmg vise da se setim ;)

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

Forum » Razonoda » Pricaonica » Svi pljuju a ja gotivim...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]